Opinie o VMI Poland Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy VMI Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie VMI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VMI Poland Sp. z o.o. w Leszno

Jaka jest kultura pracy w VMI Poland Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Dawid

Każdy chodzi ubrany w niebieskich ciuszkach z operatorów. Nawet kierownicy. Ale są tez tacy co myślą ze sa właścicielami i jeszcze trochę to będą w garniturach chodzic. Pan pseudo inżynierek jest najlepszy. Myśli ze zjadł wszystkie rozumy. Niedługo to chyba będzie konkurencja dla Pani dyrektor. Brak słów. W firmie coaraz gorzej A zarobki marne. Lepiej nie będzie a jeszcze trochę to z tego zrobi się eurocomfort

@Dawid

Witam Czy pracuje w vmi inż Andrzej Komolka

On
@Dawid

Można się tu obijać i jeszcze ci za to płacą haha

Maria
@On

I na tym właśnie Twoja praca tutaj polega? ;p Czyli nie narzekasz na nic?

Ok
@On

Chyba jak w biurze jesteś

W firmie VMI Poland Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Engineer. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 13400 .

Nic nie znaczący robol

Jak interesuje Ciebie taka kwota zarobiona w 3 miesiące to śmiało to miejsce dla Ciebie :)

Aurora

Można liczyć na takie zarobki, jakie się wynegocjuje z pracodawcą. Wszystko zależy od twojego wykształcenia/specjalizacji, doświadczenia i umiejętności negocjacyjnych. Jeśli jesteś naprawdę dobry/a w tym, co robisz, to firma może zgodzić się i na taką kwotę, jaką podałeś/aś. A to czy jest to dużo lub mało - kwestia perspektywy ;)

VD

Na stanowisku inżyniera można w tej okolicy zarobić. Natomiast na takie stanowisko są wymagane odpowiednie kwalifikacje

@Nic nie znaczący robol

Oczywiście brutto, żeby nie było niedomówień ????????????

@VD

A jakie są dokładnie wymagania na stanowisko inzyniera? Długie trzeba mieć doświadczenie w branzy?

@Aurora

Skąd ty wiesz na jaką kwotę firma może się zgodzić????

@Czeresniak

Jestem pracownikiem firmy i mam kontakt z odpowiednimi osobami. Wiem mniej więcej, na co można liczyć na takim stanowisku.

@Aurora

To całkiem nieźle można zarobić. A jak z umowami? Od początku dają stabilną na czas nieokreślony? Bo jak jesteś pracownikiem to pewnie wiesz.

@Aurora

Przecież wysokość wynagrodzenia w tej firmie to wielka tajemnica Ale ty wiesz ????

junior
@Bronisław

Nie od razu.

O ho ho:)

Słownie - tysiąc trzysta czterdzieści i zero zero groszy?! Buuhaha

Pracuje krótko jeszcze mnie nikt tak nigdzie nie poniżał i to brygadzista M śmieje się i szydzi za plecami zamiast pomagać . Czuję się jak śmieć . Nie wiem ale to (usunięte przez administratora) Nawet dyrektor go wspiera w tej wizji.

Jozek

Widocznie ma pełne poparcie swoich przełożonych w takim traktowaniu ludzi. Ktoś na to pozwala, ktoś przymyka na to oko, ktoś zamiata problem pod dywan, ale wszystko do czasu. A o tym brygadziście to już różne historie krążą tak znana postać i co? I nic. Nikt nic z tym problemem nie robi

@Jozek

Ciekawa postawa tych pracowników... Na co czekają? Chyba na jakąś tragedię, może wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy.

@Joanna

Czlowiek jest traktowany przez przlozonych tak, jak sobie na to pozwoli. Każdy ma swoje indywidualne poczucie własnej godności i wartości i sam wyznacza sobie granice, których nikomu przekroczyć nie pozwoli, nawet brygadziście ????

vmi

Nie daj się chłopie!!! Miej odrobinę godności i odwagi. Jak sobie raz pozwolisz to już Cię gość będzie zawsze tak traktował. Trzeba się przecież dowartościować cudzym kosztem. Tacy pseudo brygadziści niemający żadnych predyspozycji ani przygotowania do kierowania jakimkolwiek, nawet dwoosobowym, zespołem ludzkim powinni być natychmiast pozbawiani stanowiska

Pracownik2
@vmi

To samo dyrektor produkcji, niema pojecia o niczym i się ślizga

vmi
@Pracownik2

Jaki to dyrektor??? Dyrektor to w w tej firmie jest tylko jeden. To tak dla ścisłości

Zofia
@Pracownik2

A czemu w Twoim odczuciu nie ma pojęcia o niczym? W sensie popełnia jakieś błędy czy jak?

@Pracownik2

Znaczy się taki ślizgacz. Był tam już kiedyś jeden taki

X y z

Jezeli takie coś dzieje się w firmie to należy to zgłosić i może ktoś się tym zajmie i przyjrzy

Czarek

Nie polecam, jak za taką pracę zarobki są o wiele za niskie. BHP leży, zwłaszcza na górnym montażu gdzie po 2 osoby podnoszą szafy 150-200kg. Niby został ostatnio zakupiony podnośnik, ale jest wiecznie, albo zepsuty, albo nie ma czasu na jego obsługę bo jest to strata czasu. Ostatni pracownik, który zwrócił na to uwagę wyleciał. Słowo przełożonego jest święte, nie podoba się to się żegnamy. Próbują zgrywać nowoczesną firmę, obiecują złote góry tak naprawdę nowoczesny jest tam tylko budynek, traktowanie człowieka i podejście do niego niczym w PRLu. Dyrektor chodzi po hali mówi o otwartości, szkoleniach, możliwości zmiany stanowisk w rzeczywistości jak się do niego przyjdzie nastawienie zmienia o 180stopni i wypiera się każdego wcześniejszego słowa. Ogólnie praca zależy od tego na jaki dział się trafi, ale atmosfera na ogół jest bardzo nieprzyjemna, pracownicy pod stałą obserwacją, jeśli chcesz mieć trochę luzu musisz "kablować" na innych, wtedy masz szanse na zostanie pupilkiem i luźniejsze podejście. Do tego dochodzi wyczuwalna presja czasu (słyszałem nawet o którymś z brygadzistów co z zegarkiem potrafił sprawdzać co do minuty wykonywane zlecenie). Jeśli chodzi o zarobki są konkurencyjne, zależne od tego jak dobrze się prowadzi rozmowę o pracę. Tak jak było wspomniane wcześniej pracownik z 2letnim stażem potrafi mieć mniej niż osoby przychodzące zaraz po szkołach. Jedyny atut tej firmy to praca na jedną zmianę. W Spinko zarobimy więcej, napracujemy się mniej, ale kosztem 3 zmian. Jeśli ktoś nie ma pracy i zależy mu na 1 zmianie można spróbować, tak jak mówię są działy gdzie ludzie są zadowoleni, jak to w każdej firmie, ale w większości działów robota i pracownicy niszczą człowieka.

Remik
@Czarek

Nie zgodzę się z tym co piszesz. Może i nie działał podnośnik. Powinni coś z tym zrobić szybciej. Dyrektor kręci i omamia tak. Ale praca to luz. Nikt nie rozlicza, byle byś się wyrobił w czasie na kartce, którego jest więcej niż potrzeba. A dyrektor na to pozwala i dziwne ze nie widzi. Ale jeśli ktoś nie chce pracować, a odpocząć to w tej firmie jest to normalne. I nikt nie zwróci ci uwagi na pewno. Możesz przyjąć się do pracy żeby się nie przemęczać.

@Remik

Niestety to w większośći prawda. Różnie to bywa w tej kwesti czasami można złapać trochę luzu to fakt. Natomiast gwarantuje, że niebawem się to zmieni i zacznie się robić kolchoz, gdy swoją pracę zacznie osoba kontrolująca koszty, która będzie musiała ustalić normy czasowe do wszystkich operacji wykonywanych przez produkcję, także niedługo skończya się małe plusy które jeszcze ma ta firma a jest ich z dnia na dzień coraz mniej... Dlatego produkcja została przeniesiona z Holandii do nas, żeby wycisnąć nas jak najbardziej się da za jak najmniejsze pieniędze - tak działa ta firma. Pozdrawiam????

@Marek

Tempo na produkcji i wysoka wydajność to dla pracodawcy zysk, więc nie powinno Cię to dziwić. Każda firma jest nastawiona na wysoki wynik, a co za tym idzie także pracownicy dostają premie i inne gratyfikacje finansowe. Czy firma VMI Poland obejmuje pracowników takimi bonusami? Czekam na Twoją wypowiedź.

Anty
@Czarek

Polacy sami się wykoncza wojna nie jest potrzebna

Olga
@Anty

Szkoda, że nie napisałeś nic o tej pracy. Są jakieś normy na Twoim stanowisku? Bardzo jestem ciekawa, czy oprócz pensji można też w VMI Poland liczyć na jakąś premię.

Byly pracownik
@Czarek

I tu masz rację nie wazelinujesz nie masz szans utrzymania się.A jest faktycznie jeden z brygadzistow Pan .M ,ktory niedosyc że jest chamskim (usunięte przez administratora) to wywiera straszną presję na pracowników nawet nie ze swojego działu. Co do socjalu i obslugi BHP to sciema totalna malo kiedy cokolwiek ci sie należy i na co kolwiek sie załapiesz.Czas pandemi pokazał ile ludzi bylo chorych i jak firma kosila 13 pensje ile kasy zostalo dla firmy mało kto sie zalapal wystarczylo tylko kilka dni chorobowego i "aut" nie dostales nic.Jednym slowem nie tak kolorowo jak opowiadaja na rozmowie czy spotkanie z kierownikami .I smiesznie rozmowy brygadzistow z pracownikami z argumentacją hahaha szok czekanie az jeden na drugiego bedzie kablował.Kpina

leszcz
@Remik

Nie dyrektor kręci i omamia tylko kierownik. Do dyrektora to mu jeszcze bardzo bardzo daleko...

Zofia
@leszcz

A w jaki sposób Twoim zdaniem kierownik kręci i omamia? Możesz podać jakieś konkrety?

@Byly pracownik

Jak pan M???? Ten z góry czy ten z dołu? Obstawiam że ten z górnego pokładu

Pracownik Produkcji

szukam pracy

pilnie poszukuje pracy

Czy pensja w VMI Poland Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Monter, ich ogłoszenie jest 26 marca na Pracuj.pl.

odpowiedź

Dodatków do pensji nie ma jeśli masz na myśli, np premię comiesięczną. Są natomiast dodatki okresowe jak bony na święta wielkanocne i święta bożego narodzenia, premia roczna i wczasy "pod gruszą"

@odpowiedź

O, to ciekawe ile dostaliście teraz na Wielkanoc?

Xxx
@odpowiedź

Mało płacą. Czysta pensja.

@Weronika

Dziecku zająca dobrego nie zrobisz za bon na święta

Również pracownik

Ty dziecku konsolę czy smartfona chcesz sprezentować na święta wielkanocne? XD Kwota jaką otrzymuje pracownik zależna jest od dochodu na osobę w rodzinie liczone za miniony rok. Średnia kwota to ok. 300zł bonusu. Myślę, że za taką kwotę jesteś w stanie sprawić dziecku nie lada prezent ;)

Maria
@Również pracownik

Takie czasy, bez smartfona na prezent dziecko nie będzie przecież zadowolone... :/ I na boże narodzenie taki sam przelicznik i taka sama kwota wlatuje? Bo pierwszy raz spotkałabym się z tym, że w końcu te i te święta na równi w firmie traktują. ;)

pracownik1
@Maria

Najwyraźniej takie czasy że dziecko trzeba zadowalać a nie wychowywać :) Na święta Bozego Narodzenia bon jest większy, a ile w tym roku wyniesie świadczenie to nie wiem, ponieważ były zmiany w progach, żeby więcej osób załapało się na lepsze świadczenia.

XXX
@Weronika

Jezeli zatrudnisz sie od polowy sierpnia nie doataniesz nic dodatków: ani gwiazdkowego,ani 13 ani, wielkanocy no i dodatku pod gruszą zapomnij ale dodchód z roku wstecz bedziesz musiała wykazac to tak dla info.Po roku pracy cos dostaniesz w " gratisie" ale.... bez chorobowego no i oczywiscie wedlug uznania brygadzisty????ale to tez tak że musisz z nim żyć baaaardzo dobrze???? tyle w temacie pensja jak dla was kobiet ok.

