JAAN AUTOMOTIVE GLASS

Koszalin

Opinie o JAAN AUTOMOTIVE GLASS

duty

Nie szukają teraz nikogo do siebie @pa. Pensje są uzależnione od tego na jakim stanowisku się pracuje, jednakże praca zła nie jest, bo jest na umowę o pracę, a to już jakaś stabilizacja.

aaaa

dwójkę dostaniesz razem z premią albo i nie tyle samo staży pracownicy zarabiają a podwyżki to tekst stały w firmie tylko prądu i gazu wydajność się liczy ile montaży dziennie wykonasz no i czy czegoś nie odwalisz bo ci zabiorą %?

skorpion

normy polegaja na tym ze z góry masz ustalone ile musisz wyrobic jak Ci sie nie uda to na koniec miesiaca dziadujesz...a na dodatek ostatnio zrobili takie cos ze prucz montazu robisz jeszcze w biurze czyli obsluga klienta (drugi etat) za który dostaniesz ze 100zł do wyplaty o ile wyrobisz norme haha bo jak nie wyrobisz to kiszka:P

gumiś

sariusz... widzę że dostałęś chyba zadanie premiowe i wypisujesz po części brednie hehe... co do pieniędzy to zależy w którym województwie mieszkasz, natomiast te 2000 dostaniesz ale jak wyrobisz normę na którą nie masz wpływu(Monter), bedzie miesiąc że wyrobisz a będzie miesiąc że nie wyrobisz a wtedy możesz pomarzyć o 2 z przodu .. do tego dochodzą tkz. kary za przewinienia które nie są zrobione specjalnie przeciez..jeśli chcesz pracować w biurze obsługi klienta to musisz sie wzmocnić psychicznie... ponieważ prucz obsługi klienta dostaniesz zadanie nie zwiazane z tym na co sie umawiałeś jeżeli się nie wywiążesz to będzie to uwzględnione na koniec miesiąca ;)

No i Nordglass sprzedany. ciekawe co nowego nam przyniesie AGC

biu

panowie ale jaana juz niema jest nordglaas i macie robic niewolniki

gościu

(usunięte przez administratora)w deszczu i sniegu w słońcu ii słocie i 2000 nie masz a na dodatek upierdzielaja premie za to ze masz brudne ubranie chociazby wiec szału ni ma ... najlepiej to sie zatrudnic nauczyc zwolnic i swoje otworzyc

karo

znów związki wzywają zarząd do podwyżek i to od razu o 30% bo jak nie to strajk!!!!

ktoś

odsiew kolesi staje się faktem, najbardziej nie żal mi (usunięte przez administratora).

ktosieeek

ponoć Związki Zakładowe wezwały zarząd do rozmów na temat podwyżek dla nas. Jednak cudów bym nie oczekiwał

stefan

ekstra premia od trzech lat brak podwyżki i do tego mniejsze pensie,niech sami za to wyżywią rodzinę.no chyba ze ktoś pragnie aby montażyści zrezygnowali sami z pracy

ktoś

jak tam podoba się nowy regulamin premiowania dla montażystów? dla większości premia spadnie o 10% za coś co kompletnie od nich nie zależy.

gruby

a jak to w końcu jest z sobotami ? czemu oddaja nam tylko godzine za godzine?? nie powinno byc innaczej ??

lulek

A czy wiecie gdzie a raczej do kogo idzie kasa przeznaczona na premię, której nie wyrobicie?Dowiedziałem się z pewnych źródeł, że kasa ta idzie do podziału dla naszych wspaniałych ojców dyrektorów

puchatek

Współczuję wam wszystkim, pracowałem kiedys w tym [usunięte przez moderatora]. I to na stanowisku biurowym. Nie bedę bronił biurowych ale oni tez mają przerąbane. ja dostawałem [usunięte przez moderatora] za to, że brakło mi 150 zł do planu. Szkoda mi tylko chłopaków z montażu z filii w której pracowałem,. Ale cóż przyszedł rudy z koleżkami porobili czystki i ciągną kasę do siebie. Pamiętam jak przyjmował mnie do pracy jeszcze kierownik ze starej kadry to były czasy. Musicie coś zrobić przecież nie wywalą wszystkich montażystów. 3majcie sie

nick

kolego jak było tak jest ludzie juz siły nie maja na to pisanie tu... nadgodziny sa takie ze szok... ja np. mam ponad 60 i nie mam kiedy odebrac ... nie chca mnie puscic na wolne a płacic nie chca...:/

ktosieeek

kolega Karol ze związków ostatnio pokazywał się na filiach w celu werbunku do związków właśnie...hahahahaha. Szkoda że akurat nie trafiłem na jego obecność, bo bym chyba mu powiedział kilka ciepłych słów

chudy

i tu masz racje kolego ze biurkowcy nabiora roboty i maja z tego premie,a TY siedzisz po godzinach i masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do gadania.a później,łaskawie wolne dadza

zoom

ta jasne... a montarzyści by po głowie dostawali za ten szmelc i reklamacje.... nie dosc ze musza zasuwac na premie kolegów i koleżanek z bióra to jeszcze mieli by zbierac ochrzan za chińskie szyby ze ie pasuja lub pękaja...tak to nie bedzie bo w końcu sie zbiora ludziska w i bedzie wielka draka bo kto to widział ze mysłowy zarabia wiecej od pracownika fizycznego...gdzie są zwiaąki i kolega karol... w tym roku znów była cisza.... a miał walczyć o to aby takim jak my czyli fizycznym był lepiej....

zzz

swoją drogą to mogliby wprowadzic chinczyki do detalu, jako tansza alternatywa nie tylko dla hurtowników

olek 56

no jak po co ?? ano po to zeby sprzedaci zarobic na tym... chinski szajs juz sprzedajemy...

on 26

z chińskimi?? po co ?

ktosieeek

ciężko wyczuć co mają w planach. Ostatnio do Warszawy wysyłali skrzynki z chińskimi szybami....

sam

ostatnio słyszałem że pojawił sie kupiec ze wschodu (rosja czy litwa) wie ktoś cos więcej?

on 26

Oczywiście kolego że są, robić, robić, robić.....i oszczędzać, oszczędzać....pensje mniejsze a pracy wiecej.. jak co roku....

miki

no i mamy nowy rok :) a jakie plany sa ??

ktoś

regulamin tak sformułowany aby jak najmniej sie z niego dowiedziec. coś na kształt "siła przyciągania X odległośc ziemi do księżyca X pierwiastek z check listy dzielone przez cosinus liczby managerów do spraw niepotrzebnych w firmie" mnie zainteresowała spora aktywnośc w otwieraniu nowych punktów.

ktosieeek

nowy regulamin premiowania? napisz cos więcej.

jaś fasola z dołu łodygi

no i mamy nowy regulamin --PROJEKT 2013 Znów bedziemy podstwiać zero do wzoru morzna dzielić je imnorzyć ale to chyba dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zajęcie a teraz pytanie jak jescze cos od niego odjąć--- ale to już chyba pytanie do naszych mEEENNAGGERÓW

ktosieeek

własnie....ponoc w przyszłym tygodniu [usunięte przez moderatora] z zarządu mają obradować w Warszawie. Ale nad czym...?

ktoś

Lipa wszędzie, co to będzie?

NIKT

POWODZENIA KOLEGO.!!

~~ po zmianach~~

klusek - 2011-02-18 13:56:50 Witam, jestem montażystą z prawie 7 letnim stażem, pamiętam co ta firma kiedyś sobą znaczył, przeszedłem z nia przez przemiany ale to co jest teraz to szkoda gadac.Zaznacze również że nie uczestniczę w tworze zwanym Związki Zawodowe. Bez premii mam na ręke ok.1400zł. Plany tego roczne hurtowe i detaliczne w stosunku do ubiegłego roku poszły o ok. 50% przy czym propozycja zarządu była taka aby premia płacona była teraz o 95%. Czyli o połowę wiecej pracy za te same pieniądze przy inflacji prawie 6%. Po przyjści do nas nowego dyrektora handlowego zaraz za nim zatrudnienie zanleźli panowie dc i mp (z którymi wspólnie pracował w poprzedniej firmie) co ciekawe zatrudnienie znaleźli na stanowiskach których wcześniej nie było! zostały one utworzone dla nich! Nie zdziwie się jeśli związki zawodowe nie dogadają się szybko z zarządem, a zarząd będzie wypłacał samą podstawę bez "NAGRODY" zwalając winę na [usunięte przez moderatora], już teraz ma to miejsce.Pozdrawiam serdecznie i szczerze współczuję...Też miałam całkiem ładny staż i osiągnięcia w TEJ FIRMIE - dawne zdawałoby się dzieje - dziś sporo wyższe kwoty osiągam na obcych lądach, w innych dziedzinach - choć nie ukrywam,że wciąż zahartowana polskimi realiami na typowo MĘSKIM stanowisku - w skali tygodnia...Przykre ,ale już wiem,że dzieciom zapewniłam lepszy start...żal tylko straconych lat, ambicji i nadziei - bez pokrycia...Tym nie udało mi się wykarmić rodziny..Dziękuję Wszystkim Tym, którzy pomogli mi podjąć właściwe decyzje, dodali mi sił i wiary- w siebie..jest OK !

