Opinie o Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. w Leszno

Halina

witam, proszę o opinie odnośnie pracy w księgowości. widziałam ofertę na specjalistkę. warunki są opisane, ciekawi mnie tylko potencjalna wysokość oferowanej stawki oraz atmosfera jaka obecnie panuje na dziale. co jest powodem szukania nowej osoby? pozdrawiam

mariusz
@pracownik

jaka dynamika rozowju? To znaczy np co konkretnie?

Cześć. Czytam tu, że jak się nie robi w soboty, to jest mniej o 800 zł z tego, co się człowiek umówił. No to, jakie są zasady premiowania oraz kwoty i na jaką pensję zasadniczą można się umówić na rozmowie o pracę na stanowisko Elektromechanika/Mechanika Toyoty? Żadnej kwoty nie ma w ogłoszeniu, co jest na ich stronie. A jedynie zapewnienia słowne o stabilnym zatrudnieniu i atrakcyjnym wynagrodzeniu.

Xxxxxx
@xxxxxx

jeszcze dodam że twoim jedynym obowiązkiem będzie słuchanie „wielkich” kierowników, jeśli zauważa że stanowisz jakieś „zagrożenie” dla posady zdepna cię i pokażą gdzie twoje miejsce. Większość ucieka do lepszych salonów które są w okolicy bo przecież każdy człowiek chce być szanowany. Audi, volvo, mercedes w okolicy są dużo lepszymi miejscami i przynajmniej z opowieści sam poziom traktowania człowieka jest nie do porównania powinno się głośno mówić o takich miejscach jak to

Krzysiek

Ja polecam pracodawcę, wlasnie może to że pochodzi z mniejszego rynku powoduje że podchodzi do pracowników jak do partnerów, po ludzku. W trudnej życiowej sytuacji mogłem na niego liczyć. Z tego co wiem od starszych pracowników to od zawsze tak było. Atmosfera fajna wynagrodzenie na czas dostęp do wszystkiego czego pracownikowi potrzeba.

@Syzyf

Co?? Jak to soboty za free? Nie ma kasy za te dni? Dlaczego pracownicy to robią, że przychodzą danego dnia do pracy i nie dostają za to zapłaty? A jak ktoś odmówi przyjścia w sobotę, to jest zwalniany?

Pisano na forum, że pracę jest łatwo dostać, gorzej się utrzymać. Ale tak na prawdę w sieci nie ma wiele ogłoszeń, które wskazywałyby na rotację. Ja znalazłem stare ogłoszenie dla sprzedawcy samochodów i zastanawiam się jak aktualnie to wygląda, bo byłbym zainteresowany pracą. Ile wynoszą teraz widełki na tym etacie? Wtedy przedział wynosił 4-6k i nie wiem czy na te kwoty się nastawiać.

Wychodzę z założenia, że liczy się kasa a nie atmosfera, na forum wiele wpisów na ten temat a ja chciałbym poznać konkrety które są dla mnie priorytetem, czyli wiadomo pieniądze. Chodzi o stanowisko doradcy klienta. 5 lat temu podano, że zarobki to 4-6 tyś ale to było tyle lat temu. Teraz obecnie ile zarabiacie na tym stanowisku?

info

masz kalkulatory które ciągle są zmieniane na niekorzyść pracownika, ogromna rotacja na handlowce, chyba tylko jeden koleś został przez zasiedzenie reszta pouciekała do innych miejsc

pracownik Nowy wpis
@info

To prawda rotacja jest przeogromna... A zarobki generalnie słabe a wymagania jakby miliony płacili. Najpiękniejsze jest to że od jakiegoś czasu każdy prawdziwy wpis zostaje usunięty XD ale jak cała firma wszystko po znajomościach i wchodzeniu innym w (usunięte przez administratora) Człowiek tylko patrzy znaleźć coś lepszego i uciec

Martysia Nowy wpis
@pracownik

Nie bardzo wiem jakie mają wymagania, że piszesz w tej sposób, więc może rozwiejesz moje wątpliwości? Ciekawe co takiego firma chce ukryć, że nie ma negatywnych wpisów. Jeśli ktoś nie ma znajomości to ciężko mu dostać pracę czy już to w ogóle niemożliwe?

ktoś Nowy wpis
@Martysia

Pracę dostaniesz od ręki, praktycznie żadnych wymagań a to dlatego że większość normalnych ludzi po jakiejś chwili ucieka bo otwiera oczy. To nie kwestia wymagań, a wyzysku i żałosnej płacy. Do tego atmosfera zahaczająca o (usunięte przez administratora) Negatywne a raczej prawdziwe wpisy są kasowane, bo szefostwo wie co i jak i stara się to ukryć przed potencjalnymi nowymi kandydatami. A wystarczy zmienić politykę pracy chociażby. Ludzie piszący tutaj nie mają interesu w tym, żeby coś przekłamywać

Jola

A możesz opisać jakie to są zagrywki na rozmowie rekrutacyjnej, jak się odbywa? Szczerze byłam już na kilku „dziwnych” rozmowach i nie wiem czy mam siłę na kolejną czy po prostu odpuścić…. Będę wdzięczna ;)

Julia
@Jola

Też jestem ciekawa, bo nie bardzo kojarzę rynek pracy z lat 90. Jedna osoba pisała, że dostaje się mniej niż ktoś się umówił, jak tylko nie pracuje się w soboty. A czy taki zapis jest w umowie czy to wymagane jest słownie od szefostwa? Ilu etapowa jest tu rekrutacja, rozmowa to jedyny etap?

