Opinie o VMI Poland Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy VMI Poland Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie VMI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VMI Poland Sp. z o.o. w Leszno

Nic

Kał nie firma. Ludzie niektorzy tam pracujacy maja podstawowe wyksztakcenie i wcześniej pracowali na budowie. Wielka Holenderska firma a na wielkiej hali gdzie pracuje 30 osob tylko 1 toaleta. Wyobraźcie sobie co tam się dzieje jak pójdzie 3 facetów jeden po drugim na dwójeczkę, oczy łzawią. :))) Tragedia. VMI. Srał eł mi

Nic

Pamietam paczke na święta :))) wielki karton a tam plecak na kolkach i popcorn, hahahaha i jeszcze byly parowki w puszce czy nie wiem w sumie co to bylo, pies nawet tego nie chcial hahahaha

Mac.
Klient

Witam serdecznie wszystkich poproszę o opinie na temat pracy w zawodzie elektryk.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy VMI Poland Sp. z o.o.?

Nic Nowy wpis

Nie ma mocnych stron

Bew Nowy wpis

Eurocomfort 2, porażka i brak słów.

Urszula Nowy wpis
@Nic

Hej, a kiedy to było? Zastanawiam się czy obecnie można liczyć na paczki na święta w VMI i co wchodzi w ich skład. Czy prócz takich paczek można liczyć na coś więcej? Jakieś inne benefity/dodatki obowiązują w firmie?

Mac.
Klient

Elektryk
@Mac.

Jest całkiem spoko. Praca przyjemna, atmosfera spoko. BHP na wysokim poziomie. Pot z (usunięte przez administratora) nie leci - ogólnie nikt nad tobą z batem nie stoi.

Grosik
@Elektryk

Dziwne, ze za takie grosze w ogóle do pracy każą chodzić. A to ze pot nie leci - najlepiej widać na hali 4 - wypoczynek sugeruje samo zachowanie brygadzistów.

Urszula
@Grosik

Cześć, niestety nie wiem ile dla Ciebie to są grosze więc może napisałbyś ile wynosi wynagrodzenie w VMI? Czy stawka jest stała czy może zależna od osiągniętych wyników (premie)? Jeśli tak, to ile one wynoszą? I czy na początek każdy dostaje tyle samo czy na wysokość pensji ma wpływ np. doświadczenie?

bylypracownik
@Urszula

Wyzysk i tyle. Ludzie z tytułami magister inżynier zarabiają po 3 tysiące złotych, a na produkcji znacznie mniej. Premia roczna - jest, albo jej nie ma - nikt tego pewien być nie może - jest to uważane za wielki luksus i benefit. Firmie nie zależy, żeby utrzymywać wyszkoloną, lojalną kadrę - tylko wiecznie męczyć się z nowymi "tańszymi" pracownikami, którzy się sprawdzą lub nie. Na stanowiska brygadzistów wybierani ludzie z największym "stażem", nie posiadający żadnych cech osobowych do zarządzania jakimkolwiek zespołem. Rotacja duża, ludzie nie są zadowoleni, a kadra zarządzająca nadal uważa, że są wymarzonym miejscem pracy. Kto wie, może przy ich wyborze i na rozwoju ich kompetencji, również zaoszczędzono?

@bylypracownik

Nieprawda, ja mam tytuł inżyniera a zarabiam więcej niż 3 tysiące. Każdy dostaje adekwatnie do wkładu

@Mac.

Jak trafisz gdzie ja będziesz śmieciem

@Pracownik

Jak się przejawia bycie (usunięte przez administratora)? Przez co się tak czujesz? Współpracowników, brygadzistów czy coś innego?

Andrzej
@Pracownik

Opowiesz coś więcej? Co masz na myśli pisząc w ten sposób? No i możesz też powiedzieć jak wygląda atmosfera w VMI jeśli chodzi o relacje miedzy pracownikami.

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

szukam pracy

Pytania

pilnie poszukuje pracy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracuje krótko jeszcze mnie nikt tak nigdzie nie poniżał i to brygadzista M śmieje się i szydzi za plecami zamiast pomagać . Czuję się jak śmieć . Nie wiem ale to (usunięte przez administratora) Nawet dyrektor go wspiera w tej wizji.

