Opinie o FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. w Kraków

PNK

Pracuję w BES ok 3 miesięcy. Atmosfera jest niezwykle przyjazna i wspierająca. Ludzie tu, są nie tylko profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale także chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zespół na którym można polegać. Polecam :)

Nadia94
@PNK

Podzielam twoje spostrzeżenia co do atmosfery w firmie. Jest spoko, przyjazna i wspierająca. Naprawdę czuję, że pracuję z ludźmi, którzy nie tylko są profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale także chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

robo
@Nadia94

czuć się dobrze w miejscu pracy i mieć wsparcie od współpracowników, to ważne o ile nie najważniejsze, żeby można było normalnie funkcjonować w każdej robocie

kondi

Jak czytam wasze opinie, to cieszę się że zacząłem tu pracę. Bardzo zachęcające słowa. Wygląda to jak na razie obiecująco, bo poza dobrą kaską pracują fajni ludzie

Ula

Pracuje od roku w tej firmie Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z By Energy Solutions Praktycznie i z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Szybka komunikacja, expresowe wykonanie usług oraz pełen profesjonalizm to wszystko mocno wyróżna tą firmę na rynku. Polecam każdemu tą firmie, Zdobyłam bardzo duże doświadczenie i wiedzę.Dziękuję za współpracę całej naszej firmie.

Marekk
@Ula

Firma, która wywiązuje się z umów zarówno wobec parcowników, jak i swoich klientów, potwierdzam :)

Kinga

Pracuję ponad rok, atmosfera rewelacyjna, współpraca level master, czuję się doceniona pod każdym względem. Narzeka tylko ten, co zamiast wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością niestety się obija. Przejrzysta ścieżka awansu, profesjonalne podejście, zarobki ponadprzeciętne biorąc pod uwagę wschód Polski. Polecam współpracę z firmą- jeśli jesteś zaangażowany w wykonywane obowiązki to zdecydowanie miejsce jest dla Ciebie. Pozdrawiam cały team BESa

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Małgorzata

Firma naprawdę ok. Współpracownicy są mega pomocni i życzliwi. Zarząd firmy dba o dobrą atmosferę i komfort pracy. Polecam!

DDF

Handlowcy w tej firmie naprawdę nie moga narzekać, jak tylko ktoś chce się zaangażować w pracę, to możliwości są naprawdę duże. Zapotrzebowanie na fotowoltaike i pompy jest ogromne, a co za tym idzie są i konkretne profity

Pracuję od roku, w firmie panuje świetna atmosfera, zawsze wszyscy są gotowi do współpracy i pomocy, zgrany team. Wypłaty są zawsze na czas, szefostwo docenia i wynagradza starania. Zdecydowanie jest to firma, która pozwala się rozwinąć i wiele nauczyć w miłej atmosferze

Pracuje w firmie od prawie roku , jeszcze w żadnej poprzedniej pracy nie doświadczyłam tak super atmosfery. Zarząd pomocny , otwarty na wszelkie pomysły, innowacje , można zwrócić się z wszelkimi problemami . Wynagrodzenie jak na Nasz region satysfakcjonujące i na pewno konkurencyjne . Firma ciągle się rozwija w zaskakująco szybkim tempie , a co istotne nie (usunięte przez administratora) klientów jak inne firmy z branży OZE.

WW

@Pracodawca To firma z profesjonalnym podejściem, terminowymi wypłatami i przyjemną atmosferą. Praca jest ciekawa i daje szanse rozwoju. Gorąco polecam.

Agnieszka pracownik

Pracuje od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona :)

Antek

Pracuję w BES od prawie roku. Firma bardzo rozwojowa z jasną ścieżką kariery. Przełożeni doceniają starania jak i szefostwo co skutkuje wysokimi zarobkami idącymi w parze z wynikiem. Polecam

Martinez

Cześć. Jestem od pół roku w BES. Firma daje możliwość rozwoju i awansu. A warunki pracy i zarobki sa na wysokim poziomie. Polecam gorąco.

Mwfox

Polecam . Wszystko w 100%,doradca rzeczowy ,posiadający dużą wiedzę na temat programu. Jestem bardzo zadowolony ,z wykonania jak i obsługi. Pozdrawiam Pana Arka J. Wszystko dzięki Panujeet Pan cudotwórca.

