Opinie o Cgo Accounting Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cgo Accounting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cgo Accounting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cgo Accounting Sp. z o.o. w Łódź

Cześć, jak często tych asystentek tu poszukują? W połowie grudnia pewna pani pytała o warunki umowne, nikt nie odpowiedział, więc tym bardziej zastanawiam się dlaczego. mnie opcja na awans by interesowała, raczej szybko przyswajam wiedzę, czy oferowane są zatem jakieś konkretne szkolenia? kiedyś o nich wspominano, interesuje mnie jednak konkret

Ktoś aplikuje do firmy Cgo Accounting Sp. z o.o. w mieście Julianów? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Agnieszka Nowy wpis

Tak aplikowałam na stanowisko księgowej, rekrutacja przebiegła online, pani Prezes bardzo miła i rzeczowa osoba, nawiązałam współpracę @Pracodawca.

@Agnieszka

Czy to była opcja na prace jedynie na jednym stanowisku? rozmowa online była tylko formalnością czy również cos było na iej docelowo weryfikowane? Zastanawiam się również nad czasem na feedback? Ile trzeba czekać?

Agnieszka Nowy wpis

Ja aplikowałam akurat na stanowisko księgowej ze względu na staż pracy i doświadczenie w zawodzie głównie to było motywem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, rozmowa przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze i w sposób rzeczowy na temat wybranego przeze mnie stanowiska, zawsze można spróbować aplikować przecież to nic nie kosztuje ????

Pisano w kwietniu - "myślę, że zarobki są na tyle dobre, że nawet z Łasku opłaca się dojeżdżać". Z całym szacunkiem nie zaglądam tu, by o zarobkach czytać, jakie kto ma przemyślenia. Czy to problem w tej firmie podać, jaka to jest kwota? Wnioski sam będę z tego wyciągał. Póki co, widać po ogłoszeniu dla księgowego, które wygasło miesiąc temu, że nie podaje się choćby zakresu wynagrodzenia. Zamiast tego można sobie poczytać słowa o kawie / herbacie, spotkaniach integracyjnych i atrakcyjnym wynagrodzeniu oraz wsparciu w szkoleniach. Jakich niby szkoleniach?

aen

CGO Accounting to zespół super ludzi i świetna, merytoryczna i bardzo pomocna pani prezes :) szczerze polecam tę firmę, myślę, że zarobki są na tyle dobre, że nawet z Łasku opłaca się dojeżdżać :) nieduże, kameralne biuro więc dobra atmosfera a można liczyć na benefity jak w wielkiej korporacji. co więcej jeśli ktoś ma podstawy wiedzy księgowej czy z zakresu pay roll, ogarnia optimę i chce się uczyć - to jest to miejsce dla niego. jedyne negatywne opinie widzę, że pochodzą od byłego pracownika, z którym dość szybko się pożegnano, więc nie warto sie nimi sugerować, bo nijak mają się do rzeczywistości.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Cgo Accounting Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamila

Jak wyglada kwestia wysokosci zarobkow? Duzo ponizej przecietnej?

@Kamila

pani prezes twierdzi ze płaci sporo jak na stawki rynkowe. osobiście uważam, że nie adekwatnie do pracy.

Weronika

A jesteś w stanie podać jakieś poglądowe widełki jeśli chodzi o te zarobki? Ciekawi mnie tez czy macie poza tym jakieś systemy premiowe. Albo jakieś benefity pozapłacowe.

Łukasz
@Weronika

Widełek nie podam, może w ofercie pracy podadzą. Płaca tyle, że opłaca się peugeot -em codziennie dojeżdżać do Pabianic ale na "pana kanapkę" może braknąć:)

Joanna
@Łukasz

Opinią Pana Łukasza proszę się nie kierować, bo to osoba, która popracowała trochę ponad miesiąc i narobiła takiego bałaganu w księgach, że bardziej opłacało się wszystko usunąć i wprowadzać na nowo. Jak na ,,samodzielnego" księgowego nie potrafił nawet zaksięgować listy płac. Szczerze nie polecam współpracy z tą osobą.

Ten od Peugeota
@Łukasz

Potwierdzam, opłaca się jeździć Z Pabianic do Łodzi. Na Pana kanapkę też wystarcza i inne przyjemności też :) Pan Łukasz był osoba która ledwo popracowala w firmie a zrobił taki bałagan że ciężko nazwać go księgowym. O kulturze tego pracownika wobec innych pracowników i klientów się wypowiadać nie będę.

Cześć, chciałam trochę pociągnąć ten temat nauki w pracy, bo sama jestem młodą osobą z niewielkim doświadczeniem. Czy jak taka sytuacja jest, to powinnam pomyśleć o pracy czy jakichś praktykach najpierw? Organizują w ogóle takie coś?

@Ewa

Szkolenia zdalne są, pani prezes ma wiedzę ale najpierw trzeba poczytać w GOFIN.pl. Jeśli wiesz czego szukać to ok.

Iwona

Zdalne? A one kończą się jakimś egzaminem czy innym testem? I potem zdobywa się jakiś certyfikatem z tych szkoleń? Ma się jakiś dyplom ukończenia szkolenia?

@Iwona

O certyfikatach nic nie wiem, być może osoby, na których jest logowanie dostają certyfikat ukończenia szkolenia. Jeśli chodzi o szkolenia SKwP to kolega robi prywatnie. Nie słyszałem by było dofinansowanie z biura.

Chęć samodzielnego wyszukiwania informacji i ich weryfikacja to raczej cenna umiejętność. To chyba dobrze, że pracodawca udostępnia płatne bazy wiedzy...?

Skoro nie wiesz czego szukać (w takim razie również o co pytać przełożonego), to jak można w takiej sytuacji oczekiwać wsparcia? Poddaję pod wątpliwość Twoje opinie.

Łukasz

Spotkałem się z sytuacją z kadr od CGO, że "zapomnieli" wysłać mi ze świadectwem pracy informacji o przechowywaniu akt osobowych, ciekaw jestem ilu jeszcze osobom zrobili takie uchybienie?

Tomasz

Czy znajdzie się ktoś kto mógłby podzielić się opinią o firmie i pracy w kancelarii?

Polecam
@Tomasz

Polecam. Dużo można się nauczyć, przekrój obsługiwanych firm różnorodny, właścicielka z ogromna wiedza, która chętnie się dzieli.

Zostaw merytoryczną opinię o Cgo Accounting Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Cgo Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cgo Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cgo Accounting Sp. z o.o.
  • Łąkowa 3/5
    90-562 Łódź

Cgo Accounting Sp. z o.o.