Sealed Air Polska Sp. z o.o

NIP: 5210124716 KRS: 0000060273

Sealed Air Polska Sp. z o.o

Opinie o Sealed Air Polska Sp. z o.o

Bez imienny

ludzie którzy zarządzają produkcja nie mają pojęcia . Jestem nowym pracownikiem operatorem. Jeśli liderzy gniazd nie potrafią ustawic maszyny to coś nie jest tak . Jakim cudem zostali liderami ? Kierownictwo nie jest świadome co się dzieje na produkcji lub nabiera wody w usta żeby jakoś to szło . Ogólnie robota monotonna człowiek pracuje jak robot przez 7h na nogach . Nie polecam , dużo słoików którzy chcą zrobić karierę .Firma dobra na chwilowe przetrwanie kryzysu poszukiwania pracy. . Robota ciężka pył i hałas . Obok otwiera się niebawem Polpharma , sporo ludzi z produkcji złożyło tam już papiery wiec nie jest tak kolorowo jak to piszą powyżej . Pozdrawiam

Marta

@Inny, co według Ciebie wyróżnia firmę Sealed Air Polska na tle innych tej samej branży firm? Co mógłbyś napisać na plus tej firmy świadczący o tym, że rzeczywiście jest lepsza od innych jej podobnych?

Gabi
@Marta 05.10.2018 17:46

A co powiesz o kierownictwie?

@Gabi 07.10.2018 20:45

Mogłabyś proszę wyjawić swoje zdanie na temat kierownictwa firmy Sealed Air Polska? Jest bardziej pomocne dla swoich pracowników czy wręcz odwrotnie? Czy dbają oni o interesy swoich podopiecznych?

bmes08

Gdyby nie chore ambicje dyrektor produkcji to może byłoby tam w miare znośnie ..... jeżeli znośnym mozna nazwać wyścig szczurów i dziobaków,układy układziki,nepotyzm i (usunięte przez administratora)wie co jeszcze

Marta

@Tomek, a czy będziesz w stanie przypomnieć sobie przebieg rozmowy rekrutacyjnej do Sealed Air Polska? Jakie zadawane były Tobie pytania? Czego podczas tej rozmowy mogłeś dowiedzieć się o firmie? Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje odnośnie tego, czy firma dalej poszukuje pracowników? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska?

@Marta 25.09.2018 14:43

Tak , Sealed Air nadal poszukuje kandydatów na operatorów młodszych do działu torebek polietylenowych.Okres próbny przez agencje , po 3ch miesiącach umowa.I z tego co mi wiadomo , to podwyżka stawki podstawowej i podniesienie premii z 20% na 30%. https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-operator-maszyn-duchnice-pow-warszawski-zachodni,oferta,6314886 https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-operator-maszyn-ozarow-mazowiecki,oferta,6302659

Powiedzcie co się dzieje teraz w Sealed Air Polska Sp. z o.o? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Tomek
@Administrator 06.05.2018 10:12

Odradzam jakąkolwiek prace w tej firmie, brak kultury do pracowników, Pani przy rekrutacji nie miła , zero kultury osobistej , brak szacunku do ludzi. Arogandzka i bezczelna . Zrezygnowałem najszybciej jak się dało , w okolice można znaleźć prace gdzie płacą więcej. Nie polecam firmy

@Tomek 19.09.2018 20:50

A to bardzo ciekawe co piszesz.Znam doskonale osoby odpowiedzialne za rekrutację wewnątrz firmy Sealed Air , ani Oliwia czy Anna , nie są osobami bez kultury.Dyrdymały wyssane z palca , nie mające żadnego uzasadnienia w rzeczywistości.Po co pisać bzdury , gdy nie ma się pojęcia o rekrutacji wewnętrznej ? Co innego jeśli trafiasz przez agencję , a co innego gdy rozmawiasz bezpośrednio z pracownikami HR.Sealed Air to dobra firma , może nie jest idealnie , ale na pewno jest lepiej niż w większości fabryk w Polsce.

Inny

Praca w Sealed Air , to najlepszy wybór jaki dokonałem w swoim życiu.Nie znajdziecie nigdzie tak łatwo roboty za ponadprzeciętne wynagrodzenie.Jeśli jesteś dobry w tym co robisz i zależy Tobie na wynikach Twojej pracy , to właśnie w Sealed Air znajdziesz swoje miejsce na kilka , może nawet na kilkanaście lat.Tam docenia się dobrą robotę.Mimo , iż stosunki interpersonalne nie są idealne , to wynagrodzenie jest naprawdę bardzo dobre (3-4,5 tys. netto).W tej firmie są dwa działy : torebek polietylenowych dla żywności i piany polietylenowej.Oba działy różnią się specyfiką pracy.Na torebkach pracuje się ciężej , bo trzeba więcej się natyrać , na dziale piany praca jest spokojniejsza , ze względu na technologię i gabaryty produktu.Sealed Air daje możliwość rozwoju osobistego , inwestuje w pracownika.Jako były operator mam bardzo pozytywne wspomnienia , odszedłem bo zabrakło wyzwań i zbyt dużo roszad na stanowiskach kierowniczych.Na pewno ubiegając się o stanowisko operatora maszyn lub linii produkcyjnej nie pożałujecie swojego wyboru.Warto !

Cezary

Czy firma działa bez zmian? Czy jest powód tej ciszy?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Sealed Air Polska Sp. z o.o jako pracodawcy.

KAROLINA BŁAŻEJEWSKA

JESTEM NOWYM PRACOWNIKIEM I Z TAK PRZYJAZZDYM OTOCZENIEM SIE NIE SPOTKALAM, GDIE SIE NIE POGUBIE TO ZARAZ Z KAZDEJ STRONY OFEROWANA JEST POMOC . A CO DLA MNIE WAŻNE KADRA SIĘ NIE WYWYŻSZA I ZAWSZE WSÓLNIE ROZWIĄZUJEMY PROBLEMKI:)...... A CO NAJLEPSZE KAZDY Z SIĘ WITA PODAJĄC DŁON A NIE PRZECHODZI OBOJĘTNIE

były pracownik

Mi się tam podobało. Bardzo fajni ludzie.

były pracownik

Fajna firma potwierdzam.

Darko

Fajna, solidna firma. Stabile warunki i dobra atmosfera. Ja jestem zadowolony

byly praownik CHRIS

robot do kitu, stoisz przy maszynie i jestes robotem, nic ciekawego, wyłączasz mózg

stefan

jakie zarobki na obsłudze maszyn , jak robota ciekawa , warto iść?

Ma

Powiem Wam, że jest sławnie, mam wrażenie, że generalnie dobra firma

iv

Droga ZuziuSztorm, nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz (ewentualnie z jakiego internetu... może azjatyckiego)...ale ja po wpisaniu w wyszukiwarkę znalazłam ich stronę od razu

Zostaw opinię o Sealed Air Polska Sp. z o.o - Ożarów Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sealed Air Polska Sp. z o.o