ktosieeek

Myślisz, ze jeśli to czyta, to napisze "tak, wziąłem kopertę w tej sprawie, ale nie macie mi chyba za złe?" :-)

abd

nie chcę nikogo oczerniac ale trz slyszalem że dostał dole za siedzenie cicho. mówil wprost że 5000 zł. zaznaczam TAK SŁYSZAŁEM, nie jestem wstanie powiedziec że było tak naprawdę. może niech przewodniczący sie wypowie, prostujac dywagacje?

gonzalek

proponuję wypiusać się z tych "związków". Tego głośno się nie mówi, ale przewodniczący po kieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się [usunięte przez moderatora], że za milczenie w sprawie naszych premii te 20 misięcy temu wziął niezłą kopertę....

miki

no też właśnie... swieta prawda bracie... a te zwiazki tez cos cicho siedza, na poczatku to jak wałęsa latał a teraz usiadl na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie i nic nie załatwia absolutnie nic... tylko kase bierze za nas...

nick

No widzisz kolego .. na tym to wszystko polega... a ci z gory to tylko widza cyfry na papierze bo reszta ich nie interesuje. Jak dla nich tomozesz za miske ryzu pracowac... liczy sie zysk, bilans koncowy na plusie a nie to kto jak i za co pracuje.

ktosieeek

krx - 2012-07-31 18:55:31 w teori godzina za godzinę. w tym systemie nie pojecia nadgodzin.mylisz się. Pojęcie nadgodzin jak najbardziej istnieje w tym systemie. [usunięte przez moderatora]

tam

boli mnie patrzec jak ludzie zarządzający tą firmą niszczą ją od środka! czy nikt z góry tego nie widzi? każdy dział ciągnie do siebie a innych traktuje jak wrogów czy nawet konkurencje (zwłaszcza hurt z detalem) nikt tego nie zauważa? zauważą chyba jak nie bedzie czego już zbierac.

krx

w teori godzina za godzinę. w tym systemie nie pojecia nadgodzin.

HIM

ale chodzi mi o sposób odbioru tych nadgodzin.. jak to powinno byc rozliczane? godzina za godzine tylko czy jak ?

krx

co Ci nie pasuje? pracujesz wdlug \"Sytemu Równoważonego Czasu Pracy\" niech Ci wyjaśni [usunięte przez moderatora] bądź [usunięte przez moderatora] chyba [usunięte przez moderatora] nie bardzo wiedzą sami o co chodzi....z drugiej strony nie było by to dziwne...

HIM

czesc wszystkim powiedzcie jak to jest z tymi sobotami ktore pracujemy ? bo cos mi tu nie pasuje...

hmm

a czy trzeba mieć jakiś powód

ktosieeek

burak - co masz na myśli? Tobie zabrali? za co?

burak

i premia poszła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ona29

No i jak Państwo maja jakies NEWS-y?? bo tu koniec marca a jak do tej pory cicho... zbyt cicho....

ktosieeek

jaka nagroda? jakie 2 mln? o czym piszesz?

bhnag

a tam cisza walczcie o nagrodę!!!!! tylko do zrobienia ponad 2 mln spał nie będe, do domu na weekend nie pójde a zrobie....

Zostaw opinię o JAAN AUTOMOTIVE GLASS - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAAN AUTOMOTIVE GLASS