Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz
0 0 6 1

Opinie o Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz

Elżbieta

Od dawna nie widać żadnych ofert pracy w firmie Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz, czyżby była stała grupa pracowników? Interesują nas również wątki związane z rozwojem tej firmy, czy ten pracodawca planuję otworzyć nowe oddziały swojej firmy? Jak oceniacie pakiety dodatków od pensji? Zachęcam was do odświeżenia tego wątku nowymi komentarzami.

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Podlesie

10/10. Pogodni pracownicy z chęcią do pracy... pozazdrościć.

artur

polecam!

Judyta

Świetny kontakt, pracowici uprzejmi ludzie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Asia

Bardzo dziękuję za doprowadzenie mojego mieszkania do porządku.Pozdrawiam

Piotr

Dobra, rzetelna firma! Ugadaliśmy się na przeprowadzkę wraz z sprzątaniem i już na następny dzień miałem u siebie w pełni zorganizowaną ekipę. Wszystko poszło idealnie. Jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy!

Zostaw opinię o Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz