Opinie o C&C Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie C&C Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie C&C Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C&C Polska w Warszawa

Lexus Nowy wpis

Niestety firma nie istnieje od 7lat

Jaki jest styl zarządzania kadrą w C&C Polska?

Tomek Nowy wpis

Co to za pytanie ?!

Co jaki okres czasu w C&C Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Feciak Nowy wpis

Najlepiej..wcale.

Romek

Czy firma normalnie działa?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Rafał

Nieudaczna firma jakich mało. Mylą konta bankowe robiąc komus innemu przelew zaś poszkodowanemu nie wypłacają pełnej wypłaty.

diana

szkoda , jeżeli rzeczywiście C&C jest obecnie w stanie upadłości. Jeszcze kilka lat temu pracowałam w tej firmie wraz z koleżanką i naprawdę nie było za bardzo na co narzekać. Po naszym odejściu dochodziły nas słuchy , że firma ma problemy, ale nikt nie spodziewał się , że aż tak poważne. Szkoda ich

Krzysiek

Oni nie moga odbić sie od dna,bo tkwią głeboko w mule.Dziadostwo i tyle.Nie radzę z nimi wyjeżdzać.

strzelec

witam wszystkim dla zainteresowanych firma PQG partners to firma cc polska ten sam adres owazajciwe szukaja malazy i do elewacii do francii (usunięte przez administratora) pozdrawiam

lexus
@strzelec

Człowieku kto Cię uczył pisać jeśli wypowiadasz się publicznie to korzystaj ze słownika z takim polskim nie nadajesz się nawet do pracy w Polsce a za granicą takie tłuki przynoszą tylko wstyd

kozaczek12

Witam wszystkich.Firma jest w upadłośći tak jak napisano od 6.11.2013.Wszystkie osoby które miały jakiekolwiek roszczenia wobec firmy miały czas na ich zgłoszenie do dnia 19.01.2014.W obecnej chwili jest tworzona lista wierzycieli.Tylko pytanie czy będzie co dzielić skoro firma miała tyle długów.!!!Ale jedno jest pocieszające po zakończeniu procesu upadłościowego przez syndyka firma zostanie skreslona z ewidencji KRS a co za tym idzie przestanie istnieć.Ale tylko pod tą ta nazwą bo już sie otwarła nowa.Tak czy tak pilnujcie sie pracownicy i uwazajcie na byłego PANA PREZESA BAPTISTE

emet

Firma C&C oglosila upadłość z dniem 6.11.2013 zostal wzyznaczony syndykt.(usunięte przez administratora)

ZAWIEDZIONY

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMA PRACOWAŁEM DLA TEJ FIRMY W 2011 ROKU DZIS MAMY 2014 I (usunięte przez administratora) O OPINI TEJ FIRMY NIE BĘDE SIE WYPOWIADAŁ CHCĘ ZAPOMNIEC O TEJ FIRMIE.

oszukany

NIE Podpisujcie z nimi umów!!! Dostałem zaproszenie do Warszawy w celu ustalenia szczegółów wyjazdu i umowy. Podczas rozmowy dogadałem się w wielu sprawach lecz po otrzymaniu umowy na kilka dni przed wyjazdem okazało się że wszystko zostało zmienione na korzyść pracodawcy. Pierwszy raz w życiu widziałem taki CYROGRAF! Pięć stron umowy o pracę + regulamin mieszkania(5 stron) + zgoda na potrącenie 4 euro za mieszkanie dziennie + zgoda na potrącenie 2 euro za media? dziennie + zgoda na potrącenie 320 euro KAUCJI za mieszkanie... Podczas rozmowy piękna Pani MYDLIŁA MI OCZY(usunięte przez administratora)!!! Po przeliczeniu tego wszystkiego okazuje się że nie opłaca się RYZYKOWAĆ. Im bliżej wyjazdu tym więcej niespodzianek będzie wypływać z ich strony. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

