Tkh Kabeltechniek Polska Sp. z o.o.

Leszno

Opinie o Tkh Kabeltechniek Polska Sp. z o.o.

HA HA HA HI HI HI

ŻENADA!!!! JEDEN WIELKI SYF!!!! NAJGORSZA FIRMA W CAŁYM MIEŚCIE .LUDZIE KTÓRZY ZARZĄDZAJĄ TĄ FIRMĄ ZACHOWUJĄ SIĘ JAKBY BYLI BOGAMI A REPREZENTUJĄ POZIOM GODNY POŻAŁOWANIA .JESTEM JEDNYM Z BYŁYCH PRACOWNIKÓW I OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE IDZCIE TAM!!! JEŚLI MACIE CHOĆ ODROBINĘ SZACUNKU DO SAMEGO SIEBIE TO OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA!!! A W SZCZEGÓLNOŚCI PAN PAWEŁ K.MYŚLI ZE JEST NIE WIADOMO KIM A JEST ZWYKŁYM.........!!!!!!!!!!!!MOŻNA SIĘ DOMYŚLIĆ!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Xxx

Porażka, wszystkie kobiety trzyma tam praca jednozmianowa

Djdj

Masakra

Ex z tkh

Atmosfera kiepska. Brygadzistki i osoby stałe pracujace wyzej sraja niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają. Brak szacunku dla nowych pracownikow. Przez to mało osób tam zostaje. Zmuszanie do wyrabiania po 10 -15 nadgodzin w tygodniu . Żenada

stavenger

Jako były pracownik tej firmy mogę stwierdzić, że firma ta wyróżnia się na tle leszczyńskich fabryk przede wszystkim chaotycznym systemem zarządzania produkcją i logistyką. Pojęcie "mierz siły na zamiary" jest tu za trudne do zrozumienia, przynajmniej dla kierownictwa oraz brygadzistek, które zazwyczaj mają kompleks wyższości, zbierają laury za pracę innych oraz perfekcyjnie znają drogę do biura by móc "docenić" Twój wysiłek. Zakład chwali się pracą jednozmianową, aczkolwiek zdarza się, że dane Ci będzie 8 godz przerwy między zmianami lub wymuszą na Tobie nadgodziny w ciągu tygodnia, byleby nie przepłacić za sobotę... W zależności od przydzielonego działu oraz stanowiska możesz nagle pracować w trybie 3-zmianowym lub dostać ofertę przypominającą "czterobrygadówkę" - a więc wszystko co zdołasz tam zarobić, wydasz w niedzielę.... Podsumowując: nawet proboszcz Fary ze swoją wodą święconą oraz prezydentem u boku nie pomogą. Mimo iż holding holenderski, to warunki okrutnie polskie... ;)

Windfarmer

Dno i wodorosty. Kadra kierownicza a szczególnie panowie Paweł K. i Andrzej K. czują się jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wydaje im się że ludzie nie mają życia prywatnego...Zarobki...szkoda słów! NIE POLECAM!

DJ hajs
@Windfarmer 16.09.2017 09:02

Dokładnie myślą że masz ich całować po stopach za to że cię przyjęli żenada

onnnn

szczerze czytam to i się zniechęciłem ale jak tak czytam to ciężko o normalną firmę w Lesznie ?? Ktoś poleci jakiegoś pracodawcę ??

cxvccv

Tragedia...

uwaga! ta firma jest poważna

Miejcie trochę szacunku dla samego siebie i nie zatrudniajcie się w tej pseudo firmie.

jajuzpo

Praca sama w sobie nie jest zła atmosfera w zależności od grupy ale planowanie produkcji jest na szalenie niskim poziomie dzięki czemu jest sie narażonym na stres i presję czasu. Premia o ile sie zdarza jest żenująca. Ogólnie żadnej motywacji .

Tkh Kabelwyzysk

Organizacja pracy w tej firmie jest równie mizerna co zarobki, a dodatki do pensji tak śmieszne jak kadra kierownicza. Zmuszanie do nadgodzin, grożenie naganami, słaba atmosfera. Żenada. Więcej zarobicie na kasie w bierdonce.

Ex tkh
@Tkh Kabelwyzysk 24.07.2017 16:47

Nadal zmuszaja do nadgodzin?w tygodniu do odrobienia iles nadgodzin plus Sobota do 12?

