Opinie o Hilti Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hilti Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Warszawa

Ryba - PH Hilti

Co do wypowiedzi pana mówiącego o rekrutacji to coś mi się niezgadza. rekrutacja w Hilti zawsze wyglada tak, że pierwszy etap masz rozmowę przez tel. w języku angielskim, po której od razu nie zapraszają na spotkanie tylko dziękują i mówią, że w przeciągu tygodnia dadzą Ci znać czy się zakwalifikowałeś. Jeśli się bardzo spodobasz i usłyszą, że Twój angielski jest dobry to zaproszą Cię na kolejny etap już następnego dnia, a jesli nie to po ok. tygodniu czasu napiszą Ci maila, że nie przeszedłeś na kolejny etap i to raczej tego dotyczył ten mail, który otrzymałeś - poprostu miałeś słabą gadkę lub angielski. Life is brutal chłopie! Trzeba mieć czasami trochę samokrytyki.

gfdhshrthrstjs
@Ryba - PH Hilti

nieprawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koper
@Ryba - PH Hilti

KŁAMIESZ !!! Nie informują o dalszym braku zainteresowania Twoją osobą pomimo, iż zapewniają inaczej. To jest właśnie KULTURA HILTI. Zakłamanie, obłuda, obietnice bez pokrycia i brak szacunku do człowieka. Taka właśnie jest twarz KORPO HILTI. Pozdrawiam serdecznie "fachowców" od batoników i z ...zona.

pośrodku
@koper

No nie wiem, może warto po tygodniu samemu się dowiedzieć? Często feedback od strony aplikanta jest ważny. Oczywiście to nie zmienia faktu że zawsze każdy pracodawca powinien informować o przebiegu informacji a brak takich informacji to brak jakiejkolwiek kultury.

Diego89

Panowie! Już po rozmowie na stanowisko konsultanta ds techncznych. Inzynier, 3 lata doswiadczenia w budownictwie, biegly angielski. Na jakie stawki mog liczyc? Dzieki za odpowiedz.

Tom.

Po jakim czasie jest telefon z wynikiem rekrutacji / przejściem do następnego etapu rekrutacji? Jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji?

Tym

#RKS a jak mogę zapytać jakie warunki gwarantuje firma na takim stanowisku jak Twoje tj. RKS? Chodzi mi o auto socjal zarobki?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi i rozładunku bagażu na lotnisku
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Diego89

Czesc wszystkim Niedlugo mam rozmowe w hilti na stanowisko konsultanta ds techncznych. Inzynier, 3 lata doswiadczenia w budownictwie, biegly angielski. Na jakie stawki mog liczyc? Wiekszosc rozmowcow pracuje/pracowalo na stanowiskach handlowych. Jak sie ma syuacja w hilti na stanowiskach bardziej techncznych takich jak field engineer? Dzieki za odpowiedz.

SunPin

Witam wszystkich Jestem byłym pracownikiem Hilti i mogę wszystkich zapewnić, że w tej firmie warto pracować. Nawet jeżeli nie spotka Was awans to zdobyte doświadczenie procentuje wymiernie na rynku pracy. Rzeczywiście rynek elektronarzędzi jest niełatwy, ale trudno się dziwić, że zarząd szuka recepty aby podnieść zyski. Ja akurat miałem okazję poznać Adama i wiem, że jest skutecznym menedżerem. Wiele się od Niego nauczyłem i mój zespół sprzedaży z entuzjazmem i w koleżeńskich relacjach robi fajne wzrosty. Co do warunków pracy to naprawdę są przyzwoite, chociaż bywały lepsze. Skoro mimo rosnącego rynku Hilti zmniejsza swój udział, to ciężko oczekiwać czegoś więcej. Moim zdaniem przy tak prestiżowym produkcie, bardzo zaawansowanym technicznie firmie Hilti brakuje wiedzy. Często klienci uświadamiają VB o przewadze maszyn, szkoda, że Wojtek odszedł na emeryturę bo szczerze dzielił się swoją pasją i konkretną wiedzą. VB dziś nie mają pojęcia jak skonstruowana jest tarcza diamentowa, jak wyglada smarowanie w młotach udarowo obrotowych, jaka jest twardość wierteł Hilti HSS a jaka TE-CX, a to jest akurat coś co tłumaczy przewagę dzięki technice. Trzymam kciuki za firmę Hilti: obecnych, byłych i przyszłych pracowników Oto Tao zwycięstwa

Aneta

@Aab dla niektórych to będzie dobra wiadomość, że pracując w Hilti Poland ma się szansę na pracę za granicą. Ile osób ma taką możliwość? Przy pracy na jakich stanowiskach jest to możliwe?

