Opinie o Neks Taxi Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Neks Taxi Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neks Taxi Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neks Taxi Sp. z o. o. w Katowice

baner wywiady
R Nowy wpis

Hej, jak się pracuje w tym roku? Opiszecie warunki dla kierowców? Widziałam, że kiedyś ogłoszenie dla nich było wrzucane na stronę urzędu ale od lat uch nie dodawano, jest wystarczająca liczba mimo tych opinii na forum? Zmieniło się coś? Ile średni staż współpracy teraz wynosi, czy stała się ona jeszcze bardziej opłacalna?

MacGyver Nowy wpis

Tak, jest mozliwa jak najbardziej - potrzebujesz tylko własny symulator i mozesz zdalnie prowadzić samochód, nie zapomnij tylko wymontować kierownice - będziesz miał jedno miejsce siedzące wiecej ale nie mam pojęcia jak podczas kontroli drogowej dasz rade sie wylegitymować i dmuchnąć w "balonik"

Czy Neks Taxi Sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Dostaniesz 1% udziałów firmy i wtedy nie masz nawet zusu opłacanego a wszystko co nabijesz przysłowiowo na kasę wyjdzie z rozliczenia rocznego od którego zapłacisz podatek w takim układzie firma ma czysty zysk bo opłacasz tygodniowe składki a przy rozliczeniu i tak podatek będziesz płacić :)

Urszula Nowy wpis
@Były pracownik

Nie no chyba żartujesz. Każdemu proponują takie rozwiązanie? Pewnie się to średnio opłaca?

Były pracownik Nowy wpis
@Urszula

Praktycznie to wogole się nie opłaca no chyba że dla szefostwa które patrzy jak najwięcej wyciągnąć w postaci składek za swoje graty które nadają się do wożenia gruzu z budowy a nie ludzi .... Jak zapewniają jest to legalna forma zatrudnienia ale nie powiedzą ci podczas podpisywania jakie są konsekwencje a dostając pit płacisz za nich podatek

klient
Inne

Jeżdżę często z Wami. Od pewnego czasu trafia mi się ta sama taksówka. Zaznaczam że jeżdżę z dziećmi. Pan kierowca, starszy już Pan, bardzo kulturalny, ma szczególne zdolności do nawiązania kontaktu z dziećmi. Moje dzieci chociaż nie łatwo otwierają się przed obcymi, to wobec tego Pana są śmiałe, rozmowne a nawet niejednokrotnie śpiewają mu piosenki. Wspaniały Pan i niesamowity, oby więcej takich kierowców. No i jeszcze, polecam wszystkim tę taksówkę Citroen Xsara picasso granatowy, a Pan z bródką.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Neks Taxi Sp. z o. o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
(93 opinii)
logo firmy Kierowca C+E OBSADA PODWÓJNA
Katowice
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Praca dla taksówkarzy
ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
M
Inne

Dobry wieczór, Pisze do państwa w sprawie skargi ford mondeo granatowy połączenie było wykonane 19:52 po czym dyspozytorka mówi, że taksówka będzie za 15 minut na placu Sikorskiego w Bytomiu, dostając sms o godzinie 19:57 że taksówka czeka pod adresem, minęło 5 min, na miejscu byłam o godzinie 20:00, gdzie taksówkarz krążył w koło od Sikorskiego przez katowicką i ponownie wracał nie zatrzymując się, nie wiem czy miałam go gonić? po czym udało mi się go ,,złapać" prawie weszłam mu pod koła mówiąc mi, że zamówienie zostało anulowane i odjechał. Dzwoniąc do dyspozytorki i mówiąc jej o zaistniałej sytuacji stwierdziła, że zgłosi to do kierownika chodź w to nie wierzę, więc wystawie temu Panu bardzo ładną opinie za to jak mnie potraktował. Jest mi bardzo przykro, że muszę do państwa pisać w taki sposób, na szczęście nie miałam daleko do domu i ktoś po mnie przyjechał.

Sandra
Inne

Nie polecam ! Pani przez telefon mowi ze taxi bedzie za 20 min przyjechal po 5 min mało tego kazda matka wie ze dziecko tez trzeba ubrać minęło moze 4 min wychodzimy z domu a taxi odjeżdża! Żenada nie polecam

Wiola123

Stanowczo odrodzam pracy w taxi Neks, szef to zwykły ku** pisze groźby do pracowników, wyzywa, żąda a kwoty kilku tysiący za nic...

Dawny pracownik
@Wiola123

Możemy się jakoś skontaktować ? Jestem w podobnej sytuacji

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Neks Taxi Sp. z o. o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Karo
@Pytanie

Ci ludzie w większości nie wiedzą co to wolne, jazda 24/7 :()

Lidia

Chyba mimo wszystko nie powinieneś wypowiadać się na forum publicznym w tak obraźliwy sposób o innych. Czyli, twoim głównym zarzutem co do firmy Neks, jest niewłaściwie zarządzanie nią. A co Twoim zdaniem mogłoby się przyczynić do zmian w firmie na lepsze? Masz jakiś pomysł?

Nieznajoma

Witam wszystkich obserwujących bardzo bym prosiła o informacje na temat p Gintra szefa Neks Taxi czy ktoś z was miał z nim jakieś problemy lub ma w dalszym ciągu za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje i pozdrawiam

@Nieznajoma

Proszę o kontakt w tej sprawie

Też nieznajoma
Kandydat
@Pracownik

Bardzo proszę o kontakt. Nawet nie wie Pani co ten człowiek narobił w moim życiu.

Nieznajoma
@Też nieznajoma

Jak możemy się skontaktować ?

Kierowca

Pracuję w tej firmie ponad 8 lat. Jeżdżę ok 8 godzin dziennie (tak jak w normalnej pracy) plus soboty nocki. Jestem samozatrudniony więc płacę normalny ZUS plus miesieczna składka. Po opłatach pozostaje mi około 4000 zł (paliwo już opłacone;) Nie rozumiem tych komentarzy. Żeby zarabiać niestety trzeba pracować sumiennie. Nigdy nie spałem w samochodzie. Od tego jest łóżko;) Natomiast faktem jest to ,że nie każdy nadaje sie do tej pracy. Pozdrawiam

Klosss
@Kierowca

Prdolisz. Robiłem pół roku. Największy utarg to 2800 po opłatach. Ale co chwilę masz auto u machania lub elektryka to zawsze 300-800zł. 4000 to ty liczysz brutto chyba

Klient

Jechalem neksem i z rabatem. W neksie chamscy taksówkarze,niektórzy nie powinni pracować z ludźmi , zdarzało się że za tą samą trasę płacilem różnie. Nie wspomnę o Pani która jeździ zielona Vectra w kombi która daje do zrozumienia że chce wymusić napiwek i jakby mogła chętnie by zrobiła przerwę żeby zarobić na szybko 200 zł, psuje wam opinie, jestem żonaty zupełnie z tym nie miała problemu nawet gdybym był singlem nic z tego szanuj się bo masz już swoje lata nie masz 17. W rabacie mili kierowcy a dziewczyny z rabatu z pozytywnym nastawieniem widząc że mają przyjemnosc z pracy robiacej to co kochają robic. słuchające dobrej muzyki, i zawsze stałe ceny, kierowcy dobrzy chłopcy pozdrawiam

???
@Klient

To jest forum o pracy a nie czy ci sie wycieczka podobala

Ona
@Klient

Też w Neksie ostatnio jechałam z nie fajnym kierowca.. No Co tu więcej pisać on bym po prostu (usunięte przez administratora). Rezygnuję z neks raz na zawsze.

Zlotowa
@Klient

A ja wam odpowiem tak-po co tu wylewacie swoje frustrację? Nikt nikogo nie zmusza do pracy na taxi a prawda jest taka że wszystkie korporacje taxi w Bytomiu to jedno (usunięte przez administratora) To że jeździcie niezgodnie z prawem oczywiście na swoje ryzyko bo co innego pokażę wam licznik a co innego cena korporacji to szef zrobi unik i powie że cennik korporacji to tylko orientacyjny więc kurs z urzędnikiem może się źle dla was skończyć. To że nikt poza wami nie jest glopi w wigilię i sylwestra pracować za takie same pieniądze jak w zwykły dzień to wasz problem jak nisko upadliscie- pracownicy bazy mają 100% ekstra za te dni:) ale prawda jest taka ci taksiarze to nieudacznicy co nic innego nie potrafią bo to i praca nie wymagająca zbyt wiele co widać po kursach jakie prowadzicie rozmowy- na poziomie przedszkola. W Amazon zarobki są ok 3500zl netto za 172godz. A wy wozicie już sprzątaczki i bezdomnych z noclegowni to pokazuje jak się cenicie! Tak jak tu piszą inni żeby zarobić bez układów z szefem należy przepracować min. 300godz w tym wszystkie weekendy gdy wasi znajomi się bawią a wy ręce zacieracie boście za sobotę 16 godz. Zarobili 500zl minus paliwo. A potem w pon-czw. Macie po 200zl za 12godz minus paliwo! Ale powtarzam nikt nikogo tu nie zmusza-a to że szefowie tych korporacji znaleźli tyłu glopich to ich sukces! Też bym chciał nic nie robić i i mieć pob600zl od frajera :) policzcie ilu frajerów pracuje w danej korporacji i jaka kasę trzepią szefowie a wciąż im mało i nadal ogłoszenia że zatrudnia nowych !!! Szok żeście tacy glopi że się na to godzicie stoicie na postojach za trudno tam wolne miejsce znaleźć a dalej szukają nowych nie zapewniając wam zleceń!!! Ale skoro się godzicie to szef ma was głęboko w (usunięte przez administratora) A wystarczy mały strajk i każdy szef się obudzi bo tak naprawdę to oni mają do stracenia kupę kasy a wy nic w zasadzie bo rynek przejmie lider i będziecie jeździć pod innym szyldem za większe pieniądze. Ale nieudacznicy z was więc tylko będziecie narzekać a nic z tym nie zrobicie i to w każdej korporacji bytomskiej. pozdrawiam