@XXX

Bzdury piszesz, według jakiego uznania brygadzisty ? Juz nie rob z nich jakichs bogow i nie dodawaj im uprawnień które wykraczają poza ich kompentecje. Niedługo napiszesz że możesz skorzystać z toalety według uznania brygadzisty. Chyba że Ty tak korzystasz

maly

Witam. Chcę złożyć papiery do VMI Poland. Co możecie mi o tej firmie powiedzieć ? Ile zmian jakie stawki na start ??

Xyz
@maly

Zarobki 2500-2700 netto (uważane przez niektórych za ogromne pieniądze xd) , premii brak (coś tam jest jako "13" ale musisz przepracować 9 miesięcy w ciągu roku czyli przychodząc teraz nic nie dostaniesz przez 2 lata), wczasy pod grusza niby są ale tu też musisz przepracować iles czasu więc nie dostaniesz teraz, bony na święta są ale tak jak wcześniej napisałem :) nadgodzin brak żeby cokolwiek dorobić owszem zdążają się soboty ale nie każdy jest godzien przyjść ;) jeżeli ma to być firma przejściowa dla Ciebie to w sam raz. Atmosfera na działach przeważnie jest ok. Plusem jest jedna zmiana...

Zbigniew
@Xyz

Co to znaczy, że atmosfera na działach przeważnie jest ok. To znaczy, że są działy w których atmosfera nie jest ok? Jakie to są działy?

KK.

Ile kobieta może zarobić.I czy ciężka jest praca dla pań..Dzięki za odp.

@KK.

Każdy może zarobić tyle, ile wynegocjuje podczas rozmowy kwalifikacyjnej - niezależnie od płci. Wpływ ma na to oczywiście wykształcenie oraz doświadczenie. A co do samej pracy - praca w tej firmie nie jest wymagająca fizycznie ani psychicznie. Nikt nie stoi nad Tobą z przysłowiowym batem. Atmosfera bardzo przyjazna.

@Aurora

Brzmi to całkiem nieźle. A oprócz stałej pensji macie jakieś dodatkowe premie albo benefity pozapłacowe?

@Weronika

Tak, poza stałą pensją istnieją bonusy świąteczne w postaci kart Sodexo oraz wczasów pod gruszą. Oczywiście łapią się na nie pracownicy, którzy przepracowali w firmie co najmniej 9 miesięcy. W VMI istnieje również profit sharing zależny od wyników finansowych firmy. VMI oferuje też prywatną opiekę medyczną Lux Med.

@Aurora

To że nikt nie stoi nad Tobą i nie patrzy Ci na ręce to nie znaczy że praca nie jest wymagającą psychicznie (pełna koncentrcja, skupiona uwaga itp.) No chyba że koleżanka nakleja tylko naklejki na tekturkę lub wykonuje podobnie wymagające czynności

Byly pracownik
@KK.

Zalezy gdzie sie dostaniesz jest dzial gdzie jest lekko tylko trzeba naprawde sie skupic i precyzja, jest kilka dzialow gdzie kobiety sa przy malym montażu podzespołów do duzych maszyn i jest dzial gdzie jest kilka kobiet na rozpakowywaniu i to jest chyba jeden z najciezszych ktory zauwazylem jak dla kobiet.Z Pozoru tak nie wyglada ale pracujac w poblizu widzialem z jakimi ciezarami recznie bez suwnic kobiety się tam muszą szarpac.Nie chciał bym zeby moja żona tak pracowała????

Alicja
@Aurora

A jak wygląda kwestia umowy? :) Jest jakis okres próbny?

@Alicja

Tak, zazwyczaj jest to umowa na okres próbny wynoszący 3 miesiące. Po tym okresie, zależnie od twoich wyników i chęci do dalszej pracy, firma może zaoferować Ci kolejną umowę - tym razem na dłuższy okres. Wszystko zależne od twoich umiejętności negocjacyjnych :-)

Aw

Witam czy kobiety pracują w tej firmie na produkcji

wieloletni pracownik VMI
@Aw

Tak, firma zatrudnia kobiety na stanowiskach produkcyjnych i nie tylko. Zachęcam do aplikowania.

