Sealed Air Polska Sp. z o.o

Opinie o Sealed Air Polska Sp. z o.o

Maciej.

Witam. Przejeżdżam niemal codziennie obok zakładu. Widok stojących silosów zastanawia mnie czy jest tam dział ekstruzji folii. Gdyby ktoś odpowiedział na moje pytanie byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

@Maciej.

Szanowny Panie Macieju, Sealed Air jest producentem piany polietylenowej. Tak jak Pan słusznie zauważył obecność silosów jest związana właśnie z ekstruzją piany polietylenowej. Mamy także dział konfekcjonowania rękawa foliowego, który ekstrudowany jest w innych naszych zakładach. Pozdrawiamy!

Edyta

Dzień dobry czy firma zatrudnia kobiety na produkcje i jak mozna aplikować ,proszę o informacje,pozdrawiam

Dziki

Czy jako operator maszyn można zarobić na rękę 3500 zł?

@Dziki

Hej, podłączę się pod Twoje pytanie bo także jestem ciekawa. Jak realnie wygląda wynagrodzenie w Sealed Air Polska? Czy płacona jest stała kwota czy jest to np. podstawa plus jakieś premie? Napiszcie, proszę.

Aga
@Marta

Marta jest podstawa i premie - można wyciagnąć do 3500 z nadgodzinami a czasem i więcej.

Czym Sealed Air Polska Sp. z o.o zachęcają? Jakie mają dodatki?

W naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na stosunki między ludźmi w pracy, atmosferę i wzajemne zaufanie. Rozumiemy także, że na motywację pracowników wpływają zarówno czynniki tak zwane ludzkie, jak i te bardziej wymierne. Dlatego też monitorujemy poziom wynagrodzeń rynkowych i staramy się, aby nasza oferta była konkurencyjna. Cenimy naszych pracowników i, oprócz pensji zawsze płaconej na czas, zapewniamy szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, do których każdy z zatrudnionych może dobrowolnie przystąpić. Są to: - pakiet rodzinny prywatnej opieki medycznej finansowany w 100% przez pracodawcę - ubezpieczenie na życie - Pracowniczy Program Emerytalny (3,5% wynagrodzenia brutto) - dopłata do posiłków (15 PLN netto dziennie) Ponad oferujemy dofinansowanie z ZFŚS do: - karty multisport - „wczasów pod gruszą” - wypoczynku dla dzieci - biletów do miejsc użyteczności publicznej (kina, teatry, koncerty

Operator Maszyn

Rekrutacja bardzo przyjemna. Pani rekruterka wszystko rzetelnie przedstawiła na rozmowie lepiej niż w agencji. Dwa etapy rozmów pozwalają na poznanie firmy i przełożonego. Pytania były konkretne o dane umiejętnosci pod dane zadania i mogłem się wypowiedzieć. Prace dostałem i nie żałuje. Warunki takie jak na rozmowie okazały sie w rzeczywistości

Pytano o doświadczenie, przebieg zatrudnienia, o motywacje do pracy i o to co cenie u pracodawcy,

Roman

Ładne opowieści ale mijają się z prawdą,typowa polska prodyukcja więc lider nad nim kierownik i kręcenie norm.Liderzy hymn jak by to ująć człowiek który nie ma pojęcie o produkcji jakaś pomyłka .Wprowadzenie nowego pracownika lipa gdyby nie ludzie pracujący tu dłużej to zero informacji ,pomocy .Praca może nie jest zła ale organizacja do bani .Pozdrawiam

@Roman

Dziękujemy za każdą opinię o naszej firmie, jaka pojawia się na portalu Gowork. W Sealed Air zawsze chętnie przyjmujemy uwagi, które pomagają nam ulepszać sposób pracy w naszej firmie. Jednak trochę trudno zgodzić się z komentarzem o liderach produkcji, gdyż zawsze są to ludzie rekrutowani z wewnątrz firmy, mający praktykę w pracy na produkcji. Takie podejście, oparte na wewnętrznej rekrutacji, daje nam możliwość weryfikacji ich stylu pracy oraz umiejętności działania na produkcji. Co do procesu wdrażania nowych pracowników, w firmie wypracowane są procedury, które są stosowane w przypadku każdego nowego członka załogi. Przeszkolenie i wprowadzenie do pracy są integralną częścią tego procesu. Jednak przyjrzymy się temu zagadnieniu dokładniej, żeby poprawić organizację i sposób przygotowania nowych pracowników, tym bardziej, że sama praca w naszej firmie została oceniona jako „nie jest zła”.

