Sealed Air Polska Sp. z o.o

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Sealed Air Polska Sp. z o.o

KAROLINA BŁAŻEJEWSKA

JESTEM NOWYM PRACOWNIKIEM I Z TAK PRZYJAZZDYM OTOCZENIEM SIE NIE SPOTKALAM, GDIE SIE NIE POGUBIE TO ZARAZ Z KAZDEJ STRONY OFEROWANA JEST POMOC . A CO DLA MNIE WAŻNE KADRA SIĘ NIE WYWYŻSZA I ZAWSZE WSÓLNIE ROZWIĄZUJEMY PROBLEMKI:)...... A CO NAJLEPSZE KAZDY Z SIĘ WITA PODAJĄC DŁON A NIE PRZECHODZI OBOJĘTNIE

były pracownik

Mi się tam podobało. Bardzo fajni ludzie.

były pracownik

Fajna firma potwierdzam.

Darko

Fajna, solidna firma. Stabile warunki i dobra atmosfera. Ja jestem zadowolony

byly praownik CHRIS

robot do kitu, stoisz przy maszynie i jestes robotem, nic ciekawego, wyłączasz mózg

stefan

jakie zarobki na obsłudze maszyn , jak robota ciekawa , warto iść?

Ma

Powiem Wam, że jest sławnie, mam wrażenie, że generalnie dobra firma

iv

Droga ZuziuSztorm, nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz (ewentualnie z jakiego internetu... może azjatyckiego)...ale ja po wpisaniu w wyszukiwarkę znalazłam ich stronę od razu

Zostaw opinię o Sealed Air Polska Sp. z o.o - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sealed Air Polska Sp. z o.o