Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik

Opinie o Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Opinia

Co powiecie na temat zarobków w Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Franek kimono
 Opinia

hahaha....... bez nadgodzin? zależy co prze to rozumiesz, ale o tym cisza ;)...... , a premie i owszem...... niby ma to zrekompensować brak podwyżek bo i tak lepiej na tym wychodzą!!!!! stać ich by dać przynajmniej każdemu po 100 na rękę, ale po co....... dodatkowa kasa zamyka ludziom gęby......

Bonik
 Opinia

rodzinna firemka - krzak. facet złapał niszę i produkują czytniki, głównie na Świat i dlatego na tym zarabiają. jakość marna, a koszt produkcji tych urządzeń to 1/100 ceny wyjściowej. ponadto oszukują skarbówkę, na kosztach zakupu, utylizacji etc. jest tego sporo. kiedyś im się do dupy dobiorą i zamkną firmę z dnia na dzień. ponadto to tam wykorzystuje się ludzi na maksa w porównaniu do minimalnych zarobków. zarządzanie to lipa totalna poza jedną chudą pipką, której wydaje się, ze jest najmądrzejsza na świecie. Nie polecam.

Tak7Nie

Roch
@Bonik 17.10.2017 11:16

Pracuję w tej firmie już kilka lat i nie mam pojęcia skąd się wzięła taka opinia. Praca bez nadgodzin, 7-15 i do domu. Pensja może i nie jest wysoka, ale nie jest to najniższa krajowa, plus premie co kwartał i na święta.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.