\zenada

Dokładnie, atmosfera taka że kazda patrzy na druga czy nie popełni błędu. Nie można z nikim się skonsultowac bo ona ma swoją norme do wyrobienia i czas jej leci,a pozniej jak jest zle to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wytykanie palcami. Ciekawe skąd wezmą te 200 osób do większego zakładu. Chyba Ukrainców sprowadzą. haha

hahaha

Praca wydaje się być spoko, zarobki jak za jedną zmianę też można przeżyć, ale ludzi i ten cyrk to śmiech na sali, w jeden dzień się słyszy że są nadgodziny, na następny już ich nie ma..w jeden dzień mamy to robić, a następny co innego już nam każą, planowanie produkcji jest na niesamowicie niskim poziomie. Zastanawiające jest gdzie uczyli się ludzie, którzy organizują zwykłym pracownikom pracę, bo moim zdaniem powinni się uczyć w dobrych szkołach, ale poziom jaki jest zaprezentowany, ten cały syf i wszystko co się tam wyprawia świadczy o tym, że "jeśli ma się wtyki to ma się prąd". Szacunek do nowych pracowników ze strony starych wyjadaczy, po 2-3 miesiącach żaden, wtedy musisz już wszystko idealnie robić, jak trzaskasz błędy bo nie ma komu wytłumaczyć to później jazda od brygadzistki..jakaś osoba na dziele się przytrafi, ale pod wpływem grupy i ona nie zawsze jest chętna aby pomagać. Same kobiety i obmawianie za plecami jest w standardzie, zero zaskoczenia. Brygadzistki też z pozoru miłe, ale fałszywe..nie ma co się z nimi w bliższe relacje wdawać. Praca ok, gdyby nie śmieszne normy, których nowi nie są w stanie ogarnąć, a jak już są to i tak zawsze coś się zjebie po czym pretensje. Przyjmują teraz każdego bo zmiana hali na większą, ale tym którzy się nie wczują odradzam bo odpowiedzialność wielka, płaca niewielka, wymagania ogromne, a atmosfera jak w trupiarni, rozmawiać nie wolno, uśmiechać się nie wolno, aż wracając do domu żyć się nie chce. Pozdrawiam

tv

Dokładnie, tak jak piszecie. Najniższa krajowa, dodatki smiechu warte, na święta BN na waciki, a zachowują się jakby płacili dwa razy więcej. A tmosfera.............nieraz na proszkach trzeba jechać. Nie widze firmy jeżeli zrobią prace zmianową.

hg

Zgadzam się z Wami,a na rozmowie kierownik produkcji obiecuje złote góry i zapewnia że nie są firmą pokroju Ec albo Tomsu wręcz przeciwnie są gorsi. Presja przy popełnianiu błędu ogromna bo premia grupowa i będziesz najgorszy. Najlepsze stanowisko to kontroler jakości,ale to musisz mieć znajomości żeby się dostać.

pap

nie polecam. myślą,że za najniższą krajową masz całować ich po rękach. premie śmiechu warte 76 zł. ludzie fałszywi, siedzą obok, widzą,że nie dajesz sobie z czymś rady a nie pomogą a później pretensje,że normy nie wyrobiłaś, której podobno nie ma. zgadzam się z poprzednikiem,że jedyny plus to jedna zmiana i to tylko trzyma kobiety tam pracujące.

x

Najniższa krajowa i zmuszanie do wyrabiania nadgodzin

zgadnij kto i mnie podkabluj

Nie polecam

Aliyah24

Czy ktoś wie coś na temat atmosfery w tej firmie i ogólnie jak wygląda praca?

yyyy
@Aliyah24 18.05.2016 12:07
Czy ktoś wie coś na temat atmosfery w tej firmie i ogólnie jak wygląda praca?

atmosfera ciężka ,ludziska złośliwi ,fałszywi jedno wielkie zakłamanie , wymagania wtórne czyli takie jak za co najmniej za 4-5 tysięcy netto zarabiało a tutaj raptem 1 400 zł netto , jedyny plus to jedna zmiana i nic po za tym . Smutne ale prawdziwe.

abc
@admin 18.08.2015 09:55
Twoja opinia na temat firmy Tkh Kabeltechniek Polska Sp. z o.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum....

Nie polecam okropnie!!!

Zostaw opinię o Tkh Kabeltechniek Polska Sp. z o.o. - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tkh Kabeltechniek Polska Sp. z o.o.