Opinie o Arkadiusz Lorenc Metal Drawing w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Lorenc Metal Drawing. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arkadiusz Lorenc Metal Drawing o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Lorenc Metal Drawing w Leszno

tchlopek@gmail.com Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś jeszcze ma problem z Panem Arkiem Lorencem? Bo też zamówiłem część do pralki 2.01.2023 i zero kontaktu. On chyba te firmy (usunięte przez administratora)zakłada i tak sobie żyje z tej kasy, (usunięte przez administratora) jeden? Proszę o KONTAKT to złożymy może jakieś pozew zbiorowy, nie wiem jaki taki człowiek w ogóle może firmy zakładać.

tchlopek@gmail.com Nowy wpis
@tchlopek@gmail.com

Dopiero postraszenie policją i prokuraturą przyniosło skutek, przelew przyszedł w 2-3 dni. Nawet chłop nie odpisał nic na maila/smsa. Dramatycznie to wygląda. UNIKAĆ i zgłaszać typa, bo zachowuje się jak dziecko.

Kacper Nowy wpis

Ta sama osoba prowadzi sklep okidos, zwykli (usunięte przez administratora) wzięli 80 zł za część do odkurzacza, dzwoniłem przed zamówieniem i twierdzili, że ją mają, po złożeniu zamówienia miałem trudności z dodzwonieniem się, ale kiedy już mi się to udało to otrzymywałem informację, że zamówiona część będzie dostępna i wysłana w czwartek (16.11) / piątek (17.11) a zamówienie składałem 10.11. Do dnia dzisiejszego brak wysyłki towaru, dzwonić można tyle ile się chce i tak samo jest z pisaniem e-maili. Zwykli (usunięte przez administratora) proszę nic u nich nie kupować bo towaru nie dostaniecie.

Kacper Nowy wpis
@Kacper

Nie wiem czy to przez te opinię, ale w dniu dzisiejszym (23.11) została do mnie nadana przesyłka z tej firmy. Gdybyście Państwo w inny sposób podchodzili do klienta (odbierali telefony/odpisywali na e-maile) to takich komentarzy jak moje by tutaj nie było, ale fakt, może za mocno mnie "poniosło" we wcześniejszym wpisie dlatego przepraszam, natomiast trzeba przyznać, że powód niestety miałem..

bbb

to (usunięte przez administratora) mi przesłał zdjęcie na maila z zamówioną częścią zamienną, dla potwierdzenia,że to jest towar o który mi chodzi, po czym dostałam przesyłkę z zupełnie czymś innym.Po kilku rozmowach telefonicznych, które do niczego konkretnego nie zmierzały odesłałam im zakup i oświadczenie o odstąpieniu umowy zawartej na odległość.Do teraz ani kasy, ani informacji, ani towaru.(usunięte przez administratora)Jak najdalej od takich" beznesmenów"

tszczygiel4@wp.pl

Jak tam (usunięte przez administratora) Nie macie honoru! Nie ma zwrotu pieniędzy ani towaru za który zapłaciłem, jesteście szmaciarzami!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Arkadiusz Lorenc Metal Drawing spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ksg

Pan Arkadiusz Lorenc to również prezes firmy FORDEN sp.z o.o. z Leszna w której zamówiłam część zamienną . Zapłaciłam i już niestety na tym się skończyło .,towaru nie ma a telefony głuche.

tszczygiel4@wp.pl

Od listopada ubiegłego roku czekam na zamówiony towar lub zwrot kasy. Cisza. Zero odpowiedzi - nie odbierają telefonu. To się nazywa złodziejstwo!

ST

24-11-2020r złożyłem zamówienie przyjęto do realizacji więc wpłaciłem należną kwotę , po fakcie okazało się że towaru brak więc poprosiłem o zwrot wpłaconej kwoty po miesiącach przepychanek z powodu braku zwrotu zgłosiłem sprawę POLICJI. Dopiero po interwencji policji kwota została zwrócona. BRAWO POLICJA!!! Nie zamawiać (usunięte przez administratora) nie realizuje zamówień!!! (usunięte przez administratora) KLIENT !!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA

tszczygiel4@wp.pl

Zamówienie złożyłem 24.11.2020.Przelew poleciał.Była jedna rozmowa telefonicza zaraz przed Swiętam gdzie dostałem info że nie mają tej szuflady bo fabryka nie wyprodukowała ( sic?). 12.01 wysłałem maila (nie można się połączyć tel.) i dostałem info że na dniach będzie interesujący Mnie towar. Wczoraj wysłałem maila że czekam do końca tygodnia na zwrot kasy i do dzisiaj brak odpowiedzi.Jeżeli nic się nie zadzieje w poniedziałek przekazuję sprawę policji. Wniosek jest następujący : biorą pieniądze za towar którego nie mają.

