CC Poland Sp. zo.o.

Szczecin

Opinie o CC Poland Sp. zo.o.

miki

anonim, CC poland ze Szczecina jest w upadłości póki co.

oszukany

[usunięte przez moderatora] nie wypłacaja kasy, pracujesz za darmo,

Cuba

Firma w ogole nie wyplaca prowizji, pracujesz 2 miesiace i mimo ze jestes codziennie zaplaca ci 800 zł. wykwalifikowana kadra zarzadzajaca jak sie opisuja na infoludku siedzi zamknieta w jakims pokoju cały dzien . koles ktory mnie szkolil czytal wszystko ze slajdow, wszystkiego musialem sie dowiedziec od innych telemarketerow, jak puscil nagranie to slyszalem tylko sygnal zadnej rozmowy. nie polecam !!!!!!!!!

aleksandra

Ta firma oszukuje ludzi, najpierw umawiają na spotkanie, później czeka się na szkolenie, niby szkolenie jest bezpłatne, ale po podpisaniu umowy która nie wydaje się jakaś skomplikowana i trudna do zrozumienia, okazuje się, że pierwszy miesiąc pracuje się za darmo, po czym zwalniają i mówią, że się nie nadajesz i nie mogą przedłużyć z Tobą umowy na kolejny miesiąc.

bylypracownik

NIE WYPLACAJA PENSJI ! Pracujesz miesiac za darmo pozniej Ciebie zwalniaja i tyle ich widziales

callerka

banda [usunięte przez moderatora] !

...

uwazajcie na te firme [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o CC Poland Sp. zo.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CC Poland Sp. zo.o.