LUI
@Jola

Co osoba to inne zagrywki. Nie polecam tam pracy bo tylko wyzysk z ludzi. A jak zobaczą że ktoś sobie zbyt dobrze radzi to zaczynają się schody. Dyrektorzy mocno nie lubią inteligentniejszych osób od nich. Szczególnie jeden z "panów"... póki wykonuje się ich rozkazy i nie odzywa za dużo to jest ok. ale jak człowiek odezwie się bo dorzucają nowe obowiązki nie informując o tym to już jest niewesoło :)))

xxxxxx
@LUI

Wszystko odbywa się w trybie rozkazującym, zero kultury wobec pracownika, zero kultury pracy, po cichu dokładane obowiązki, chamstwo. Żaden poważny, szanujący się człowiek tam nie zostaje, zostają tylko desperaci. @Lui, mam wrażenie, że myślimy o tym samym „panu” , zresztą praktycznie każdy kierownik to przerost formy nad treścią i masa kompleksów i wykorzystywanie swojego stanowiska. Szkoda że kasowane są tutaj komentarze, ciekawe dlaczego. Przed takimi miejscami należy ostrzegać na poważnie, szkoda zdrowia jak to ktoś wyżej napisał

Xxxxxx
@xxxxxx

Jak wygląda sprawa grafiku w Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca ds. sprzedaży i finansowania samochodów nowych.
Krzysiek

Syzyf
@Krzysiek

Krzyś nie wiem ale gdy to czytam to albo jesteś z zarządu firmy albo udajesz kogoś zadowolonego z starej ekipy została garstka ludzi a jedyny Krzyś ,którego znam by tak nie napisał . Powiem w prost ludzie omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem to firma dla młodych po szkole co chcą robić za marne grosze i do tego 2 soboty za free. Dziękuję pozdrawiam wszystkich wytrwałych tam pracujących jeszcze .

@Syzyf

Jola

W Poznaniu jest ogłoszenie na stanowisko: Specjalista ds. finansowania i ubezpieczeń. Mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej… jak się odbywa, czy są jakieś testy, sprawdzają j. angielski podczas rozmowy itp?

Śledzik...????

Mam pytanie odnośnie tych dwóch sobót czy to jest obowiązkowe czy można zrezygnować by mieć więcej czasu prywatnego a jeśli już to jak jest to wynagradzane...?????Pytany nie błądzi podobno;)

@Śledzik...????

Ale jak zrezygnować? Czy gdziekolwiek masz dowolność co do pracy w sobotę? To obligatoryjne. Plus zmieniono jeszcze godziny otwarcia, ze praca jest godzinę dłużej w soboty. Nikogo nie obchkdzi, ze ty chcesz mieć „czas prywatny”.

Eskalibur
@Śledzik...????

Nie przyjdziesz w soboty masz zabrana premie ,której nie ma-za soboty nie ma dnia wolnego jednym słowem przymus . Takie oszukiwanie jak było 20 l temu podstawa najniższa podstawa i druga połowa wynagrodzenia uzależniona „premia”czyli zasuwasz dwie soboty masz 100% wynagrodzenia jak nie minus 800 z tego co się ugadales …sprytnie zrobione regulowane premia….brak wolnego za soboty.

To od której do której pracuje się w tę sobotę? Czy za tą dodatkową godzinę ma się chociaż jakiś dodatek do stawki? Czy cały czas jest ona podstawowa? Jestem zainteresowany tą firmą i rozważam zatrudnienie...

Czy jest co do tego jakaś argumentacja? :D z przypadku tu jestem, zaciekawił mnie taki wpis. Czy ktoś bez doświadczenia miałby w ogóle szanse? Toyoty akurat lubię, jaka może być praca przy nich? jest tu w ogóle jakaś rotacja? Na stronie widzę oferty do Leszna na Lexus a recepcję, tylko nie wiem czy to poglądowe czy faktycznie kogoś trzeba?

