VMI Poland Sp. z o.o.

Leszno ()

Opinie o VMI Poland Sp. z o.o.

Przyszły

Wszyscy tylko o wynagrodzeniu piszą a jak ogólnie wygląda praca, atmosfera ? Jest stały nabór na operatorów z tego co widać, praca ciężka ? Nerwowa ? Jak z ludźmi ? Mógłby ktoś się szerzej jakoś wypowiedzieć nieco ? I jak praca ze zmianowością wygląda ?

Janusz

Witam.stawki na operatora najnizsza krajowa.po okresie próbnym nie przekroczysz 2000 netto.pracuje ale szukam coś bardziej płatnego

Antoni

Jakie proponują stawki jako operator?? Tak pi razy drzwi.

Mariusz

witam.byłem na rozmowie nedza z kasą nie polecam zarobki to podstawa zeby zatrzymac pracownika .Jak tak dalej bedą proponować niskie zarobki to może bedą myslec o ukraincach których narazie nie chcą zatrudniac.Pozdrawiam

Marcin

Pracowałem w VMI mało płaca i dlatego niema pracowników jak ktos mysli o dobrych zarobkach omijac z daleka szkoda czasu

Arek

Hej. Czy ktoś może pracował jaki inżynier automatyk w Lesznie? Chciałbym podesłać swoje cv pomimo braku rekrutacji, ale wcześniej będę wdzięczny za info :)

Zostaw opinię o VMI Poland Sp. z o.o. - Leszno ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VMI Poland Sp. z o.o.