Zlotowa
@Klient

Tropu jeden to samo na pisze na stronie Rabat tylko odwrotnie

Były klient

Firma zatrudnia bandytów drogowych. Jeden malo mnie nie rozjechal na przyejsciu wczoraj przejeżdżając na czerwonym świetle.

Maro

A jak tu z czasem pracy kierowców?

Konrad

A jak taksówkarze sobie chwała prace ?

Taksowkarz

Witam mam pytanie to taksówkarzy którzy pracują lub pracowali w taxi neks... Jak warunki. Jak współpraca. Ile da się zarobic przy 10 h pracy i nockach weekendowych. Zastanawiam się nad współpraca z taxi neks i dlatego mam zapytania

Taksiarz
@Taksowkarz

Pracowałem w neks taxi. Daj sobie spokój. Jeżdżąc 250h w miesiącu zarobisz około 3000-3500zl. ( w każdej biedrace czy Lidlu płacą lepiej, a nie musisz mieć swojej działalności i martwić się że Ci się auto zepsuje w tym miesiącu i wyjdziesz 2000zl)

@Taksiarz

Jakoś nie zauważyłem tych kłamstw???? Od marca składki były obniżone. A jeżdżąc 250 godzin w miesiacu można nawet nic nie zarobić. Jak już kiedyś tutaj pisałem "nie każdy do tego się nadaje " Pozdrawiam

Taksiarz

Ja paręnaście dni temu zakończyłem współpracę z Gintrem (właścicielem neks taxi). Takiego klamczucha, bajeranta to nigdy nie widziałem. Z resztą po 10minutach rozmowy z nim widać co sobą reprezentuje... Nie polecam chyba że chcesz się ciągle zawodzic na jego decyzjach które służą tylko temu aby więcej kasy od Ciebie wydoil. Nie liczy się że zdaniem ludzi. W taxi Rabat jest znacznie lepiej i można więcej zarobić. Pozdrawiam

Obserwatorka

W dniu 7 czerwca (niedziela) przechodziłam obok agory około 17:30, podjechał pan kierowca, wysiadł i poszedł do grupy swoich kolegów, już z daleka śmiał się i wrzeszczał jakby był na jakimś rykowisku jeleni, podszedł i głośno się chwalił, że pozwolę sobie zacytować: "(...) dzwonię do klienta mówi mi, że już idzie. Patrze w lusterko a to jakieś żywe zwłoki, ledwo się staruch wlecze więc jedynka but i spier...iłem (...)" Oczywiście miał z tego pełno frajdy, że zostawił klienta który zamówił taksówkę a i jego koledzy głośno się śmiali - Panowie wiochę robicie i psujecie resztę dobrych opinii o swojej firmie i samych sobie. Także szanowny Panie z numerkiem bocznym 696 proszę o zastanowieniem się nad swoim postępowaniem. Panowie którzy również mieli ubaw z tej sytuacji - postawcie się w sytuacji tego klienta i zastanówcie się czy bylibyście tak radośni gdyby ta sytuacja Wam się przytrafiła?

Na jakie benefity można liczyć w Neks Taxi Sp. z o. o.?

@Pytanie

Jako klient czy pracownik?

Nieważne

W tej korporacji jeżdżą informatorzy policyjni, prowadźą obserwacje na osobach i myślą że tego nie widać ☺️pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Neks Taxi Sp. z o. o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Neks Taxi Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neks Taxi Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neks Taxi Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318