Opinie o SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. w Leszno

Precz z obcym kapitałem

Oj przyjdzie taki czas że ci z biura i dyrektorki będą musiały pracować na produkcji bo ludzi nie będzie do pracy oj przyjdzie taki czas

tylko Lech

Już nawet takie (usunięte przez administratora)jak wink hajs z Rydzyny oferuje 2500 brutto i też nie mają chętnych o czymś to świadczy te śmieszne zachodnie firmy to (usunięte przez administratora) i nic więcej szukające niewolników do pracy

wielkopolanin

Chyba Ukraińców zaczną zatrudniać bo nikt im za 2100 brutto nie będzie pracował dzisiaj jest rynek pracownika a nie pracodawcy!!! Takie niestety czasy nastały i bardzo dobrze im że nie mogą znaleźć pracowników ja osobiście nie polecam tej firmy i dajé jej oponie NEGATYWNĄ!!!

eads

Nie nabierzcie się na wielkie obietnice na rozmowie.Odradzam chyba,że chcecie mieć nerwice.

S...
@eads

Jednak obietnice dotrzymują bo ja dostałem po okresie próbnym trzy premie tak jak było mówione na rozmowie więc niewiem skąd masz takie informacje i głupoty piszesz

@S...

Tak premie na waciki haha.

S...
@anonymous

Oj to naprawdę dużo wydajesz na te waciki

@S...

Trzeba się cenić to tacy pracodawcy jak ten powyżej nie będę mieli kogo zatrudniać,ale jak widać 90 % opinii również podziela ten pogląd.

Monter

Rekrutacja przebiegła pomyślnie. Przedstawienie oferty zainteresowanym. Skierowanie na badania wstępne. Rozmowa luźna. Ale to chyba zalezy na kogo sie trafi.

Czemu jest sie zainteresowanym ta praca, jak i skad sie o niej dowiedzialo czy ma sie jakies doswiadczenie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
sdh

widać że sami sobie zasłużyli na negatywną opinie

patyk

również nie polecam

e...

ja nie polecam tam pracy

pp

Ogólnie mówiąc nie wiem czy kogoś znajdą chętnego do pracy za 2100 brutto a już na pewno nie osoby dojeżdżające

D...K

ja wysłałem cv i się jak na razie nie doczekałem a ciągle się ogłaszają że szukają ludzi o co tu chodzi bo sam już nie wiem???

lol

lepiej chyba płacą w ec lub eline

A..

Opinie jsk najbardziej prawdziwe nie polecam

Chętny

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Podpowiedzcie czy warto? Jaka atmosfera?

mann

Ja zrezygnowałem z podjęcia pracy w tej firmie i nie żałuję!!! Oferowane mi 1500 zł śmiech na sali teraz mam pracę i zarabiam na dzień dobry 2500 netto plus premia weekendy wolne!!!

@mann

Witam podaj firme gdzie można zarobic taką sume jak podałes.pozdrawiam

Anita

Bardzo proszę o dokładna opinię na temat pracy tam, jaką jest atmosfera, zarobki czy są nadgodziny płatne premie itp.

F adres s
@Anita

Nadgodziny obowiązkowe plus sobota, atmosfera każdy patrzy żeby jak najszybciej zrobić swoje bo liczą ci czas i liczbę błędów, starzy pracownicy mimo chęci nie mogą pomóc nowym brygadzistka od razu każe robić swoje bo czas ci leci, presja niesamowita wypłata najniższa, (usunięte przez administratora) gorszy od ec

Czytając komentarze odnoszę wrażenie ze firma nie godna zaufania aby tam wysyłać cv

cc

Byłem tam dwa razy na rozmowach nawet nie dodzwonili do mnie trzeci raz już nie mam zamiaru jechać tam na rozmowę i narażać się na niepotrzebne koszty a doświadczenie mam w podobnej firmie

Zawiedziony pracownik

Pracując tu 10, czy 5 lat będziesz zarabiał tyle co na starcie. Przed podwyżkami, co roku, obiecują złote góry, później dostaniesz tylko tyle ile państwo podnosi najniższa krajową. Przykre.

JW

Oprócz nowej ładnej hali produkcyjnej ta firma nic nie prezentuje sobą

hejter

Czyżby zaczynało brakować ludzi do pracy bo widzę ze już nie tylko szukają monterki/montera???

pol

Wszystkie negatywne komentarze świadczą o tej firmie i osobach ja zarządzających wstyd po prostu

Zostaw merytoryczną opinię o SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Budowlanych 15
    64-100 Leszno
  • NIP: 6972208406 KRS: 0000283967

SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.