Opinie o Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K. w Łódź

Jakub
Klient

Nie rekomenduję. Źle postępują z klientami.

Pedro

Szkoda, że pracownicy nie korzystają z tego forum ale jeśli macie dobra pracę i atmosferę to nic dziwnego.

M

Zgrany zespół i przyjazna atmosfera pracy. Duża odpowiedzialność za międzynarodowych Klientów oraz współpraca z partnerami z całego świata. Wynagrodzenia na czas, brak nadgodzin. Wymagany angielski minimum B2 w mowie i piśmie- często oprócz samego kontaktu mailowego prowadzone są videokonwersacje oraz rozmowy telefoniczne z partnerami. Kancelaria przyjazna dla środowiska nowych technologii. Perspektywy rozwoju w postaci- szkoleń oraz możliwość publikacji na kancelaryjnym blogu.

xx Nowy wpis

Pracę w tym miejscu oceniam na duży plus, mając za sobą doświadczenie zarówno w niedużych firmach prywatnych jak i typowym korpo. Fajny, dość młody zespół, sympatyczna atmosfera pracy. Mecenasi starsi stażem służą zawsze merytorycznym wsparciem. Partnerzy kancelarii to trzy bardzo barwne osobowości i zupełnie różne charaktery więc współpraca z każdym z nich wygląda nieco inaczej i ma inną dynamikę.jako szefowie są wymagający, ale nie przekraczają powszechnie obowiązujących norm społecznych, jak to się zdarza w innych firmach. wielkie chapeau bas za ich wiedze i doświadczenie oraz widoczną chęć do wprowadzania zmian i ulepszeń.

Rozczarowany Nowy wpis
Kandydat

Zdecydowanie nie polecam. Kancelaria ta niepoważnie traktuje kandydatów do pracy. Po rozmowie kwalifikacyjnej dostałem informację, że Kancelaria zamierza mnie zatrudnić na warunkach przedstawionych w toku rozmowy rekrutacyjnej. Co więcej, zapewniono mnie, że w ciągu kilku dni zostanie do mnie przesłany projekt umowy o pracę. W związku z tym zostałem poproszony o wysyłkę dodatkowych danych do umowy. Po tygodniu oczekiwania na wiadomość zwrotną dowiaduję się (i to nieoficjalną drogą ), że umowa nie zostanie ze mną zawarta z powodów ekonomicznych. Informację bezpośrednio od Kancelarii otrzymałem tydzień przed tym jak planowałem wypowiedzieć umowę u dotychczasowego pracodawcy. Uważam, że taki sposób postępowania jak na przedsiębiorstwo prowadzące działalność w sferze zawodów zaufania publicznego uważam za niepoważne. Graniczącym z absurdem jest nieinformowanie potencjalnego pracownika o braku dalszej chęci jego zatrudnienia w sytuacji, gdy taka osoba mogła już złożyć wypowiedzenie u dotychczasowego pracodawcy. Dlatego też Kancelarii CGO nie można uznawać za poważnego pracodawcę.

AN Nowy wpis

Duża rotacja, trzeba się mocno starać, wymagania wobec pracowników są wysokie. Często trudno się porozumieć z Partnerami Kancelarii. Za to pozostali Mecenasi są bardzo pomocni

M Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K. na stanowisko Sekretarka Prawna? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Aplikacja

Pracuję tu od kilku lat - Kancelaria jest dobrym miejscem na rozwój dla młodych prawników, ze względu na kompleksowe usługi świadczone przez Kancelarię. Prawo procesowe, gospodarcze, handlowe, podatkowe, sporządzanie umów - w tych gałęziach można zdobyć doświadczenie. Mamy duży kontakt z branżami nowoczesnych technologii czy sklepów internetowych a także z branżą FIN-TECH. Sporo tu innowacji. Umowa o pracę, bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, perspektywy rozwoju no i zgrany zespół pracowników. Brakuje trochę kontaktu z szefami lub bardziej doświadczonymi prawnikami, ale powolutku się to zmienia ;) Samo miejsce - biuro - jest trochę ciasne i nieuporządkowane, ale tutaj też są perspektywy.

Dominika

Przedłużyłam właśnie umowę o pracę. Obecnie mamy bardzo zgrany zespół, komunikacja z szefem z dnia na dzień się poprawia. Czasami bywa stresująco, ale zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników. Mamy zakaz nadgodzin, co w kancelariach nie zdarza się często.

Jakub
Klient

Nie rekomenduję. Źle postępują z klientami.

Paweł
@Jakub

Nie polecam. Nieterminowość, słowa rzucone na wiatr, brak szacunku, a nawet kłamstwa to w CGO codzienność. Umowy z pracownikami i klientami to kpina, jedynym plusem były premie za sprzedaż.

Pedro

ja

@Nick a wystarczył komunikatywny angielski oprócz tego legal english?

Piotr

Pan Gawlak (usunięte przez administratora) nie tylko absolwentów na śmieciowych umowach ale i swoich klientów. Wnioski wyciągam z watpliwie przyjemnej krótkiej współpracy z ta firma....polecam trzymać się z daleka

Arek

@nick a jak sama rozmowa ?

Nick
@Arek

Ja miałem z Owczarkiem, sprawdzał komunikację po angielsku i czasem coś z legal english, ale wszytsko ustnie. Test wiedzy merytorycznej dotyczył spółek kapitałowych - dosyć ogólne pytania. Nie pytał o kc i kpc.

Nick

Zapominają odezwać się po rozmowie kwalifikacyjnej.

Nicola

@Prawnik napisz coś więcej o tych warunkach proszę.

Prawnik

Dobre warunki i atmosfera pracy.

Tomasz

Dobre opinie w internecie są najlepszym dowodem, że kancelaria jest dobrym miejscem pracy, polecam

Oczekujemy na nowe wieści odnośnie firmy Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K. w miejscowości Łódź. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K. - Łódź

Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łąkowa 3/5
    90-562 Łódź
  • NIP: 7272785705 REGON: 101335024 KRS: 0000513817

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp.K.