Proforce Consulting

Katowice

Opinie o Proforce Consulting

Hanna

@Klaudia O. z Siemianowic Sl. a czy w firmie Proforce Consulting była możliwość awansu na wyższe stanowisko pracy? A może Tobie się udało awansować? To przydatne informacje dla osób, które chcą przyjąć się tutaj do firmy.

Hanna

@Były pracownik według KRS firma Proforce Consulting nadal istnieje. Zastanawiasz się nad ponownym podjęciem pracy w tej firmie? Piszesz, że byłeś pracownikiem Proforce Consulting. Co możesz napisać o pracy w tym miejscu?

Klaudia O. z Siemianowic Sl.
@Hanna 24.05.2017 10:00

Pracowałam w Katowicach w 2010 roku. Bardzo lubiłam atmosferę w tym miejscu i prawdę mówiąc nie miałam problemu w wyplata!! Zawsze była na czas ;) Szkolenia były szybkie i trochę chaotyczne ale taki jest telemarketing i prawdę mówiąc większość tego typu firm tak ma.Nie wiem z kąd żale na ta firmę ja lubiłam pracować tam i miałam dobra relacje z pracownikami i kierownictwem :)

tomek

nie zawsze są ogłoszenia w prasie, @xoxo, warto sprawdzić na stronie firmy

Witam, jestem byłem pracownikiem i odchodziłem z firmy z wielkim żalem. Czy firma nadal istnieje? Gdzie teraz jest jej siedziba? Jacek :)

tomek

no jak kiedyś pracowałeś to pewnie wszystko zależy od tego dlaczego zrezygnowałeś jednak z pracy tam.. trzeba pogadac z szefem i tyle, na pewno coś zaproponuje jeśli ma jeszcze jakieś miejsce, jak mieliście dobre relacje, to na pewno wszystko będzie na plus, więc tutaj bez panki, idz do niego i zagadaj.

panterka

Kodeks pracy nie wchodzi w grę, jeśli chodzi o ochronę pracowników. Bo wszyscy pracownicy niższego szczebla ok. 100 pracowali na śmieciowych umowach. Jeśli coś się nie podoba to należy wnioskować do sądu z powództwa prywatnego. Na to ci ludzie nie mają pieniędzy o czym kierownictwo wiedziało doskonale. Poza tym większość osób to młodzi i naiwni ludzie. Większość uczciwie pracowała, a pensji nie widzą do dzisiaj. Przykre doświadczenie jak dla takich młodych, sparzą się na całe życie.Rotacja była niesamowita, z tego co się orientuję to wszystkie telemarketingi to kanał. Patrzą tylko pracownika wykorzystać. W końcu "kierownictwo " to zwykli studenci co im się wydaje, że nie wiadomo jakie szychy. Podejście typowo psychologiczne.

ja

Ja też pracowałam tam w 2010 i nie dostałam wypłaty

ktoś

Bo nie ma, ja pracowałam tam w 2010 i do dnia dzisiejszego nie dostałam wypłaty

jaro

no lekka przesada z tymi wyplatami marne są ale są na czas.te 150 tygodniowo sie zarabia więc nie piszcie takich pierdół

Mate

Dziś dowiedziałem się że firma PC mająca jeszcze kiedyś siedibę w katowicach zbankrutowała ![usunięte przez moderatora]

Donata

Praca w Proforce to wolontariat,bo wypłat nie ma...

zos

Nie polecam pracy w proforce. nie mają z czego wypłacać pieniędzy, więc wypłat nie ma. Atmosfera nerwowa, trzeba na głowie stanąć żeby kierownictwo było zadowolone, a oni i tak tego nie doceniają.

młody

Ludzie na niższych stanowiskach mili, od kierownictwa w Góre- czym wyżej tym gorzej. Bałagan, brak organizacji, brak konsekwencji. Wyścig szczurów i pogoń nie wiadomo za czym. Nie polecam.

[usunięte przez moderatora] Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako NISKIE Atmosfera i ludzie tam pracujący są RACZEJ MIŁA ATMOSFERA ALE NERWOWA JESLI CHODZI O ZAROBKI Od jakiej stawki można negocjować pensję? NIE MA PODSTAWY - UMOWA AKORDOWA!! Najbardziej podobało mi się w Proforce Consulting: hmmm ludzie sa smieszni:P Najbardziej nie podobało mi się w Proforce Consulting: KIEROWNICTWO TO [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z Proforce Consulting (np:.solidna, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam źle. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili.

Słowa kojarzące się z Proforce Consulting (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Proforce Consulting: Najbardziej nie podobało mi się w Proforce Consulting:

Zostaw opinię o Proforce Consulting - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proforce Consulting