Darek

Panowie . Jak jest z relokacją ? O co chodzi ? Dlaczego szukaja ludzi z miasta x do miasta y ?

Aab
@Darek

Przy awasnach wymagają mobilności. Bo nie wiadomo gdzie miałbyś później pracować na wyższym stanowisku. Nawet z opcją za granicą.

benek

..to już nie doradztwo techniczne..to już IT :-)

Tolek
@benek

Co to znaczy? A i powiedzcie mi coś o rekrutacji, jestem po telefonie. Myślę że jest okej, jak to wygląda później w dalszych etapach. Wiem że mogę mieć spotkanie z dyrektorem sprzedaży i koniec? Dziekuje za odpowiedź wszystkim zorientowanym.

Wew
@Tolek

Jak masz iść do dyrektora to znaczy że myślą o tobie w roli rks

Ludziska, ponawiam pytanie. Jak jest teraz w Hilti? Chodzi o sprzedaż. Warto pracować? Jakie auto służbowe i czy ma GPS?

RKS

Octavie kombi bez GPS. W okresie próbnym 3900 zł netto, potem 3200 podstawy + premia. Z premiami średnie zarobki w firmie to ok. 4000, ale można zarobić znacznie więcej.

Onczak

@Nie ważne kto - kolego chociaż w zupełności zgadzam się z ostatnimi negatywnymi opiniami dot. Hilti to jak czytam taką wypowiedź jak Twoja to jestem przekonany że odchodząc zrobisz wielką przysługę firmie i współpracownikom. Wyrażanie swojej opinii to jedno, ale plucie na innych i wyzwiska świadczą tylko o Tobie. Nigdy w żadnej firmie nie chciałbym mieć z Tobą do czynienia.

Maybe

Jak wyglądają etapy rekrutacji w Hilti na stanowisko TPH?

Giorgio

Firmy nie stać aby poinformować mailem lub telefonicznie o wyniku rekrutacji. Widać takie mają standardy biznesowe. Najwyraźniej przerasta ich to. Szkoda, bo firma w innych krajach ma dobre notowania a u nas jak zwykle muszą a właściwie musi (jedna taka pseudo rekruterka) zrobić kichę całej firmie. Brak odpowiedzi to zwykłe chamstwo. Tyle i aż tyle.

Abc

Niebawem zaczynam pracę w jednym z oddziałów Hilti. Czytając komentarze byłych i obecnych ( choć nie wiadomo jak długo jeszcze) pracowników jestem przerażony całą sytuacją. Wygląda na to że trafiłem do firmy w najgorszym jej okresie . Ja również nie mam dobrego zdania o menadżerech z FMCG Chciałbym aby Wasze informację nie miały potwierdzenia bo praca tam będzie długa współpracą albo krótkim epizodem.

Opiniodawca

Drodzy W pełni się zgadzam z negatywnymi odpowiedziami. To już nie jest ta firma co była kiedyś teraz to KORPO w najgorszym słowa znaczeniu. Pracuje ponad 15 lat ale tak sądzę że już nie długo. Mój przełożony to debil ale ma znajomości. Adam!! - czy raczej "Człowiek z ulicy" przypomnij sobie zasady panujące w firmie Prawość, Odwaga, Zaangażowanie, Praca zespołowa---- które z nich wprowadzasz i cenisz. Wydaje się że od momentu kiedy zostałeś Dyrektorem wszystkie te zasady są Ci obce Opamiętajcie się

Człowiek z ulicy

Czytam kilka powyższych postów i mam niestety wrażenie, że pracujemy w dwóch różnych firmach… Tak na szybko… Człowiek z ulicy może zapomnieć o awansach Nawet nie wiem co tu mądrego napisać ;-) Może trzeba zapytać kilku obecnych Regionalnych (6?), którzy zostali awansowani w ubiegłych dwóch latach, czy „są z ulicy” czy są synami/córkami Prezesa ;-) Po co chcą angielski skoro rozmawiamy tylko na budowach z „Panem Mietkiem”? Po to żebyśmy nie rozmawiali tylko z „Panem Mietkiem” ;-) i nie tylko na budowach… i nie tylko z Klientami… ale też np. z kolegami z Hilti z innych krajów. Firma jest nastawiona na usługi, nie na produkty Jest nastawiona na jedno i na drugie. To prawda jednak, że usługi to ważna działka w Hilti. To źle? Nowi managerowie z FMCG Tak to prawda… Pojawiło się kilka osób. Zgroza ;-) Zero szkoleń / zero rozwoju To co pamiętam: 3 tygodniowe wstępne, 3 razy w roku z produktów i usług, dla części roczny program rozwojowy, dla wybranych zewnętrzne też się znajdą. O czymś zapomniałem? Acha… poza tym kilka razy w roku sesje AC/DC przy przesunięciach na inne pozycje. Od czasu zwolnienia Olafa… Nikt Olafa nie zwalniał. To raz. A dwa, że wszelkie personalne wycieczki w tym miejscu są zwyczajnie żenująco słabe. Trzymajcie minimalne standardy internetowi gieroje ;-)