Nic

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę VMI Poland Sp. z o.o. na pozycję Pracownik Produkcji? Pojawiło się 5 kwietnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jaka jest kultura pracy w VMI Poland Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Dawid
@Pytanie

Każdy chodzi ubrany w niebieskich ciuszkach z operatorów. Nawet kierownicy. Ale są tez tacy co myślą ze sa właścicielami i jeszcze trochę to będą w garniturach chodzic. Pan pseudo inżynierek jest najlepszy. Myśli ze zjadł wszystkie rozumy. Niedługo to chyba będzie konkurencja dla Pani dyrektor. Brak słów. W firmie coaraz gorzej A zarobki marne. Lepiej nie będzie a jeszcze trochę to z tego zrobi się eurocomfort

Jan
@Dawid

Witam Czy pracuje w vmi inż Andrzej Komolka

Przemysław

Cześć wszystkim, co aktualnie słychać w firmie? :) Chciałem zapytać jak wygląda kondycja finansowa w VMI, tzn. na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy pandemia nie miała przypadkiem wpływu na jego wysokość albo inne aspekty. Proszę o informacje. Dzięki.

eko-mleko

Praca z obietnicami wielkiego rozwoju, zakończona rozczarowaniem i poczuciem straty czasu. Przy wyborze pracownika liczą się głównie jego oczekiwania finansowe, dlatego wielu pracowników nie posiada kompetencji ani kierunkowego wykształcenia odpowiedniego do zajmowanego stanowiska - powoduje to wiele zabawnych sytuacji. Zabawa w prowadzenie firmy dmuchającej wizerunkowy balon.

Grzegorz
@eko-mleko

Hmm to mam to rozumieć tak, że nawet, jak pracownik będzie idealny dla pracodawcy pod względem umiejętności i posiadanej wiedzy to osoby prowadzące rekrutację wybiorą i tak osobę, która zażyczy sobie najniższą pensję? To ile realnie można w ogóle chcieć zarabiać starając się o pracę w firmie VMI Poland? Nie wiem już sam, czy dobrze zinterpretowałem Twój wpis ale mam serdeczną nadzieję, że tego się dowiem.

Praca magazynier
Kandydat

Witam jestem zainteresowany praca w firmie VMI na stanowisku magazyniera na jakie zarobki na początek mogę liczyć ??? Doświadczenie posiadam dość spore uprawnienia na wózki widłowe z praktyką na magazynie.

Vmiii
@Pytanie

Tak. Wynagrodzenie stałe, bez premi. Jest 13-stka, ale na 100% nie ma pewności ze co rok bedzie, zalezy od zysków firmy. Jest socjal na wielkanoc, gwiazdke i wczasy pod gruszą. Są tez darmowe usługi medyczne na całkiem sporą kwotę. Aby sie załapać na to wszystko musisz pracować conajmniej rok.

V
 Rekomendacja

Na produkcji wszyscy ubrani jednakowo, obuwie ochronne, czarne spodnie w pas, niebieska koszulka. W biurze jak kto woli. Kultura jest ok, nikt na nikogo nie pluje, nie kopie, nie gryzie, nie krzyczy.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w VMI Poland Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Sebastian
@Pytanie

Rozwoju raczej brak chyba że jesteś ewenementem

Dawid

Zakład żenada obiecanki cacanki. Kierownictwo nie ma swojego zdania tak samo brygadziści nie wiem czego się boja ale chodzą jak w zegarku. Firma która zarabia miliony na maszynach a nie potrafi dać podwyżki pracownika, co z tego ze dają podwyżkę co roku jak to jest wyrównanie do najniższej krajowej czyli wychodzi na to ze nic od firmy nie dostajemy. Pełno lizusów i przydupasow. Jak tak dalej będą robić to nikogo tam nie będzie. Co z tego ze ludzi przychodzą jak po miesiącu czasu idą bo widza co się dzieje. Jest pełno firm gdzie można zarobić marne 2tys na rękę. Nie polecam zakładu. Albo popisywanie lojalnościowki.... a jak chcesz się zwolnić to musisz oddać pieniądze i to jest rozwój ?

Zainteresowany

Witam na jakie zarobki można liczyć na magazynie w VMI z doświadczeniem i uprawnieniami na wózki widłowe oraz na jaki okres podpisują umowę o pracę po okresie próbnym???

Grzegorz
@Zainteresowany

Zarobki słabe, rozwoju raczej brak Umowa na 3 miesiące, po 3 miesiącach na rok Doświadczenie nabyte nic nie podnosi w tej firmie ale możesz próbować

Ktos
@Grzegorz

I podpisujesz lojalnosciowke i jestes uziemiony, a jakbys chcial wczesniej zrezygnowac, to z wlasnej kieszeni musisz zaplacic ktorys tysiac.

Olga
@Ktos

@Ktos A na jaki czas podpisuje się lojalnościówke w VMI Poland? Koniecznie daj znać!

Adam
@Ktos

Nie podpisujesz lojalnościowki przy umowie o prace

Mustafa

Stefan widac, ze jestes przydupasem firmy. A od lizania tylka zeby Ci zimniska nie powychodzily na sprzedajnej gebie. Czarek ma racje w 100%. Kto lize i donosi ten ma lepiej. Coraz wiecej osob chce uciekac z tej firmy i nie dziwie sie, jak pracownika traktuja jak numer statystyczny, pracownik nie jest szanowany, a jedynie Ci, co gleboko wchodza w tylek. Obiecuja, ale nie dotrzymuja slowa. W tej firmie nawet nie ma nic zaplanowane odpowiednio, a organizacja wola o pomste do nieba. Na swieta pewnie dostana w tym roku zamiast styropianu, jak w zeszlym roku, to kilogram ziemniakow zeby ludzie mieli na wigilie do obiadu.