były widmo

Piszę ponownie ponieważ mój post został skasowany aby przyszli pracownicy nie wiedzieli co jest grane.Więc wszystko co tutaj pisze jest to prawda,my byliśmy tylko chwilę,mieszkania to porażka.Firma ściąga przez pierwsze 2 miesiące po 160 euro na poczet rzekomych zniszczeń.Na dodatek potrącają po 4 euro dziennie na mieszkanie + 2 euro na media co daje nam 4+2=6 x 30 daje nam kwotę 180 euro na miesiąc.Oczywiście firma płaci w złotówkach,ale potrąca już w euro po wiadomym przeliczniku.To po pierwsze.Teraz sprawa tankowania i dojazdów do pracy.Obiecują zaliczkę w złotówkach i trzeba tankować we Francji gdzie obowiązującą walutą jest euro a nie złoty,więc przy płaceniu oczywiście bank też liczy po swojemu.Jeżeli już macie autko zatankowane parę razy w miesiącu,to teraz trzeba paragony odesłać do kraju i to do 5-tego następnego miesiąca i po zatwierdzeniu będzie niby wyrównanie oczywiście wy płaciliście w euro firma znowu te pieniądze po swoim kursie przeliczy i wam wypłaci w złotówkach.Dla zainteresowanych proszę sprawdzić ile kosztuje wysłanie listu poleconego z Francji do Polski,a list taki musicie wysłać z rachunkami jak chcecie zwrot kasy.Oczywiście nikt wam za znaczki nie zwróci.Do tego dodajmy limity na zużycie energii,wody,gazu.Po przekroczeniu limitów pokrywacie z własnej kieszeni.Zainteresowanym udzielę wszelkich informacji, pisać na pocztę ahaglera@onet.pl udzielę wszelkich informacji

chudy55-55
@były widmo

Zgadzam się z opinią były widmo i mogę jeszcze dodac,że pracownika traktują jak przedmiot.Zero szacunku po trzech przepracowanych latach.(usunięte przez administratora)

Elektryk

Witam wszystkich którzy są zainteresowani wyjazdem do Paryża w zawodzie elektryka z firmy Carrieres & Conseils. Kandydatom do ewentualnego wyjazdu udzielę wszystkich informacji związanych z tym kontraktem. Proszę podać tylko namiary/skype, tel. lub meila/. Pozdrawiam.

strzelec

Witam wszystkich czytelników!Ta firma jest wielka pomyłka. Pracowałem tam do tej pory brak kasy.Nie odbierają telefonów nie odpisują na żadne listy polecone.Zbieram Osoby chętne do założenia pozwu zbiorowego proszę o kontakt przez forum.Firma nie zapewniła mi powrotu nie miałem jak wrócić i za co... dzwoniłem nawet do konsulatu.

kk

mieszkanie (usunięte przez administratora),spanie na materacach,dwie kuchenki na 15 ludzi,wypłata zawsze spózniona i zawsze "skrócona"Kto chce niech jedzie.Dla mnie to (usunięte przez administratora) i bieda.

sjdbvizbx

NIE PRACUJCIE TU. FIRMA NIGDY NIE PLACI NA CZAS. ZA MIESIECZNE ZWOLNIENIE ZAPLACILI DOPIERO MIESIAC POZNIEJ, A OSTATNIEJ WYPLATY JESZCZE NIE OTRZYMALEM.

madman

tak to prawda; pracowałem z nimi masakra; a jak się upomnisz o swoje to dadzą grosze; (usunięte przez administratora)

Czy to prawda że jesli pracownik chce sie zwalniac z firmy C&C Polska to jest nie wypłacana ostatnia wypłata

ja pracowałem w tej firmie prawie rok byłem monterem ,kasa zawsze z opóznieniem,za paliwo to samo,mieszkania do bani zero wyposazenia wszystko z wystawek,materace na podłodze, (usunięte przez administratora)kasa na początku 2012 roku była spoko potem zrobiła sie lipa,nie pchajcie sie do tej firmy,jest wiele innych lepszych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o C&C Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w C&C Polska?

Zobacz opinie na temat firmy C&C Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C&C Polska?

Kandydaci do pracy w C&C Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C&C Polska