KG

Drodzy użytkownicy, Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami na temat pracy w firmie By Energy Solutions. Od momentu dołączenia do tego zespołu, doświadczyłem nie tylko profesjonalizmu, ale także ciepłej atmosfery i wsparcia, które sprawiły, że moje codzienne wyzwania stały się inspirującą podróżą rozwoju. Jedną z najbardziej godnych podziwu cech tej firmy jest jej wyjątkowa troska o pracowników. Tutaj nie jesteś tylko pracownikiem – jesteś cenionym członkiem zespołu. Zawsze czułem się doceniany i wsparciem otoczony przez zarząd firmy i kolegów z pracy. Ich zaangażowanie w moją rozwój zawodowy sprawiło, że mogę stale doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się jako profesjonalista. Ponadto, kultura organizacyjna tej firmy promuje współpracę, innowację i otwartość na nowe pomysły. Każdy ma głos, a pomysłowość i kreatywność są mile widziane i doceniane. To właśnie dzięki tej otwartości na nowe pomysły firma stale się rozwija i osiąga nowe sukcesy. Nie mogę również nie wspomnieć o profesjonalizmie i zaangażowaniu wszystkich pracowników. Wspólnie osiągamy cele, motywując się nawzajem do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników. Podsumowując, moje doświadczenie w firmie By Energy Solutions jest niezwykle pozytywne, a jestem dumny, że mogę być częścią tego dynamicznego i inspirującego zespołu. Polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje miejsca pracy, gdzie profesjonalizm idzie w parze z przyjazną atmosferą i możliwościami rozwoju. Niestety, jak w każdej organizacji, również w firmie By Energy Solutions spotykają się różne doświadczenia. Choć większość pracowników jest niezwykle zaangażowana i profesjonalna, niestety zdarzają się sytuacje, gdy leniwi pracownicy piszą nieuprawnione opinie lub nawet podejmują nieuczciwe działania mające na celu dyskredytację naszej firmy. Jednakże, chciałbym podkreślić, że takie zachowania są marginalne i nie reprezentują wartości i kultury organizacyjnej, która jest fundamentem firmy By Energy Solutions. Nasza firma stawia na uczciwość, integrytę oraz szacunek wobec wszystkich pracowników i klientów. Pomimo tego rodzaju wyzwań, jestem przekonany, że pozytywne doświadczenia i wartości, jakimi kieruje się większość pracowników, dominują w naszym środowisku pracy. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie przeciwdziałać takim nieuczciwym praktykom i nadal rozwijać się jako solidna i etyczna firma. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do postrzegania naszej firmy przez pryzmat naszych osiągnięć, wartości i pozytywnych relacji z klientami i pracownikami.

Bar55

Firma, w której każdy pracownik, ma wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania swoich służbowych obowiązków. Nawet powiedziałbym, że Szefowie bardzo o to dbają, żeby każdy maił czym i na czym pracować. W konkurencyjnej firmie, w której pracowałem, różnie z tym bywało, więc to doceniam

Justyna94

Praca ciekawa, wypłaty zawsze w terminie. Atmosfera super, sami młodzi ludzie. Polecam :)

Dorota
@Justyna94

Atmosfera w pracy, to rzecz równie ważna jak wynagrodzenie. Jak człowiek wstaje rano, to zupełnie inny ma poranek, jak idzie do miejsca, gdzie wszyscy są dla niego mili i życzliwi. Super miejsce pracy!

Jurek

Nie było łatwo się tutaj dostać, ale było warto, bo firma jest naprawdę słowna i konkretna. Po pierwszym miesiącu pracy mogę powiedzieć, że warunki pracy w 100% zgodne z tym co było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej i na co się umawiałem

Magdalena

Jako aktualny pracownik FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS, mogę śmiało stwierdzić, że jest to niezwykle atrakcyjny pracodawca. Firma ta nie tylko oferuje stabilność finansową poprzez terminowe wypłaty, ale także stawia duży nacisk na rozwój zawodowy swoich pracowników. Jednym z najbardziej pozytywnych aspektów pracy w tej firmie jest możliwość ciągłego doskonalenia się. Zarówno poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne, pracownicy mają szansę rozwijać swoje umiejętności i kompetencje, co przekłada się na bardziej efektywną pracę i możliwości awansu. Dodatkowo, FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS jest firmą, która patrzy w przyszłość. Perspektywy rozwoju są szerokie, co daje pracownikom poczucie stabilności oraz możliwość uczestnictwa w interesujących projektach związanych z energią odnawialną. Podsumowując, praca w FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS to nie tylko okazja do zarobienia pieniędzy, ale również szansa na rozwój osobisty i zawodowy w perspektywicznej branży.

Katarzyna

Jeden z najlepszych pracodawców jakich miałam. Konkretnie wyznaczone obowiązki za które odpowiadam i jestem z tego rozliczana. Wypłata zawsze na czas bez żadnych opóźnień i na prawdę spoko przełożeni. Polecam pracę w tej firmie.

byłypracownik

Wynagrodzenie - ok Czas pracy - super da się dostosować do innych zajęć Szefostwo - nie poznałam nie ma ich - słyszałam że ciągle jeżdżą po oddziałach więc wydaje mi się, że kontrolują pracę innych biur. Firma nie jest mała pracowałam tam 6 miesięcy ogólnie jedno mogę powiedzieć wypłaty zawsze na czas ! Jedynie w łazienkach czasem brakowało papieru ale później się poprawiło. Dużo pracowników więc się nie dziwie. Opinia oddziale Lublin.

Zostaw merytoryczną opinię o FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 37 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Rynek Główny 28
    31-010 Kraków
  • NIP: 9691616061 REGON: 363207352 KRS: 0000591295

FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.