Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz

Katowice

Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz

Opinie o Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz

Elżbieta

Od dawna nie widać żadnych ofert pracy w firmie Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz, czyżby była stała grupa pracowników? Interesują nas również wątki związane z rozwojem tej firmy, czy ten pracodawca planuję otworzyć nowe oddziały swojej firmy? Jak oceniacie pakiety dodatków od pensji? Zachęcam was do odświeżenia tego wątku nowymi komentarzami.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Podlesie

10/10. Pogodni pracownicy z chęcią do pracy... pozazdrościć.

artur

polecam!

Judyta

Świetny kontakt, pracowici uprzejmi ludzie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Asia

Bardzo dziękuję za doprowadzenie mojego mieszkania do porządku.Pozdrawiam

Piotr

Dobra, rzetelna firma! Ugadaliśmy się na przeprowadzkę wraz z sprzątaniem i już na następny dzień miałem u siebie w pełni zorganizowaną ekipę. Wszystko poszło idealnie. Jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy!

Zostaw opinię o Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowa Wujek Marek Marek Rejowicz