Opinie o SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. w Leszno

Pracowałem w tej firmie pół roku, najgorsze doświadczenie mojego życia. Tregedia, nie rócie tego błędu i nie zatrudniajcie się tam. Wielkie zakłamanie, a pieniądze tak śmieszne że nie wiadomo czy płakać czy sie śmiać.

popa

to i tak długo wytrzymałeś..

@popa

Twoja wypowiedź jest krótka i niewiele wnosi do forum. Zatem może napiszesz, jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Tkh Kabeltechniek Polska? Możesz w swojej wypowiedzi zawrzeć informacje o twoim stażu pracy w firmie, warunkach zatrudnienia lub ocenić atmosferę w niej panującą. Możliwości jest wiele, a użytkownicy na forum będą wdzięczni za każdą konkretną wypowiedź o niej.

Patrycja

Nowy mechanik ma teraz nowy mały zeszyt i białe rękawiczki. To jest po prostu cyrk

Mala
@Patrycja

Nie przeginaj gosciu sie stara a ty xajmij sie praca a nie krytyką. Ciekawe jak tobie szlo na poczatku

@Mala

My Kobiety wykonujemy naprawdę ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę i proszę nie porównuj nas z tym darmozjadem z zeszytem

@Mala

Od nas się wymaga norm już bardzo szybko

dsd
@Patrycja

Brak możliwości zrobienia błędu.

Ppp
@Patrycja

Cyrkiem jest to co tutaj wypisujesz ????????. W sieci każdy anonimowy . Jak Ci się coś nie podoba to podejdź i powiedz w twarz . Porażka !

Rozśmieszony
@Patrycja

Droga Patrycjo. Lepiej zamilcz. Wykonujecie co najwyżej pracę monotonną a nie ciężką. O ciężkiej pracy nie masz pojęcia, skoro wydaje się Tobie, że siedzenie kilka godzin przy stanowisku, to ciężką robota... Ręce i cycki opadają

@Rozśmieszony

Pseudo mechanik tak nastraszył moich wypowiedzi że nie chodzi już z dużym zeszytem i w białych rękawiczkach ????

@Rozśmieszony

Rozśmieszony to facet z cyckami które jeszcze opadają ????

@Patrycja

Na pewno przestraszył się wysrywów jakiejś jędzy z produkcji :) Zabierz do domu karton kabli na uspokojenie.

ddsfd
@44

jakby nie jędza nie miałby roboty

@ddsfd

Święta prawda My kobiety jesteśmy filarem tej firmy i nikt nie może nas obrażać

Rozśmieszony
@Patrycja

Taki z ciebie filar jak z głównego mechanika ekspert w tej firmie. Skończ gwiazdorzy. Takich filarów jak ty, to w tej firmie już się sporo przemielilo. Jak nie chcesz aby ciebie nie obrażać, to zacznij od siebie i skończ (usunięte przez administratora) księżniczko. Jak chcesz ciężkiej pracy to zmień zakład. Od tego siedzenia na doopie się tobie żylaki na mózgownicy porobiły. Tyle w temacie. Zamilcz już i nie pisz więcej. Swoją energię spożytkuj na pracę, może jakikolwiek pożytek z tego będzie. "Filar" chyba z domu po rodzicach...

@Rozśmieszony

Rozśmieszony jemu opadły cycki i zanikł mózg. A ekspertami jesteśmy my kobiety a nie mechanik kosmita z białymi rękawiczkami i zeszytem. Ja przypominam sobie mechanika Tomka i jak patrzę na tego kosmitę w białych rękawiczkach to płakać mi się chce

Julia Posypana
@Patrycja

On jest ok i się uśmiecha

Obserwator terenu
@Patrycja

Nie oceniaj źle ludzi, których nie poznałaś osobiście,bo kiedyś ktoś Cię oceni i się zadziwiasz,Karma wraca. A mechanik jest sympatycznym człowiekiem z Twoim złośliwym charakterem do pięt mu nie dorastasz. Uczy się chłopak , dajcie mu szansę!!!

as
@Obserwator terenu

szkoda że wy nie dajecie szanse na naukę i wdrożenie się w pracę!!

@as

Każdy normalny człowiek ma szansę ale nie kosmita z zeszytem i białymi rękawiczkami

kkk

Nie polecam, to, jak zostałem potraktowany na rozmowie...bez komentarza, niepotrzebnie przyjeżdżałem. Jeśli na prawdę poszukujecie pracy to szukajcie jej gdzieś indziej ;)

Ile dziewczyny wyciągacie wyplaty na miesiąc z nadgodzinami?

Monter

Rekrutacja przebiegła pomyślnie. Przedstawienie oferty zainteresowanym. Skierowanie na badania wstępne. Rozmowa luźna. Ale to chyba zalezy na kogo sie trafi.

Czemu jest sie zainteresowanym ta praca, jak i skad sie o niej dowiedzialo czy ma sie jakies doswiadczenie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda tutaj z dniami wolnymi, tzn czy weekendy są wolne, i czy po miesiącu pracy można już wziąć dzień wolny?

Studentka

Witam, czy w tej firmie pracuje się w weekendy? Proszę o odpowiedź :D

Witam, chciał bym rzetelną opinię o tej firmie: - jakie są zarobki na początku - czy po okresie próbnym dostane podwyżkę - ile zmian 1-3 ? - czy są nadgodziny i jak płatne czy za wolne - jak umową o pracę 3 miesiące próbny a potem na ile?

