Opinie o Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk w Łódź

EloSiema

Praca idealna dla ludzi, którzy chętnie nabawią się depresji lub też lubią uczucie dogniatania do ziemi ze wszystkich stron, a to wszystko okraszone śmieszną wypłatą. Jeżeli nie macie szacunku do siebie to jestem w stanie polecić tą firmę

Nieporozumienie

Jako miejsce do zrobienia stażu może być, jako miejsce na dłuższą współprace - omijać szerokim łukiem. Wady: - tragicznie niskie wynagrodzenie, niewspółmierne do łódzkiego rynku IT, obecnego poziomu inflacji oraz ilości obowiązków, bez perspektyw na sensowne podwyżki. W każdej większej łódzkiej firmie na start dostaniesz więcej, niż tu po roku pracy. - praca pod bardzo dużą presją, ze względu na ciągłą rotację pracowników i ich niewystarczającą liczbę, - bardzo słaba oraz depresyjna atmosfera pracy, połączona z brakami kadrowymi i wrogą atmosferą pomiędzy działami, - obecność męczącej pracy zmianowej, czasami nawet 6 dni pod rząd, częsty brak wolnych weekendów, - brak umiejętności szefostwa i bezpośrednich przełożonych w zakresie zarządzania pracownikami, co przekłada się na panującą atmosferę, - brak szacunku do pracy wykonywanej przez pracownika, połączona z ciągłym zwiększaniem liczby obowiązków, nie dając pracownikowi nic w zamian oprócz obietnic bez pokrycia, - problemy zgłaszane przez pracowników są notorycznie ignorowane i bagatelizowane, a wina w większości przypadków zrzucana jest na pracowników, Plusy: - odległość od politechniki, - można się czegoś nauczyć, jeżeli nie miało się wcześniej styczności z administracją systemami.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk?

Były pracownik Nowy wpis

Ciężko o tej firmie napisać jest cokolwiek pozytywnego, w tej firmie nie można liczyć na nic dobrego, praca człowieka w tej firmie nie jest w żaden sposób szanowana, (usunięte przez administratora) na trzy zmiany 6-14, 14-22 i 22-6 7 dni w tygodniu święta wszystkie też i zero szacunku od strony pracodawców przełożonego(który prace wygrał na loterii) a koleżanki ze strony BOK nawet nie wspomnę, na każdym kroku stres, dodatkowe obowiązki, wymagania i to wszystko za 3650 brutto tu oczywiście należy uważać bo jeżeli jesteś słaby to dostajesz 3500 brutto po 3 miesiącach okresu próbnego a jeżeli potrafisz trochę więcej to dostajesz 3650 brutto. Twoim zadaniem jako administrator jest pilnowanie by serwery których nikt o zdrowych zmysłach nie nazwałby serwerami pilnować by nie padły, obsługa zgłoszeń wszystkich które trafiają na wsparcie, ogarnianie monitoringu i odbieranie telefonów w godzinach 8-18(jeżeli jesteś przykładowo od 6 do 14 to musisz odbierać telefon pomiędzy 8 a 14) i reagowanie na problemy związane z serwerami których oczywiście w tej firmie jest pełno i oczywiście jeżeli coś się dzieje bo serwery są tak (usunięte przez administratora) to nie jest to wina pracodawców którzy olewają temat tylko twoja ze serwer padł ze nie było miejsca na nim czy bo coś innego się stało co powinno zostać naprawione i rozwiązane ileś miesięcy temu. Podsumowując, pracy nie polecam nikomu, osoby które zaczynaja dopiero swoją przygodę jako administrator mogą się czegoś nauczyć ale przez tak fatalną atmosferę tylko stracą ochotę na dalsze rozwijanie siebie a osoby które już coś potrafią na pewno znajdą lepsze miejsce niż to. Minusy - przełożony któremu brak doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i nie potrafi zarządzać tak żeby BOK się nie wtrącało - fatalna atmosfera ciągle problemy i kłótnie z BOK -słabe wynagrodzenie jak na wiedzę którą trzeba posiadać -nie można liczyć na niczyje wsparcie, jeżeli czegoś nie potrafisz to masz to znaleźć w internecie nikt Ci nie wytłumaczy i nie pomoże -środowisko którym masz zarządzać powinno zostać zaorane, wszystko łatane byle działało

Nieporozumienie

Ciekawski Nowy wpis
@Nieporozumienie

A jakie są typowe łódzkie wynagrodzenia dla pracy związanej z administracją dystrybucji Linuksa i gdzie ich szukać?

