ESTETIQ POLSKA SP.Z O.O.

Katowice

Opinie o ESTETIQ POLSKA SP.Z O.O.

zenka

@yot a ty gdzie znalazłes te ich oferty pracy takie? ja chętnie bym się w sprzedaż takich kosmetyków poważnie u nich zaangażowała, widzę jak rozkwita branża fryzjerska i chciałbym na tym finansowo skorzystać

Kasionek

Sa jeszcze ludzie życzliwi innym , pomocni ,jak to miło ze można choć gdzieś liczyć na zrozumienie szefa, hahaha dostaliśmy awans

Gonzo

Na razie ok , aż strach się bać , ze może być normalnie , ludzie i atmosfera spoczko,

Aga

Pracowałam 2 lata praca ok , kaska ok , ale pojechałam do pracy za euro,polecam

Kasia

Firma ok rozliczenia na bierzaco luźna atmosfera

Zostaw opinię o ESTETIQ POLSKA SP.Z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESTETIQ POLSKA SP.Z O.O.