Remi

W kwestii obsługi klienta w Poznaniu przez Doradców -pełen profesjonalizm. W kwestii samej pracy - prawa i lewa strona umowy, przepracowane soboty liczone nie jako nagdodziny ale wliczone w lewą stronę umowy.Dziwne kalkulatory, procedury mające na celu zabrać Pracownikowi zamiast wynagrodzić- za swój wkład i zaangażowanie. Niskie wynagrodzenia w porównaniu z innymi salonami samochodowymi, duża rotacja, bardzo słaba komunikacja z centralą w Lesznie. Jako Pracownik z perspektywy rocznej pracy -nie polecam. Nie polecam bo perspektywy na lepsze jutro brak.

@Remi

Hej a pracowałeś w Poznaniu? Jak wyglada kierownictwo? Jest podział na działy?

@Ewa

Tak. Jest podział na działy.

@Remi

Jak wyglada handlowka? Nie ukrywam co nieco słyszałam i nie były to dobre opinie wiec wstrzymałam się z cv

Czarna

Mąż znalazł ogłoszenie jako sprzedawca samochodów. Oferta co prawda była dodana 7 lat temu ale już wtedy stawka była całkiem ok, 4 000–6 000 zł. Wiecie jak to aktualnie wygląda na tym stanowisku? Ile obecnie wychodzi? Premie też się jakieś znajdą za dobrą robotę? Co na plus?

@Czarna

Plusem są ludzie w Poznaniu ( z malutkimi, niegroźnymi wyjątkami). Nowoczesne wnętrza. I na tym koniec plusów - niestety.

@Halina

W całej firmie, wszystkich oddziałach jest bardzo duza rotacja pracowników, proszę dopowiedzieć sobie resztę… ????

Halina

Czyli tylko chodzi o warunki finansowe? To w całej firmie miałyby być jakieś słabsze? To jakie u są ostatecznie stawki?

@Halina

Finanse bardzo słabo, atmosfera tragiczna

Honorata

Czemu tak źle oceniasz atmosferę? Ktoś ją psuje czy o co chodzi? czy chociaż z szefostwem idzie sie dogadać?

@Halina

Firma się dynamicznie rozwija i naturalnym jest, że poszukuje specjalistów. Atmosferę tworzą ludzie. Czy jest "dobra" czy jest "zła" - to jest subiektywne odczucie człowieka. Jeśli się rozmawia, i jest się otwartym na rozmowę, to wszelkie oczekiwania mogą być spełnione, a nawet zweryfikowane. Jeśli, oprócz skupienia na pracy i skutecznej realizacji zadań, w dziale słychać śmiech, widać wzajemne wsparcie i wspólne poczucie celu, czuć empatię - to chyba dziewczynom się dobrze pracuje- w takiej atmosferze. Zachęcam do aplikowania i ewentualnej rozmowy - to najlepszy sposób na zbudowanie sobie opinii o pracodawcy.

Maja

Z jakich względów ta rotacja? Możesz podać jakieś konkretne przyczyny? Jak oceniasz atmosferę pracy? Pozytywne relacje między pracownikami?

@Halina

Ostatnie 2 pytania są jednocześnie odpowiedzią samą w sobie. Potwierdzam - duża rotacja, klika towarzyska, układy, niska płaca. Cenisz siebie, swoje zdrowie - odpuść.

Mr x
@Maja

Z takich ,ze firma się nie rozwija a szef zmienia zdanie poza tym każe pracować za darmo w soboty .

Domi
@Mr x

Odnośnie czego ta zmiana zdania? Tak w ogóle to o co chodzi w te soboty, nie można odmówić pracy w te dni skoro nie są płacone?

chili
@Domi

Płaca jest bardzo niska, kalkulatory są zmieniane na niekorzyść dla pracownika, obowiązki dokładane, atmosfera poprzez układy i układziki (kto się z kim przyjaźni, kogo lubi, zazdrość w co się ubierasz i tak dalej), plotkowanie, obgadywanie, Krzywe spojrzenia, krzyki i obrażanie na porządku dziennym, tak jak ktoś napisał wyżej: szanujesz swoje zdrowie psychiczne i swój potencjał jako pracownika to omijać bardzo szerokim łukiem książkę mozna by bapisac

mariusz
@pracownik

jaka dynamika rozowju? To znaczy np co konkretnie?

Kinia

Recepcjonistka ma w miarę spokojną pracę? Zastanawiam się w sumie, czemu w ofercie na takie stanowisko był wymóg prawa jazdy. To trzeba gdzieś jeździć i załatwiać rzeczy na mieście, o co chodzi, wyjaśni mi ktoś?

Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. poszukuje osoby na stanowisko brak w Poznań. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Klaudiusz

Też spotkałem się że ten pan zachwala auta ,a po zakupie silnik diesla chodził miesiąc,poprostu ten pan nie nadaje się na to stanowisko

Zostaw merytoryczną opinię o Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. - Leszno

• Jak się pracuje w Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j.?

Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j.
  • Aleje Marszałka Józefa Piłsudskiego 4
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971968351 REGON: 411114197 KRS: 0000149053

Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j.