XXX Nowy wpis
@Ciekawski

Według pracuj.pl ŚREDNIE zarobki administratora linux to 7500 zł Brutto. Oczywiście jest to średnia, co oznacza, że zarobki mogą być niższe, jednakże różnica pomiędzy wstępnym wynagrodzeniem oferowanym przez firmę Kylos (3500 brutto) a uśrednionymi zarobkami podanymi na portalu pracuj.pl jest ogromna. Wynagrodzenie o takiej wysokości można otrzymać już na jakiejkolwiek pomocy technicznej (Service desk) w większych firmach, które zazwyczaj wiąże się z dużo mniejszą ilością obowiązków, a także mniejszą odpowiedzialnością związaną ze stanowiskiem (Tak jak wspomniane było to powyżej). Wartymi podkreślenia są również dodatkowe benefity z którymi możemy spotkać się w innych firmach (tj. dofinansowania do opieki medycznej oraz kart multisport), które w firmie Kylos nie są obecne. Całość takowej kwoty musimy uiścić sami jako pracownik.

EloSiema

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Administrator oferowane przez firmę Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(168 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy nowo zatrudnione osoby w Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pozostawiony bez odpowiedzi
Kandydat

Miałem rozmowę o pracę w tej firmie. Moje umiejętności wyglądały całkiem w porządku w stosunku do oczekiwań. Oferta pracy była przyzwoita, ze sporymi możliwościami na rozwój. Niestety po podaniu oczekiwań finansowych usłyszałem śpiewkę w stylu "zadzwonimy do Pana w piątek, niezależnie od tego jaka będzie decyzja". Otóż nie zadzwonili Państwo. Jak się z kimś umawia na odpowiedź zwrotną (niezależnie od rezultatu końcowego) to warto słowa dotrzymać. Może i oferowane stanowisko wyglądało ciekawie ale niesmak pozostał.

Opinia
Kandydat

W ogłoszeniu o pracy w BOK nie ma co liczyć na sensowne zarobki. Wymagania duże, natomiast kwota 2300 netto (stawki na lokalnym rynku) ewidentnie przerosła budżet. Przykre.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk?

kandydat
Kandydat

Na ile może liczyć pracownik z ponad 4 latami doświadczenia w branży hostingowej jako człowiek orkiestra (admin, programista poligota, support klienta, pisanie dokumentacji i tutoriali dla klientów, debugowanie stanu demonów usług)?

PracowałemTu-NieŚciemniam

Obecnie Kylos Sp. z o.o. to bardzo mała firma hostingowa z Łodzi. Jak to zwykle bywa z małymi firmami są wady i zalety. Przedstawię kilka odczuć związanych z pracą w tej firmie na stanowisku administratora systemów Zalety: - obcowanie z ogromną ilością technologii - możliwość dokształcania się i korzystania z zasobów hostingowych w tym celu - szybka komunikacja ze względu na wielkość organizacji - dobra lokalizacja (obok Politechniki) - dobre miejsce na początek kariery Wady: - słabe wynagrodzenie na tle lokalnego rynku (w pierwszym lepszym korpo dostaniesz więcej) - praca pod presją - nieprzyjemna atmosfera - brak kompetencji szefostwa w zakresie zarządzania ludźmi - ogromny natłok pracy ze względu na zbyt małą liczbę pracowników - obsługa klienta (teraz jest już z tym trochę lepiej - były jednak czasy, kiedy nie było podziału na linie wsparcia i pracownik wsparcia oraz administrator systemów to była jedna i ta sama osoba)

Hibner
@PracowałemTu-NieŚciemniam

Byłem tu kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej. Mała (usunięte przez administratora) firma mieszcząca się w dwóch pakamerach a pajacowanie jakby to była rekrutacja to Gógla. Robią z siebie pośmiewisko dosłownie, i jeszcze te ocenianie pracowników buźkami. Środkowy palec dla was dałny.

Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk - Łódź

Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kylos S.C. Tomasz Kacprzak Mariusz Nowosielski Damian Szewczyk