Kosmaz Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Kosmaz Sp. z o.o.

xxxx

Zrób Szefie wreszcie jakąś impreze integracyjną.Ludzie chcą się poznać między oddziałami.Lepiej się wtedy wspołdziała ,szybciej i milej jak wiesz z kim gadasz.

Jacenty

Firma idzie na dno. Przestali płacić za soboty. Prezes gada by się zwalniać bo to dobry czas.Nie ma socjalu jak w innych dużych firmach. Nic niema praca na dwie zmiany do nocy. Firma nie daje bonów, premi na święta, wejść na silownie dupa ze wszystkim tylko glodowa pensyjka i że jest spadek i ziemia dla chłopów. Trzeba ludziska uciekać z tego wrakulca.

jacenty
@Jacenty 08.05.2016 00:28

rzeczywiście, jest w internecie to musi być prawda

jaro

Odwalcie się ludzie od obslugi w Koszalinie. Jestem tam ciągle klientem, mają tam co robić a zawsze zażartują i pomogą. W tyłku to ludzi mają ci z magazynu wiocha i tyle w temacie

niewolnik

Ja tam ide po podwyżkę jak nie da to mam gdzieś i spadam płaci jak wszędzie tyle byś nie zdechł z głodu

Jakub

A w jakim oddziale robił Pan zakupy?

ortw

Polecam, tę firmę. Szefowie to normalni, zdrowo myślący ludzie. Ekipa współpracująca ze sobą, brak mobingu i niezdrowej presji. Tylko te zarobki...pozostawiają wiele do życzenia. Firma się remontuje, rozwija, inwestuje w maszyny i samochody...tylko nie w "siłę roboczą"...szkoda, bo chyba trzeba będzie czegoś szukać.

Zostaw opinię o Kosmaz Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosmaz Sp. z o.o.