Firma DORA Dominik Ratajczak

Leszno

Opinie o Firma DORA Dominik Ratajczak

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@NONEK to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony. A na jakim stanowisku pracowałeś? Pamiętajmy, że warunki, atmosfera zależna jest od obejmowanego stanowiska.

mariannnna
użytkownik zarejestrowany

pracowałem? brzmi jakbyś zrezygnował... dlaczego? opisz jeśli możesz proszę sytuację. nie będę ukrywała że szukam zatrudnienie w tej firmie i chcę wszystko bardzo dokładnie się dowiedzieć zanim podejmę decyzję

NONEK

Ja prcaowalem w tej firmie 9 miesięcy i bylo wszystko OK

dzek

wyjatkowy oszust,moze nie sam wlasciciel,ale napewno jego niektorzy pracownicy,po sprzedazy ,brak gwarancji,zwrotu pieniedzy,itp.

swww

prosze o kontak do tego pana, chyba sie przejade do tego Leszna, kupiłem, na allegro, towaru nie otrzymałem,na telefony,smysy, maile nikt nie odpowiada kpina jakas..

@gosia

Taka petycja napewno pomoże

Dorka

Ja też jestem nie zadowolona.....Kupiłam drobny sprzęt elektroniczny...i przyszła przesyłka jako nowy zapakowany sprzęt....Okazało się,że volume nie działa... Skontaktowałam się z firmą, prosili by wysłać im uszkodzony sprzęt...przesyłką zwykłą....Wysłałam piorytetem, by mieć potwierdzenie.... i może dlatego dostałam sprzęt z powrotem....Niestety uszkodzona była klapka od baterii :( Powiedziano mi,że dostanę zwrot za przesyłkę ( 11 zł).....może to nie dużo, ale dla mnie sporo pieniędzy.....Niestety do dziś nikt się ze mną nie skontaktował by oddać w/w kwotę... Takimi niezrealizowanymi obiecankami nie polepszą sobie wizerunku firmy. Jeśli kiedykolwiek będę coś jeszcze kupować NIGDY - PRZENIGDY nie kupię z tej firmy !!!!

gosia

Ludzie nie kupujcie u tego człowieka to jest oszust i naciągacz zgłosiłam sprawę na policję ponieważ padłam ofiarą oszusta . Wszycy którzy zostałi pokrzywdzenie niech się ze mną skontaktują podpiszemy petycję wszelkie zeznania i tenu człowiekowi grozi kara więzienia za oszustwo i kradzież. Mój mail gim-mac@wp.pl proszę o kontakt

andrzej

sprzedaje towar uszkodzony , nie uznaje reklamacji -oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marek

mamy świadomość szczególnie kiedy sprzęt kosztuje 70 pln, ale to w żadnej kierze nie zwalnia z obowiązków sprzedawcy, jeżeli wysyłam na własny koszt sprzęt który przysłano już uszkodzony a miał być w pełni sprawny to to jest w porządku? jeżeli odesłano ten sprzęt, zdekompletowany i oczywiście nie naprawiony to czy to jest w porządku? od roku proszę o odpowiedź co dalej - brak kontaktu. w końcu naprawił mi to gość na osiedlu za kilka złotych (spalony stycznik) i potwierdził że nikt nie zaglądał tam za każdym razem - plomby. Czy to uczciwe. No ale własciciel idzie na msówke a rodaków ma w 4 literach. I tyle.

szluwa

Potwierdzam, że jest to oszust i naciągacz. Dostałam towar uszkodzony , odesłałam i zero kontaktu. Nie dość tego na przesyłce był podany błędny adres. Do dziś nie dostałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Po prostu oszust!!!!!!!

szluwa

Jest to oszust i naciągacz. Towar wysyła niekompletny lub uszkodzony. Nie oddaje pieniędzy za zwrot czy reklamację!!

money

+ podbijanie cen na allegro przez konta pracowników !! Prosty mechanizm - ludzik się pyta o przedmiot i jeden z praowników podbija cene np o 20pln. firma zarabia

mickey

Praca za najniższą krajową. Naprawianie złomu pogwarancyjnego AGD, RTV z zachodu i sprzedawanie go na aukcjach internetowych.

Zostaw opinię o Firma DORA Dominik Ratajczak - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma DORA Dominik Ratajczak