Więcej ludzie zarabiają w McDonald 3600 netto na rękę! Coś nie tak z tą firmą! Dobrych fachowców by chcieli i by pracowali dla nich za grosze!

pracownik1
@Tomek

Pan to menadżerem pewnie jest, wrzucam poniżej informacje znalezioną na temat średnich zarobków netto pracowników sieci McDonald, żeby ludzi w błąd Pan nie wprowadzał. W McDonald zarobki na stanowisku pracownik restauracji to ok. 2000 zł netto W McDonald zarobki na stanowisku menadżera: od 3500 do 4300 zł netto W McDonald zarobki na stanowisku kierownika: ok. 5000 zł netto (usunięte przez administratora)

@pracownik1

DLA NIEDOWIARKÓW PRACOWNIK RESTAURACJI – BRUTTO 5100 ZŁ 05.01.2022. Pracuj z nami ! Pełen etat – 5100 zł/ mies. brutto Restauracja McDonald’s Leszno Galeria Co zyskasz, pracując w McDonald’s?  Wynagrodzenie brutto 5100 mies. ( netto 3600 zł / przelew na konto ).  Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest nasz elastyczny grafik!  Praca 4 dni w tygodniu . 3 dni wolne.  Chcesz awansować? Świetnie. Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu – w każdej restauracji są instruktorzy, managerowie i kierownik, szefowie takich funkcji jak technologie, rozwój ludzi, jakość i obsługa gości.  Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.  Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i… zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).  Wynagrodzenie powiększa praca w soboty i niedziele handlowe 70 zł oraz w niehandlowe 35 zł, premia motywacyjna, dodatek za pranie odzieży i obuwie.

Barbara
@Tomek

I wklejenie ogłoszenia o pracę ma przekonać niedowiarków, tak? XD Chyba po to jest ta strona, żeby wypowiedzieli się naprawdę pracujący, ile realnie mają na rękę. W ogłoszeniu można napisać co tylko się zachce

Sag
@Tomek

Nic ino pracowac w maku. Poco zawracac se głowe vmi albo innymi firmami ;) wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Am

Witam. Jak wyglada praca na magazynie? Ludzie sprzęt atmosfera zarobki?? Z góry dziękuje za odp

@Am

Wysłałeś już CV? Bo też się zastanawiam, nie wiem czy sobie poradzę, nigdy nie pracowałam na magazynie ale od czegoś trzeba zacząć.

Nic

Pamietam paczke na święta :))) wielki karton a tam plecak na kolkach i popcorn, hahahaha i jeszcze byly parowki w puszce czy nie wiem w sumie co to bylo, pies nawet tego nie chcial hahahaha

Urszula
@Nic

Hej, a kiedy to było? Zastanawiam się czy obecnie można liczyć na paczki na święta w VMI i co wchodzi w ich skład. Czy prócz takich paczek można liczyć na coś więcej? Jakieś inne benefity/dodatki obowiązują w firmie?

Zorro
@Nic

To tylko pokazuje jak bardzo nie rozumiesz kultury pracy w firmach zachodnich. W Lesznie co roku firma daje pracownikom bony na święta w przyzwoitych kwotach, a paczki przyjeżdzają do nas z Holandii, ponieważ holenderscy pracownicy właśnie takie tam dostają. Chodzi w nich o to, ze pracowca robi miłe upominki i właśnie w tych paczkach sa różne miłe bibelotkii i zawsze jedna praktyczna fajna rzecz.

Austriacki akwarelista
@Zorro

+1 dla tego byczqa

@Zorro

To tylko pokazuje jaką polacy mają mentalność. Nie rozumieją takich prezentów, a holendrzy pewnie przeszczęśliwi a my się śmiejemy. Ja bym chciała dostać jakikolwiek prezent, zawsze to miły gest :)

Elo

Poważnie dają na święta parówki i popcorn? Hahah a tak się reklamują że tak tu pięknie :D Musztardę dadzą w pakiecie też czy to już sam muszę sobie załatwić :(

Leszczynianin

Firma kłamie w reklamie w Radiu Elka W reklamie mówią że przyjmują ludzi do pracy bez doświadczenie jest to nie prawda, po drugie nie odpowiadają na wysłane cv to w końcu szukają ludzi czy nie a może ogłoszenie w radio elka, elka. pl czy pracuj.pl to fikcja bo na to wychodzi.

O co tu chodzi???
@Leszczynianin

Ciągle leci reklama w Radiu Elka że przyjmują ludzi do pracy ciekawe. Ja mimo wysłania od września wielu cv nie dostałem żadnej odpowiedzi to po co się ogłaszają ze szukają ludzi do pracy jak to kłamstwo.

MIGOTKA

CZY FIRMA vmi przyjmuje tez kobiety do pracy i na jakie wynagrodzenie morzna liczyc.

VD

Pracuje ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry zarobek (w moim fachu ciężko o lepszy w regionie), przyjazna atmosfera, spore możliwości rozwoju i bardzo profesjonalne narzędzia pracy. Dodatkowo maszyny oparte o nowoczesne tehnologie. Dodatkowe benfity jak dodatki na święta, udział w zyskach, wakacje pod gruszą.

Jakie są mocne strony pracodawcy VMI Poland Sp. z o.o.?

Nie ma mocnych stron

@Nic

To żeś podsumował jednym zadaniem. Jeśli tam pracujesz to musisz widzieć jakieś mocne strony nie? Może wypłata? Ile można wyciągnąć?

Bew

Eurocomfort 2, porażka i brak słów.

Mac.

Witam serdecznie wszystkich poproszę o opinie na temat pracy w zawodzie elektryk.

Elektryk
@Mac.

Jest całkiem spoko. Praca przyjemna, atmosfera spoko. BHP na wysokim poziomie. Pot z (usunięte przez administratora) nie leci - ogólnie nikt nad tobą z batem nie stoi.

Grosik
@Elektryk

Dziwne, ze za takie grosze w ogóle do pracy każą chodzić. A to ze pot nie leci - najlepiej widać na hali 4 - wypoczynek sugeruje samo zachowanie brygadzistów.

Urszula
@Grosik

Cześć, niestety nie wiem ile dla Ciebie to są grosze więc może napisałbyś ile wynosi wynagrodzenie w VMI? Czy stawka jest stała czy może zależna od osiągniętych wyników (premie)? Jeśli tak, to ile one wynoszą? I czy na początek każdy dostaje tyle samo czy na wysokość pensji ma wpływ np. doświadczenie?

bylypracownik
@Urszula

Wyzysk i tyle. Ludzie z tytułami magister inżynier zarabiają po 3 tysiące złotych, a na produkcji znacznie mniej. Premia roczna - jest, albo jej nie ma - nikt tego pewien być nie może - jest to uważane za wielki luksus i benefit. Firmie nie zależy, żeby utrzymywać wyszkoloną, lojalną kadrę - tylko wiecznie męczyć się z nowymi "tańszymi" pracownikami, którzy się sprawdzą lub nie. Na stanowiska brygadzistów wybierani ludzie z największym "stażem", nie posiadający żadnych cech osobowych do zarządzania jakimkolwiek zespołem. Rotacja duża, ludzie nie są zadowoleni, a kadra zarządzająca nadal uważa, że są wymarzonym miejscem pracy. Kto wie, może przy ich wyborze i na rozwoju ich kompetencji, również zaoszczędzono?

@bylypracownik

Nieprawda, ja mam tytuł inżyniera a zarabiam więcej niż 3 tysiące. Każdy dostaje adekwatnie do wkładu

@Mac.

Jak trafisz gdzie ja będziesz śmieciem

Jak się przejawia bycie (usunięte przez administratora)? Przez co się tak czujesz? Współpracowników, brygadzistów czy coś innego?

Opowiesz coś więcej? Co masz na myśli pisząc w ten sposób? No i możesz też powiedzieć jak wygląda atmosfera w VMI jeśli chodzi o relacje miedzy pracownikami.

Nic

Kał nie firma. Ludzie niektorzy tam pracujacy maja podstawowe wyksztakcenie i wcześniej pracowali na budowie. Wielka Holenderska firma a na wielkiej hali gdzie pracuje 30 osob tylko 1 toaleta. Wyobraźcie sobie co tam się dzieje jak pójdzie 3 facetów jeden po drugim na dwójeczkę, oczy łzawią. :))) Tragedia. VMI. Srał eł mi

Przemysław

Cześć wszystkim, co aktualnie słychać w firmie? :) Chciałem zapytać jak wygląda kondycja finansowa w VMI, tzn. na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy pandemia nie miała przypadkiem wpływu na jego wysokość albo inne aspekty. Proszę o informacje. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o VMI Poland Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w VMI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VMI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VMI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VMI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VMI Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VMI Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 46 ocen.

VMI Poland Sp. z o.o.