Opinie o Ideamotive Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ideamotive Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideamotive Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideamotive Sp. z o.o. w Warszawa

robb

Absolutnie NIE POLECAM! Brak szacunku do kandydata, brak szacunku do jego czasu. Brak jakiegokolwiek feedbacku czy informacji o przebiegu rekrutacji. CEO i wspónicy tej firmy dają pracownikom świetny przykład w jaki sposób alienować potencjalnych kandydatów, jest to człowiek o bardzo niskiej kulturze i empatii.

@robb

Dziękuję za opinię. Przepraszam za niedogodności związane z rekrutacją. Wyciągamy wnioski i uczymy się na błędach. Czasami liczba kandydatów przerasta nasze oczekiwania i wtedy mogą pojawić się braki w komunikacji. Pracujemy nad poprawieniem tego. Robert, CEO Ideamotive

Jeżeli ktoś nie ma szacunku do samego siebie to z pewnością odnajdzie się w tej pseudo organizacji. Prezesi nie mają pojęcia o programowaniu ani prowadzeniu biznesu. Brak kultury i kłamstwa są domeną tej firmy.

@pracownik

Może nie umiemy programować i prowadzić biznesu, nie wiem;) Mamy natomiast super ludzi wokół, którzy nas wspierają i którym wiele zawdzięczamy. Z ostatnim zdaniem się całkowicie nie zgadam. Budujemy kulturę otwartości i szybkiego, konstruktywnego feedbacku. Robert, CEO Ideamotive

IT Recruiter

Zauważyłem, że Ideamotive gubi się sama w swoich poszukiwaniach. Naprawdę zachodzę w głowę ilu rekruterów IT umie programować albo nawet czytać kod. A widzę, że Ideamotive uparcie forsuje taką rekrutację. Czyli według mnie źle sprecyzowali profil. Otóż drogie Ideamotive, nie szukacie wcale rekrutera tylko delivery managera z technicznym wykształceniem i umiejętnościami rekrutacji (który przecież rekrutacje wykonuje, w końcu to delivery).

@IT Recruiter

Dziękuję za komentarz. To rzeczywiście nietypowe połączenie, ale udało nam się znaleźć dokładnie taką osobę jakiej szukaliśmy. Robert, CEO Ideamotive

Co możesz nam powiedzieć o przedsiębiorstwie Ideamotive Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Jak oceniasz ją jako pracodawcę? Dodaj komentarz o Ideamotive Sp. z o.o., która będzie drogowskazem na rynku pracy dla potencjalnych kandydatów do pracy w niej.

Ola

Firma jest OK, można sie dogadac :-)

Iwona
@Ola

Dobre i tyle na początek :) Ale tu było wcześniej nieco wątpliwości na temat zbyt ogólnie określanych stanowisk, możliwości pracy na umowę, nie na samozatrudnieniu itp. Ciekawe, czy w tych przypadkach też się można dogadać...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ideamotive Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko .NET and Xamarin Developer? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Anatol

Myślę, że takie wpisy negatywne są mocno inspirowane przez konkurencję bo firma jest jak najbardziej ok, polecam.

@Anatol

Zgadzam sie z Anatolem.

Iwona

Szukają do Ideamotive Junior Tech Recruitera za pensję 4K - 5K bez vatu na b2b. Wymagania w rekrutowaniu powyżej roku, angielski i polski na poziomie C1 i wyżej. Pytanko, ile wyjdzie pensji na uop lub zlecenie, bo takie możliwości firma też daje do wyboru? @IT Recruiter to do tej oferty nawiązywałeś?

Czy można liczyć w Ideamotive Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Odpowiedź

Tak

Natalia

@sergiusz co masz na myśli pisząc firma-wydmuszka ?

sergiusz

Niestety, kolejna firma-wydmuszka. brak szacunku do kandydata, brak szacunku do jego czasu. Osoby zatrudnione do przeprowadzania rekrutacji są prawdopodobnie na stażu bo nie ogarniają swojej pracy. Kontakt z kandydatem ograniczony jest do maili na które bardzo często zdarza się im nie odpisywać. Brak jakiegokolwiek feedbacku czy informacji o przebiegu rekrutacji. CEO tej firmy daje pracownikom świetny przykład w jaki sposób alienować potencjalnych kandydatów, jest to człowiek o bardzo niskiej kulturze i empatii.

kandydat

O rozmowę rekrutacyjną trzeba się dopraszać. Brak poszanowania dla czasu kandydatów. Firma ponoć w domku, atmosfera rodzinna (czyt. młody dynamiczny zespół), czyli każdy biega i krzyczy jak najgłośniej żeby dostać swoją część pieniędzy z puli którą płaci klient. Brak zapoznania się z aplikacją i kompetencjami. Dopytywanie o mało istotne szczegóły doświadczenia, zamiast skupienia się na merytoryce. Bardzo niskie proponowane wynagrodzenie względem spodziewanych obowiązków (max 11k netto na FVAT przy prowadzeniu kilku projektów). Próba złamania RODO już podczas pierwszej rozmowy kw.

Zostaw merytoryczną opinię o Ideamotive Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ideamotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideamotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideamotive Sp. z o.o.?

Ideamotive Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Złota 61 lok. 101
    00-819 Warszawa