Multiinvestment Sp. z o.o. Biuro Zarządzania Inwestycjami

Łódź

Opinie o Multiinvestment Sp. z o.o. Biuro Zarządzania Inwestycjami

bartek

Ostrzegam wszystkich zainteresowanych przed firma Multiinvestment i rodziną Pawelskich oraz wszystkich ich współpracowników. Wcześniej powyższa firma nazywała się AZP Anna Pawelska udziałowcem był Zbigniew Pawelski oraz ich dzieci. Siedziba firmy Łódź ul.Zenitowa 9 w tej chwili w Warszawie ul.Solec . Własciciele tej firmy oszukali mnie jako Podwykonawce robót budowlanych salonu z serwisem Autotraper w Starowej Górze. Nie otrzymałem wynagrodzenia w wysokości ponad 300 000 zł. W wyniku wygranej po 11 latach sprawie sądowej przy udziale jako interwenienta ubocznego firmy Autotraper uzyskałem wyrok na Naszą korzyść oraz nakaz zapłaty. Niestety powyżsi oszuści rozwiedli się aby zabezpieczyć majątek. Anna Pawelska nie posiada majątku i twierdzi ,że jest na utrzymaniu dzieci. Nieruchomości zostały sprzedane a pozostały majątek Anny Pawelskiej przekazany dzieciom. Firma Autotraper również nie ma zamiaru rozliczenia się z Nami za wykonane roboty.Uważajcie na tych oszustów.W razie pytań prosze o kontakt Bartosz Świderski 602233743

obecna

Ostrzegam wszustkich zainteresowanych przed firma Multiinvestment i rodziną Pawelskich oraz wszystkich ich współpracowników. Wcześniej powyższa firma nazywała się AZP Anna Pawelska udziałowcem był Zbigniew Pawelski oraz ich dzieci. Siedziba firmy Łódź ul.Zenitowa 9 . Własciciele tej firmy oszukali mnie jako Wykonawce robót budowlanych salonu z serwisem Autotraper w Starowej Górze. Nie otrzymałem wynagrodzenia w wysokości ponad 300 000 zł. W wyniku wygranej po 11 latach sprawie sądowej uzyskałem wyrok na Naszą korzyść oraz nakaz zapłaty na ponad 900 000 zł. Niestety powyżsi oszuści rozwiedli się aby zabezpieczyć majątek. Nieruchomości zostały sprzedane a pozostały majątek Anny Pawelskiej przekazany dzieciom. W razie pytań prosze o kontakt.

Znasz dobrze firmę Multiinvestment Sp. z o.o. Biuro Zarządzania Inwestycjami lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Multiinvestment Sp. z o.o. Biuro Zarządzania Inwestycjami - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiinvestment Sp. z o.o. Biuro Zarządzania Inwestycjami