Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia

driver

Witam serdecznie. Miałem nieprzyjemnosc zapiac sie do nich na kurs. Bardzo zle to wspominam pod wzgledem bałaganu w biirze i dezorganizacji. Zajęć praktycznych prawie nie miałem a miało byc 140 godzin. Osrodek to kompletne dno. Pani w biurze zwala na kolezanke a ta z koleji na tamtą.

Ktoś

Szef niedocenia pracownika. Nie szanuje jego wkładu w firmę. Kombinuje sie na wynagrodzeniu majac na uwadze zarobek dla firmy. Brak porozumienia na szczeblu pracodawca/kierownik a pracownik.

Ciszek

Powiem Wam, że Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia to naprawdę jest niezła rzecz, mój ojciec tam pracował jakiś czas i musze przyznać, że ja też się zastanawiam

Zgadzam się z rozmówcą. Nie polecam tego pracodawcy, narazisz się tylko na flustrację i postępującą depresję. Nie zarobisz a będziesz ciężko pracował, bez szacunku do pracownika. Tylko ładnie wygląda na zewnątrz. Ładne ubranka ,uśmiech na twarzy a w rzeczywistości najniższa krajowa, praca po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia i zero poszanowania dla pracownika. Ale niestety systuacja na rynku pracy jest taka jaka jest i pracuje się tam gdzie się pracuje. Niestety.

kursant

Jeżeli tam tyle zarabiają to się nie dziwię że panuje tam taki chaos.Właśnie ukończyłem tam kurs operatora koparki gorąco odradzam ten ośrodek chyba że się chce dostać zawału .Bezczelne odzywki instruktorów nic nie doradzą po zapytaniu pada odpowiedz po co tu przychodzicie jak nic nie umiecie ,tylko siedzą w kanciapie i depe grzeją i patrzą na zegarek wiadomo dlaczego.Żadnego harmonogramu zajęć praktycznych ,rubta co chceta.Zajęcia teoretyczne zmieniają sobie godziny jak chcą bo jakiemuś prywaciarzowi pasuje tak i sobie załatwił z prezesem ośrodka nie pytają większości o zdanie .Obsługa biurowa dno po 1,5 miesiącu trzymania dokumentów dzień przed egzaminem okazuję się że są nie kompletne mimo że w chwili składania były sprawdzane przez kierownika ale oczywiście jest to wina kursanta

pikit

Nie polecam! Płaca prawie najniższa krajowa, szef obiecuje premie, których później nie widać, albo dostanie sie 100zł, bo firma miała wielkie wydatki... pracuje sie po godzinach a wynagrodzenie marne...i jeszce a atmosfera!nie polecam!

Chyba sufit upadł komuś na głowę skoro uważa, że prawie najniższa pensja krajowa to dobre zarobki!!! Jeśli chodzi o doświadczenie to ok, zdobędziesz je tu, ale co do zarobków, to w tej firmie nie wzbogacisz się!!!

Zostaw opinię o Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Białecki Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia