Efektor

Opinie o Efektor

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w efektor? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

andrzej

A ja tak z innej beczki, wiem, że szukali jakiś czas temu inżyniera automatyka, chciałem dziś sprawdzić czy nie ma czegoś nowego i widzę, że to ogłoszenie nadal wisi. Nie zdążyli go zdjąć czy co? Pytam bo jeśli to nadal aktualne to byłbym chętny..zawsze taka posada z umową o pracę to już coś

k.

Piszesz, że zarobki marne,a możesz napisać ile dokładnie i na jakim stanowisku?

obserwator

Aspiracje na wielką firmę zaplecze oraz zarządzanie niestety warsztatowca zarobki raczej marne (3Z) zadzwonić zobaczyć zapomnieć

Pan [usunięte przez moderatora]... "Prezes". [usunięte przez moderatora]. 75% ludzi zatrudnionych na "czarno". Omijać z daleka!

Zostaw opinię o Efektor - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efektor