P....
@Tomek

Wyślij cv to napewno wszystkiego się dowiesz a z tego co słyszałem to przyjmują i na jedną zmianę chodzą

@Tomek

Jedna zmiana, kasy mało te 3 premie to nie zadko są.

Xx
@Tomek

Nadgodziny są nawet wymagane... Najpierw gadanie, że jak nie chcesz to nie musisz chodzić a później straszenie naganami.

hgh
@Xx

Czyli nic się nie zmienia. Co z tego jak jedna zmiana skoro zmuszają do nadgodzin..

Zdzisław
@Tomek

Zarobki na początku to najniższa krajowa Po okresie próbnym możesz liczyć na premie ale to jest zależne od wielu czynników i maksymalna premia to ok. 200 zł Nadgodziny są płatne 50 lub 100 Umowa to indywidualny temat można dostać nawet na stałe

Iza

@Kornelia, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Na razie nie zawiera ona konkretów. Jak aktualnie prezentuje się sytuacja Tkh Kabeltechniek Polska? Co uległo w ostatnim czasie zmianie? Czy obecne warunki zatrudnienia są dla pracowników satysfakcjonujące?

@Iza

Obecna sytuacja w firmie nie jest najlepsza brakuje ludzi na ważnych stanowiskach. Nic się nie zmieniło. Na jesień realnie grozi strajk ludzie juz mają dosyć pracy za takie pieniądze i nie mają nic do stracenia

Xx
@Iza

Osobiście nie polecam firmy, pracując prawie rok zarabiasz tyle samo co początkująca osoba, premie śmiechu warte i nadgodziny.... Niby nie obowiązkowe, ale nie w tej firmie

Pan R W trzymał bardzo wysoki poziom firmy. Teraz to tragedia

Dla nas stoły montażowe. Tragedia

Kornelia

Upadek firmy widać po osobach zarządzających. Zastępca dyrektora produkcji został młody chłopak który robił d

Kornelia

Prawda o TKH Pracownica produkcji o bardzo wysokich kwalifikacjach z ponad 5 letnim stażem zarabia 1600 zł netto. Inżynier ok 2000 Członek zarządu niekapetetny 30000 zł. Jego zadaniem jest obsługa i zadowolenie klienta zagranicznego..Dobro firmy jest nie istotne .,.

Iza

Tkh Kabeltechniek Polska poszukuje Inżyniera procesu produkcyjnego. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne i minimum trzy lata doświadczenia. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://tkhkabeltechniek.pl/praca/ Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już to zrobił i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z procesem rekrutacyjnym?

@Iza

Doświadczenie nie jest wymagane tylko zgoda na niskie wynagrodzenie. Reszta to formalność pod warunkiem znajomości języka angielskiego

Patrycja

Ostatnio naszej firmie jest nawet śmiesznie. Jeden mechanik się zwolnił i zatrudnili nowego. Ten zamiast naprawiać chodzi z dużym zielonym zeszytem

Iza

@anonymous, jak długo nie pracujesz w Tkh Kabeltechniek Polska? Jak w trakcie Twojej pracy wyglądały warunki zatrudnienia? Czy posiadasz aktualne informacje z firmy w tym temacie? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla wielu osób obecnych na forum, gdyż wyrobią swoją własną opinię na temat tego pracodawcy.

@Iza

Duży staż pracy. Już tam nie pracuje. Odkąd jest nowy zarząd jest coraz gorzej. Bardzo dużo ludzi zmienia pracę. Kiedyś tak nie było. Ludzie robią bardzo dobra robotę ale są niedoceniani wręcz lekceważeni .

Zdzisław

Praca bardzo dobra i w bardzo dobrych warunkach niestety wynagrodzenie na bardzo niskim poziomie nawet osoby z bardzo wysokim stażem pracy mają źle. Socjal tragiczny. Zarządzanie firmą to chyba tylko pan P,K który wie co robi , reszta jest odcięta od świata za szkłem.

Ktoś
@Zdzisław

To prawda że mają być w najbliższym czasie podwyżki???

@Ktoś

Ja już tam nie pracuje. Ale podwyżki zawsze były ale bardzo słabe

Cris

Zaprosili mnie na jutro na rozmowę,jestem świeżo po szkole i chciałbym sobie zarobić czytając opinie trochę się zastanawiam

kartarzyns
@Cris

witam. i jak na rozmowie? jakie były pytania?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Najniższa krajowa

Chwalą się gdzie to te wiązki nie mają zastosowania, gdzie idą w świat, medycyna, satelita, dźwigi, łodzie podwodne. A gdzie ta kasa leci?? Praca może byłaby fajna, ale za te pieniądze? Czy naprawdę nie można nas docenić?

Nierób
@Najniższa krajowa

Widocznie jeszcze nie można. Nie ma pieniędzy. Na szkolenia za granicą wydają

jack

A co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej jak dla mnie totalna amatorszczyzna!!! Ja osobiście za 2100 brutto bym im nie przyszedł do pracy no chyba że to płacą tyle za tydzień pracy!!!

zenua
@jack

Masz rację,a oni uważają się za profesjonalistów i masz im być wdzięczny za możliwość rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Budowlanych 15
    64-100 Leszno
  • NIP: 6972208406 KRS: 0000283967

SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.