Opinie o Square Sphere Technology Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Square Sphere Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Square Sphere Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Square Sphere Technology Sp. z o.o. w Leszno

Barbara Nowy wpis

Jakie szkolenia można dostać na pozycji Automatyka? Natrafiłam na ofertę od tej firmy. I właśnie wspomnieli w nim, że benefitem są właśnie szkolenia. A wiecie jakie konkretnie, czego dotyczą? Jak tutaj można się rozwijać?

Jjk Nowy wpis
@Barbara

Nie ma szkoleń. A przede wszystkim termin wypłaty jest mocno ruchomy tj. opóźnienia po kilka miesięcy. Daj sobie spokój z tą firmą.

Beata

Cześć, jak wyglada na ten moment sytuacja z opisywanym tutaj niepłaceniem składek? Czy już takie sytuacje zostały zażegnane, czy nadal pracownicy się na takie coś skarżą ? Firma jest w moim mieście rodzinnym i myślałam od dłuższego czasu o złożeniu cv ale wiadomo opinie tutaj nie zachęcają

Teo
@Beata

Nie tylko niepłacenie składek ale również niepłacenie wynagrodzenia. Opóźnienia kilkumiesięczne. Jedyne co ten człowiek potrafi to składać obietnice, rzecz jasna bez pokrycia. Nie daj się zwieść informacjom ze strony www. Jak najdalej od tej firmy. Lepiej dojechać trochę dalej do pracy albo poczekać aż znajdziesz ciekawą ofertę w Lesznie. Absolutnie odradzam.

Elżbieta Nowy wpis
@Teo

Ale płacą w końcu te wynagrodzenia, czy nie? Ja bym gdzieś to zgłosiła, jak można tak żyć nie mając pensji przez kilka miesięcy?

Teo Nowy wpis
@Elżbieta

Nikt już tam pewnie nie pracuje. Sprawy w sądach itd.

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Square Sphere Technology Sp. z o.o. w miejscowości Leszno to pracodawca zasługujący na dobrą ocenę? Dodaj opinię o tej firmie, pokaż innym jak naprawdę się w niej pracuje.

Bkl

Czemu administrator usuwa słowa (usunięte przez administratora) itp. Jeśli to prawda to dlaczego są usuwane? Jeśli opinia jest negatywna to tak powinna wybrzmieć. Nie są to przekleństwa.

Cba

Najgorszy jaki może się trafić.

Lok

Prezes nie płaci wynagrodzeń, nie odprowadza składek, ma komorników na głowie. Ponadto nie ma pojęcia o prowadzonym biznesie, wypuszcza buble jakich mało. (usunięte przez administratora) pracowników względem terminów wypłat. Na razie dobrze mu to wychodzi ale jestem pewien że sprawiedliwość i tego człowieka dosięgnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Square Sphere Technology Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Panie Adamie, pozdrawiamy, pamiętamy i nie zapomnimy! Jeżeli firma ma się rozwijać to należy płacić pracownikom uzgodnienie pieniądze to jest podstawa podstaw !!!!! Pracownik co nie otrzymuje wynagrodzenia ma dalej za darmo pracować? Rodzina, kredyt i inne zobowiązania to kto spłaci? To po co zakładał firmę jak nie umie jej utrzymać? (usunięte przez administratora)

TER

Liczył na szybki zarobek, dobrą wolę pracowników, którą w bezczelny sposób wykorzystał.

Meee
@TER

Dziwne ? Cweele nawet języka w @ zapomnieli !!! Ty nowy nie spuszczaj się tak nad jakością bo frytki usmażysz w oleju !!!!

To firma ma sprawę w sądzie ?

PLC

Dopiero sądowy nakaz zapłaty spowodował odzyskanie pieniędzy za dostarczony towar więc zdecydowanie odradzam kontakt z tą firmą.

SIR
@PLC

Ani z tą ani z żadną inną prowadzoną przez tego człowieka.

Prezes Adam K. to nieuczciwy człowiek. Nie płaci pracownikom. Ma mnóstwo długów. Nie wiadomo po co założył firmę. Nie zna się na budowie maszyn nie wspominając o prowadzeniu własnego biznesu. Uciekajcie od jakiejkolwiek współpracy z tym człowiekiem i firmą!

Nowy pracownik

Ciekawa sprawa. Pracowałem już u kilku pracodawców, ale zastanawia mnie to że jak jest coś ok to nikt nic nie napiszę pozytywnego. Jedynie jak się grunt pod nogami sypie to już "o la Boga panie biją" prowadzenie biznesu w Polsce nie należy do prostych spraw, zawiłości proceduralne są zrozumiałe tylko dla finansistów. Dlatego też prezes inżynier na pod górkę, dlatego też musi opierać się o innych, nikt nie jest alfą i omegą. Każdy coś wnosi do zespołu, i każdy do niego powinien coś wnieść! Firma ma duży potencjał, lecz brakuje w niej lojalnych pracowników którzy będą chcieli ją tworzyć. Łatwo jest zjeżdżać z górki gdy wieje wiatr w plecy, ale ludzie godni naśladowania idą tam gdzie najtrudniej. Uderz się w pierś i powiedz jaki wkład włożyłeś do tej firmy, i dlaczego Twoja praca nie zaowocowała efektem w postaci zysku dla firmy. Jesteś lub byłeś częścią czegoś co mogło być tym co sam stworzyłeś, dumny jesteś z tego co po sobie zostawiłeś?

Ole
@Nowy pracownik

To straszne jak ten prezes ma ciężko. Szczególnie ciężko wypłacać mu wynagrodzenia. Dużo łatwiej jest prowadzić biznes gdy się nie płaci pracownikom, prawda?

SIR
@Nowy pracownik

Jeśli prowadzenie firmy nie należy do łatwych i się nie umie to nie należy się do tego zabierać. Wypłata wynagrodzenia jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy!

zainteresowany

Niepokojące są te informacje które zostawiliście. Miałem zamiar aplikować i teraz zupełnie nie wiem co robić.

PIK
@zainteresowany

odradzam rozpoczynanie współpracy, Firma SQUARE SPHERE TECHNOLOGY ma zadłużenia i komorników na głowie

KOT
@zainteresowany

Zdecydowanie odradzam. Długi i brak terminowych wypłat.

PIK

Ostrzegam wszystkich przed współpracą i podjęciem pracy w tej firmie. Wiele obietnic, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Prezes działa tylko na czas. Współpraca kończy się windykacją i sprawą sądową i tak w nieskończoność. Odradzam szkoda nerwów

Lion

Ktoś tam jeszcze pracuje? Ciekawe czy wielu jeszcze da się nabrać na 'dynamicznie rozwijającą się firmę'. Bo dynamicznie to może rośnie, ale jej zadłużenie do spłaty.

hm

@Były pracownik to lepiej chyba nie składać tutaj cv.. ?

Lion
@hm

Jak najdalej od tej firmy. Nawet jak nie masz alternatyw to lepiej poczekaj. Nie składaj CV do sst. Nie daj się zwieść obietnicom tego pseudo prezesa.

Ten tam

Nieuczciwy pracodawca. Nie wypłaca pensji, również przed epidemią. Ma zaległości w składkach ZUS. Zwodzi w sprawie terminów wypłat. Ma olbrzymie długi. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy i właściciela A.K.

Ert

Przestrzegam przed współpracą. Pracodawca niewypłacalny. Olbrzymie zaległości w wynagrodzeniach i składkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Square Sphere Technology Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Square Sphere Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Square Sphere Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Square Sphere Technology Sp. z o.o.
  • Iglasta 6
    64-100 Leszno

Square Sphere Technology Sp. z o.o.