C&C Technology Sp. z o.o.

Leszno

Opinie o C&C Technology Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@ddd, w takim razie, firma posiadając ciekawe projekty jest bardzo atrakcyjna dla pracowników czy kandydatów? Większość spraw wymieniasz na plus, jednak dlaczego atmosfera jest dusząca? Czy w obecnej chwili prowadzona jest rekrutacja? Wiesz coś na tema zatrudnień?

ddd
@Julita 12.08.2017, 08:09

Za taką atmosferę odpowiada kierownictwo firmy. Pracownicy mocni merytorycznie ale mający własne zdanie (m.in. propozycje mające na celu polepszenie warunków pracy, a co za tym idzie także atrakcyjności pracodawcy) są kolokwialnie mówiąc tępieni. C&C Technology wywodzi się z firmy handlowej, ze średniego miasta i praktyki zarządzania pochodzące z takiej właśnie firmy nie są adekwatne do firmy mającej spore ambicje. Niemniej, firma może być atrakcyjna dla młodszych kandydatów, niewątpliwie pozwala zdobyć cenne doświadczenie, chociaż czasami okupione sporym zdziwieniem dotyczących sytuacji w firmie (m.in. zwolnienia sporej ilości osób, sprzątanie firmy po remoncie przez inżynierów, obowiązkowe szkolenia/wycieczki do centrali firmy, czasami ze stacjonarką pod pachą, lojalki, itp.). A propos zatrudnień, firma stosunkowo często wznawia ogłoszenia, rotacja cały czas spora.

ddd

Bardzo ciekawe projekty i faktycznie nowoczesne technologie stosowane w tej firmie nie rekompensują dziwnych ruchów kadry kierowniczej. Pomimo świetnej lokalizacji i fajnego biura (Katowice) atmosfera jest duszna. Niestety powoduje to sporą rotację pracowników a atmosfera na tym nie zyskuje. Jeśli chodzi o sprawy socjalno/płacowe to szału nie ma.

Katowice

Byłem rok temu na rozmowie w Katowicach, teraz patrzac na Wasze komentarze chyba dobrze zrobilem ze nie przyjalem oferty. Wtedy dostalem informacje, ze nie ma zadnych pakietow socjalnych, teraz widze ze sa dopiero po przepracowaniu roku. A szkoda bo z zewnatrz firma wygladala na porzadna.

edrt
użytkownik zarejestrowany

Najważniejsze jest to, że można znaleźć zatrudnienie jako konsultant ds. sprzedaży, bo umowa jest w pełni respektowana. Dobrze, że dbają o zadowolenei swoich pracowników, bo to ważne, żeby atmosfera dopisywała każdemu. Ciekawi mnie jednak jaka aktualnie panuje atmosfera.

stud

podobno zamykaja oddzial w katowicach? ktos cos wie?

precz z lojalka

@jh najlepsze lojalki to takie za 20kPLN :) Gorzej jak wywalą jak coś Ci się nie spodoba albo zarządowi albo za brak "kultury osobistej", wtedy trzeba oddawać i nie ma zmiłuj się...

tracz
@precz z lojalka 17.05.2016, 19:38

Czy przypadkiem wypowiedzenie umowy o pracy ze strony pracodawcy nie jest jedynym sposobem na ominięcie spłacania lojaki? Nikt nie będzie ci kazał oddawać pieniędzy jak zostaniesz zwolniony, już nie demonizuj tak. Takiej sytuacji w firmie nie było

Argus

Plusy: kasa zawsze na koncie, mozna trafic na ciekawy projekt, fajni ludzie. Minusy : zarządzanie ktore powoduje bardzo duza rotacja programistow. Lojalki za szkolenia na 3 lata.

doinformowany

aż takiej tragedii z tym kodem nie ma. oczywiście zawsze można powiedzieć, że mogło być lepiej. w każdym razie nie jest to legacy code

katowiczanin

Zgadza się. Duża rotacja. Nieszablonowe projekty to tak naprawdę integracje kodu niskiej jakości z Holandii lub jego utrzymanie. Socjal też jest ale nie dla wszystkich. Urlop trzeba wybrać przed nowym rokiem. Szkolenia ale lojalkę trzeba podpisać.

Raczej niczego dobrego, duża rotacja programistów o czymś świadczy. W tej chwili nikogo ze stażem większym niż 1 rok już nie uświadczysz w Katowicach :-)

kropik

Pakiet socjalny dopiero po przepracowaniu roku kalendarzowego. Indywidualne szkolenia, owszem są. Zazwyczaj możesz zaproponować na co chcesz iść, ale kilka razy zdarzyły się szkolenia całkowicie nieprzydatne, a umowa lojalnościowa opiewała na 2 tys. zł (trzeba przyjąć jeżeli chcesz tam dalej pracować, są tego plusy i minusy oczywiście). Na szczęście można powiedzieć, że były to incydenty. Przez ostatnie 2 lata żadnych międzynarodowych konferencji opłaconych nie było, proszę nie opowiadać bajek.

Zostaw opinię o C&C Technology Sp. z o.o. - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&C Technology Sp. z o.o.