@tszczygiel4@wp.pl

Mam identyczna sytuację zrobilem błąd że zapłaciłem przelewem nigdy wiecej dla oszusta 3 mc czekam na pieniądze jakis kontakt byl ale sie urwał NIE POLECAM KUPOWANIA CZEGO KOLWIEK

tszczygiel4@wp.pl

Jestem następnym oszukanym klientem. Zapłaciłem za szufladę do zamrażarki ponad 100pln i prawie dwa miesiące jest cisza.Tel jest niedostępny. Czekam jeszcze 1 dzień na odpowiedż na Mojego maila,jeśli jej nie będzie to przekazuję sprawę policji.

Alicja
@tszczygiel4@wp.pl

I jak dalej potoczyła się sytuacja? Dostałeś jakąś zwrotną informację? Jakie podjąłeś dalsze kroki? Daj znać co i jak.

Przedmioty są sprzedawane na Allegro?

Krzysztof G

Wszystko było na czas produkt zgodny z opisem aukcji kontakt z sprzedającym ok ja polecam sprzedającego zakupiony produkt dnia 24,11,2020

Wyjątkowo nieuczciwa firma!!! Złożyłem zamówienie na półkę szklaną do lodówki w dniu 18.12.2019. Po przyjęciu zamówienia dokonałem przelewu na podane konto Metal Drawing. 30.12.2019 wysłałem maila z prośbą o wyjaśnienie statusu zamówienia. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Na początku stycznia kilkakrotnie próbowałem porozumieć się ze sprzedawcą. Bez rezultatu. 19.01.2020 złożyłem reklamację mailem z witryny hurt-agd.bazarek.pl. Reklamacja bez odpowiedzi. Wobec powyższego sprawę zgłosiłem na policji. Bez problemu policja przyjęła zgłoszenie. Zachęcam oszukanych do tego trybu postępowania.

Alicja
@Andrzej

@Andrzej, to przykre, jednak to forum ma służyć przede wszystkim pracownikom. A ci się tu nie odzywają. Ciekawa jestem, czy do sklepu Okidos przydałaby się osoba przygotowująca opisy i zdjęcia towaru. A może ktoś taki już tu pracuje?

10.01.2020 r. zakupiłam w tym sklepie filtr do czajnika, opłaciłam zamówienie, kwota może nie jest duża bo ok. 20 zł. do dnia 25.01.2020 r. kontaktowałam się emaliowo 3 razy, niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony sklepu, oczywiście przesyłki z zamówionym towarem też brak. Przykro to stwierdzić, jednakże ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) jeżeli nie chcecie stracić nawet niewielkiej kwoty pieniędzy NIE POLECAM

Aga
@Monika

mam podobny problem 20 stycznia 2020 zakupiłam produkt. Wysłałam już dwa zapytania o orientacyjny czas realizacji zamówienia, za pomocą poczty elektronicznej.Od dwóch dni próbuje skontaktować się telefonicznie i za pomocą live chat, niestety brak odzewu ze strony firmy. Szkoda że wcześniej nie zajrzałam na tą stronę bo na pewno nie dokonałabym zakupu. Jedno jest pewne, dział obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia. Jeszcze taka ciekawostka, dziś zauważyłam że mają dwa sklepy internetowe w tym drugim produkt,który zakupiłam jest tańszy.

Edi

Czy ciężko się dostać? Jakie mają wymagania?

Sławek

Kupiłem zawór gazowy mastercook sabaf (opłacone 28.02 .2018 a wysłane 05.03.2018 po mailu i telefonicznej interwencji).Przesyłkę otrzymałem 08.03.2018 i po przybyciu gazownika okazało się że kuchenka nadaje się do wymiany. 11.03.2018 drogą mailową powiadomiłem o odstąpieniu od umowy i 12.03.2018 kurierem odesłałem zawór. Pomimo kilkakrotnych interwencji do dzisiaj zwrotu pieniędzy nie dostałem. Data zdarzenia: 28.02 - 13.04.2018 Numer dokumentu: Zamówienie VMOMSKQQE

Sławek

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Lorenc Metal Drawing - Leszno

• Jak się pracuje w Arkadiusz Lorenc Metal Drawing?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Lorenc Metal Drawing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Lorenc Metal Drawing?

Arkadiusz Lorenc Metal Drawing
  • 17 Stycznia 103 lok. 9