Opinie o GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o. w Baranowo

Agnieszka Nowy wpis

Czytałam niżej wpis @do emila, niepokojące to jest co piszesz. Rozumiem że firma mało pomaga pracownikom w obowiązkach? Ktoś się do tego odniesie? A co w przypadku nowych osób które dopiero zaczynają tam prace, czy jest ktoś kto ich wprowadza i uczy jak działa firma hmmm?

Joanna Trzcińska Nowy wpis

Jako klient uznaję działania firmy Exception jako szkodliwe dla mojej firmy oraz celowo wykonywane w złej wierze. Szczerze sugeruję aby każdy kto chce zatrudnić się u osoby która wykorzystuje klientów, zastanowiła się dwa razy czy nie wykorzysta was.

damian Nowy wpis

właśnie, jak wygladaja te szkolenia wdrożeniowe? faktycznie dają cos i pozwalają się poduczyć pracy czy to pic na wodę?

tadeuszk Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Strona wykonana w ciągu 2 tygodni, kontakt o każdej porze dnia i nocy. Polecam serdecznie !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Edyta

@piotrek czy poznałeś odpowiedź na postawione przez Ciebie pytanie w praktyce? Pierwsze dni w pracy (czasami na nowym stanowisku) są bardzo stresujące dla każdego pracownika. Szkolenia wdrożeniowe to szalenie ważny czas. Wsparcie i życzliwość pracowników pomaga się szybko zintegrować.

Piotrek

Ktoś może podpowiedzieć, ile trwają te szkolenia wdrożeniowe? :) Jak szybko trzeba przyswajać wiedzę?

do emila

Jasne warunki? Oczywiście! Pierwszy jest taki, żeby przypadkiem się do nikogo bezpodstawnie nie odzywać. Jeśli masz pytania - szukaj w Google. Dopiero jeśli to nie pomoże, możesz wysłać pytanie mailem lub przez komunikator do osoby przełożonej, która siedzi jakieś jakieś 3 kroki od Ciebie. Na odpowiedź czekaj cierpliwie - choć jeśli Twoje pytanie jest trudne lub niewygodne - prawdopodobnie jej nie otrzymasz. To tyle, jeśli chodzi o kontakt z przełożonymi. To, że jesteś bezkonfliktowy, pracowity i uczciwy ma tam niewielkie znaczenie - Twój zapał i bystrość będzie raczej przeszkodą dla wszechwiedzącego zarządu. Wynagrodzenia wypłacane są "mniej więcej terminowo", ale jeśli termin przypada w weekend lub święto - nie spodziewaj się jej wcześniej. Sposób działania tej firmy na każdej płaszczyźnie jest zawsze mocno podejrzany i opiera się na kombinacjach. Szkoda nerwów - kwieciste opisy na ich stronie to tylko chwyt marketingowy, a rzeczywistość jest ponura i przaśna.

brak słów

Jak w komentarzu wyżej - typowy przerost formy nad treścią. Przedstawiają się jako profesjonaliści, mimo że kuleją u nich najbardziej podstawowe sprawy. Zero jakiejkolwiek współpracy wewnątrz firmy, komunikacja jedynie w formie pisemnej (dobrze, że można oddychać). Chcesz o coś zapytać? Zostaje tylko gtalk, ale nawet użycie komunikatora nie da Tobie gwarancji, że uzyskasz odpowiedź a jeśli Panie kierowniczki łaskawie zdecydują się jej jednak udzielić, może się ona różnić od Twoich oczekiwań (np. "jeszcze tego nie wiesz?" lub "poszukaj w internecie"). Chcesz się czegoś dowiedzieć? Poszerzyć wiedzę w obrębie rzeczy, którymi się zajmujesz na co dzień? Zapomnij - usłyszysz tylko, że "nie leży to w zakresie Twoich kompetencji" lub "nie musisz tego wiedzieć". Masz pomysł jak usprawnić swoją pracę? Zachowaj go najlepiej dla siebie a jeśli chcesz się poradzić bardziej doświadczonego pracownika w jakiejkolwiek kwestii, związanej z wykonywanymi obowiązkami to nie radzę - może się to obrócić jedynie przeciwko Tobie upomnieniem, które przyjdzie na mejla. Mankamentów tej firmy można by wymieniać bez końca, ale ograniczę się tylko do dwóch ostatnich bo szkoda czasu - umowa zlecenie (innej formy zatrudnienia brak) i niska płaca, która nie wzrasta po okresie próbnym, mimo zapewnień zarządu, że będzie inaczej.(usunięte przez administratora)Jedyny plus to reszta osób tam zatrudnionych, chociaż pewnie nie pracuje tam już nikt z czasów mojej kadencji, bo byli zbyt normalni żeby marnować się w takim miejscu... Podsumowując - podziwiam tych, którzy tam pracują tam obecnie i współczuję wszystkim korzystającym z usług tej firmy, bo są niepoważni, nieuczciwi i niekompetentni powierzenia im jakiegokolwiek zlecenia. Dziwi mnie tylko, że taki twór jest w stanie przetrwać na rynku XXI wieku dłużej niż miesiąc, ale jak widać cuda nadal się zdarzają (w tym przypadku - niestety).

cyrk

Komunikacja? Żadna - ani z klientami (nie odbierają/nie odpisują, jeśli im niewygodnie, no chyba, że ściągają z kogoś kasę), ani wewnątrz firmy (rozmowy tylko na komunikatorach, nawet jeśli pracujesz nad jedną rzeczą z osobą, która siedzi obok ciebie). (usunięte przez administratora)Umowa? Oczywiście jak najgorsza. Oczywiście na jak najkrótszy miesiąc. Umowy z klientami natomiast zawierają mnóstwo błędów. Masz coś do powiedzenia? Chcesz coś poprawić, ulepszyć, zmienić, wypracować jakiś dobry system? Zapomnij - usłyszysz, że to nie leży w zakresie Twoich obowiązków. Zarząd śmiertelnie obrażony na cały świat każdego absolutnie dnia. Na nic nie ma kasy. Wszystko kombinowane i kulawe. Masakra. Nie polecam.

Enka

W skrócie: słaba komunikacja: telefony wiecznie nieodbierane, na maile nie odpisują.

cała prawda

opinia szeszenia oddaje chyba całość obrazu tej fimry, jednym słowem mówiąc szkoda gadać, ciągłe pretensje o wszytsko i to na komunikatorze bo przecież najlepiej w ogóle sie nie odzdywać, tekst o umowie o prace to kit, żeby zachęcić ludzi, a potem i tak szara rzeczywistość.

xxx

prawda - NIE POLECAM

Szerszeń

(usunięte przez administratora)Umowa śmieciowa. Kasa też mała. Bez jakichkolwiek negocjacji nie zgadzasz się na coś? to 1000000 innych osób jest na twoje miejsce. Kierowniczki nie ogarnięte. Ogólnie bałagan i wszystko na wczoraj. Reszta ludzi co pracuje w tej firmie to zdecydowany plus dla tej firmy. Mili i przyjaźnie nastawieni. Zdecydowanie nie polecam!

kruger

(usunięte przez administratora) nie polecam :(

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o. - Baranowo

GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Topazowa 7
    62-081 Baranowo

GRUPA EXCEPTION Sp. z o.o.