Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik

Łódź

Opinie o Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik

FalafelŻyda

hej a ta chuda wysoka nadal tam robi? z tego co słyszałem każdy może ją ....... ale musi być w tym długodystansowcem.... ;) krążą słuchy o jej "jazdach" na strychu :P

Co powiecie na temat zarobków w Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Franek kimono

hahaha....... bez nadgodzin? zależy co prze to rozumiesz, ale o tym cisza ;)...... , a premie i owszem...... niby ma to zrekompensować brak podwyżek bo i tak lepiej na tym wychodzą!!!!! stać ich by dać przynajmniej każdemu po 100 na rękę, ale po co....... dodatkowa kasa zamyka ludziom gęby......

Bonik

rodzinna firemka - krzak. facet złapał niszę i produkują czytniki, głównie na Świat i dlatego na tym zarabiają. jakość marna, a koszt produkcji tych urządzeń to 1/100 ceny wyjściowej. ponadto oszukują skarbówkę, na kosztach zakupu, utylizacji etc. jest tego sporo. kiedyś im się do dupy dobiorą i zamkną firmę z dnia na dzień. ponadto to tam wykorzystuje się ludzi na maksa w porównaniu do minimalnych zarobków. zarządzanie to lipa totalna poza jedną chudą pipką, której wydaje się, ze jest najmądrzejsza na świecie. Nie polecam.

Roch
@Bonik 17.10.2017 11:16

Pracuję w tej firmie już kilka lat i nie mam pojęcia skąd się wzięła taka opinia. Praca bez nadgodzin, 7-15 i do domu. Pensja może i nie jest wysoka, ale nie jest to najniższa krajowa, plus premie co kwartał i na święta.

Zostaw opinię o Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demiurg W. Wojatasik R. Wrońska-Wojtasik