Stefan

@Czarek Zamiast oczerniać dobrą firmę i dobrego pracodawcę to zmień pracę może gdzieś płacą za nic nie robienie!

Janusz

Witam, może ktoś przedstawić mniej więcej jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w VMI?

Czarek

Nie polecam, jak za taką pracę zarobki są o wiele za niskie. BHP leży, zwłaszcza na górnym montażu gdzie po 2 osoby podnoszą szafy 150-200kg. Niby został ostatnio zakupiony podnośnik, ale jest wiecznie, albo zepsuty, albo nie ma czasu na jego obsługę bo jest to strata czasu. Ostatni pracownik, który zwrócił na to uwagę wyleciał. Słowo przełożonego jest święte, nie podoba się to się żegnamy. Próbują zgrywać nowoczesną firmę, obiecują złote góry tak naprawdę nowoczesny jest tam tylko budynek, traktowanie człowieka i podejście do niego niczym w PRLu. Dyrektor chodzi po hali mówi o otwartości, szkoleniach, możliwości zmiany stanowisk w rzeczywistości jak się do niego przyjdzie nastawienie zmienia o 180stopni i wypiera się każdego wcześniejszego słowa. Ogólnie praca zależy od tego na jaki dział się trafi, ale atmosfera na ogół jest bardzo nieprzyjemna, pracownicy pod stałą obserwacją, jeśli chcesz mieć trochę luzu musisz "kablować" na innych, wtedy masz szanse na zostanie pupilkiem i luźniejsze podejście. Do tego dochodzi wyczuwalna presja czasu (słyszałem nawet o którymś z brygadzistów co z zegarkiem potrafił sprawdzać co do minuty wykonywane zlecenie). Jeśli chodzi o zarobki są konkurencyjne, zależne od tego jak dobrze się prowadzi rozmowę o pracę. Tak jak było wspomniane wcześniej pracownik z 2letnim stażem potrafi mieć mniej niż osoby przychodzące zaraz po szkołach. Jedyny atut tej firmy to praca na jedną zmianę. W Spinko zarobimy więcej, napracujemy się mniej, ale kosztem 3 zmian. Jeśli ktoś nie ma pracy i zależy mu na 1 zmianie można spróbować, tak jak mówię są działy gdzie ludzie są zadowoleni, jak to w każdej firmie, ale w większości działów robota i pracownicy niszczą człowieka.

Remik
@Czarek

Nie zgodzę się z tym co piszesz. Może i nie działał podnośnik. Powinni coś z tym zrobić szybciej. Dyrektor kręci i omamia tak. Ale praca to luz. Nikt nie rozlicza, byle byś się wyrobił w czasie na kartce, którego jest więcej niż potrzeba. A dyrektor na to pozwala i dziwne ze nie widzi. Ale jeśli ktoś nie chce pracować, a odpocząć to w tej firmie jest to normalne. I nikt nie zwróci ci uwagi na pewno. Możesz przyjąć się do pracy żeby się nie przemęczać.

Marek
@Remik

Niestety to w większośći prawda. Różnie to bywa w tej kwesti czasami można złapać trochę luzu to fakt. Natomiast gwarantuje, że niebawem się to zmieni i zacznie się robić kolchoz, gdy swoją pracę zacznie osoba kontrolująca koszty, która będzie musiała ustalić normy czasowe do wszystkich operacji wykonywanych przez produkcję, także niedługo skończya się małe plusy które jeszcze ma ta firma a jest ich z dnia na dzień coraz mniej... Dlatego produkcja została przeniesiona z Holandii do nas, żeby wycisnąć nas jak najbardziej się da za jak najmniejsze pieniędze - tak działa ta firma. Pozdrawiam????

Bronisław
@Marek

Tempo na produkcji i wysoka wydajność to dla pracodawcy zysk, więc nie powinno Cię to dziwić. Każda firma jest nastawiona na wysoki wynik, a co za tym idzie także pracownicy dostają premie i inne gratyfikacje finansowe. Czy firma VMI Poland obejmuje pracowników takimi bonusami? Czekam na Twoją wypowiedź.

Anty
@Czarek

Polacy sami się wykoncza wojna nie jest potrzebna

Olga
@Anty

Szkoda, że nie napisałeś nic o tej pracy. Są jakieś normy na Twoim stanowisku? Bardzo jestem ciekawa, czy oprócz pensji można też w VMI Poland liczyć na jakąś premię.

Zostaw merytoryczną opinię o VMI Poland Sp. z o.o. - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VMI Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 40 ocen.
VMI Poland Sp. z o.o.