@Człowiek z ulicy

Hilti od blisko 9 miesięcy szuka ph teren Poznan (Wielkopolska) do osób rekrutujacych: Poziom Państwa oczekiwań wobec kandydata jest nieadekwatny do proponowanej pensji. NIE DA SIĘ KUPIĆ MERCEDESA W CENIE MALUCHA. Poddaje ten temat do przemyślenia. Ps . Mam wybitne uczulenie na wyzysk człowieka przez człowieka.

VB

W pełni się zgadzam z ostatnimi wpisami. Od czasu zmiany zarządu i zwolnienia z niego Olafa i Tomka w firmie zaczęło się psuć. Zwalniają jak leci starych pracowników którzy nie jednokrotnie są mądrzejsi i bardziej doświadczeni niż ich przełożeni, którzy to przychodzą z FMCG. Firma kładzie nacisk na usługi głównie ON!Track i nawet jak klient go nie potrzebuje to i tak MUSI go mieć bo przełożony wyciągnie konsekwencje. Brak współpracy pomiędzy działami MKT, FIN wszędzie spychologia. Rzeczoznawcy nie mogą przyjeżdżać do sklepu gdyż są za to karani rozmówkami z młodymi przełożonymi. Zero szkoleń, Zero rozwoju tylko sprzedaż i to jeszcze i tak będzie mało. Podziwiam starych(usunięte przez administratora)a pozostali to szkoda gadać. Z firmy w ostatnim czasie odeszło co najmniej 30 osób pracujących powyżej 10 lat, wszyscy bez problemu znajdują pracę w konkurencji która tylko zaciera ręce. Nie polecam firmy

Autentyczny VB

Z reguły nie wypisuje nic na forum ani tego nie czytam alepo tym co ostatnio dzieje się w Katowicach nie wytrzymałem stąd moja opinia. Pracuję w Hilti od kilku lat na stanowisku VB - Rzeczoznawca techniczny. Firma obecnie ma problem sama z sobą wyglada na to że Zarzad w szczególnosci Adam nie ma pomysłu na firmę i na jej dalszy rozwój. Nowi managerowie głównie zFMCG z Marsa lub Coli wprowadzają dziwne zasady które ni jak się mają do kultury Hilti. Cynamon (kierownik ds sklepów imięPaweł) zatrudnił sobie młodych ludzi którzy nie mają pojecia o pracy przy tym dokładnie lekceważy starych zaufanynych pracowników. Firma jest nastawiona na usługi nie na produkty wię młodzi gniewni Marsjanie robią wszystko aby przypodobać się Adamowi gnojąc ludzi. Tylko w ostatnim czasie 3 miesięcy z firmy w Katowicach odeszło czy zostało zwolnionych 6 osób Generanie w chwilivobecnej nie polecam tampracy

Aneta

@Marek udało Ci się dostać na rozmowę rekrutacyjną do firmy? Chętnie dowiemy się bliżej jak w firmie wygląda proces rekrutacji.

Hilti

Odradzam pracę w tej firmie! Ryba psuje się of głowy - w tym przypadku od prezesa i zarządu... Hilti działa na zasadach nepotyzmu - zatrudniane są osoby poprzez znajomości, np. ktoś z rodziny dużego klienta. I te osoby mają możliwości rozwoju. Osoba "z ulicy" może zapomnieć o awansach. No chyba, że będzie podlizywać się osobom z zarządu. Obecnie bezpodstawnie zwalniane są osoby z doświadczeniem a na ich miejsce zatrudniane "talenty". Nawet zwykły rzeczoznawca terytorialny musi znać angielski i mieć aspiracje do awansu. Tylko po co? Na budowie musisz umieć dogadać się ze zwykłym "panem Mietkiem" i raczej angielskiego nie będziesz używać. Firma nie inwestuje w rozwój pracownika. Jedyne szkolenia to szkolenia z produktów. Możesz zapomnieć o rozwoju własnej osoby. Podsumowując: obłuda i zakłamanie

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilti Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hilti Poland?

Kandydaci do pracy w Hilti Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hilti Poland