Czy Sealed Air Polska Sp. z o.o zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry, Tak, zapewniamy Pracownikom możliwość skorzystania z karty multisport. Karta jest dofinansowana z Funduszu ZFŚS. Jako firma ceniąca Pracowników, zapewniamy także szeroki pakiet innych benefitów pozapłacowych. Oferujemy m. in.: dofinansowanie do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, plan emerytalny, oraz tzw. "wczasy pod gruszą".

Zoska
@Sealed Air Polska Sp. z o.o

Witam, czy zatrudniacie też kobiety na stanowiska produkcyjne? I czy jest jakiś transport do firmy organizowany?

@Zoska

Tak - zatrudniamy kobiety na stanowiskach produkcyjnych. Stanowiska pracy są tak wyposażone, aby w maksymalny sposób ułatwiać pracę i nie powodować obciążeń. Aktualnie średnio ok 30% pracowników produkcyjnych stanowią kobiety. Nasze fabryki zlokalizowane są w Ożarowie Mazowieckim oraz w Łodzi. Obie lokalizacje są dobrze skomunikowane z transportem miejskim, dlatego też nie zapewniamy transportu prywatnego.

Zoska
@Sealed Air Polska Sp. z o.o

Szkoda ze nie ma busa pracowniczego. Z wawy jest owszem komunikacja ale kawał na piechotę i po drugiej zmianie można nie zdążyć na transport.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sealed Air Polska Sp. z o.o?

Olaf

Warunki lepsze niż na podobnych stanowiskach w podobnych miejscach. Atmosfera super, z każdym można porozmawiać. Firma godna polecenia, czujesz się doceniany, pieniądze na czas.

Filip

Sealed Air to świetny pracodawca a tak nawiasem mówiąc firma zbiera również dobre opinie , polecam.

Olga

@Paweł czemu twierdzisz, że pani z HR nie pomaga w rekrutacji?

gość 1234

Firma godna polecenia, pracuję od nie dawna w oddziale łódzkim. Wynagrodzenie na czas, praca lekka, bez dźwigania.

Mario

@Paweł Co nie zmienia faktu, że firma jest super i po prostu trudno dostać tu pracę!

@Mario

@mario Nie Wiem czy trudno czy nie, ale wiem na pewno , ze w dzisiejszych czasach to firmy biją się o pracownika a nie pracownik o miejsce w firmie, a Pani z HR nie pomaga w rekrutacji, wręcz przeciwnie...

Mariusz
@Paweł

Czym tak naprawdę osoba przeprowadzające rekrutację zniechęca potencjalnych kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sealed Air Polska? Opowiada o trudnym zakresie obowiązków, który czeka na pracownika, czy może chodzi zupełnie o co innego? Chciałbym zrozumieć, dlaczego wyraziłeś takie zdanie, więc proszę o uzasadnienie.

Pawel
@Mariusz

@mariusz Na drugim już spotkaniu w firmie, Pani z HR zadała pytanie dlaczego chce zmienic prace. Odpowiedziałem że to nie jest tak ze szukam ale jestem otwarty na propozycje, zwłaszcza że ich wydała się interesująca. Usłyszałem nagle że jestem arogancki ???? Wyczuwalna była niechęć tej Pani do mojej osoby. Ustalenia z pierwszego spotkania dotyczące warunków współpracy zostały przez nią totalnie zmienione, oczywiście na moją niekorzyść

Mariusz
@Pawel

Nieco dziwne zachowanie rekruterki, jak sobie z tym poradziłeś, co odpowiedziałeś na zarzut o arogancji? Próbowałeś aplikować do firmy jeszcze raz? Ciekaw jestem czy to częsty przypadek, oby nie. Zachęcam też inne osoby z tego wątku do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat firmy, oby Wasze historie były nieco bardziej pozytywne.

Tak jak ktoś tu już powiedział... Pani zatrudniona na stanowisku HR- to osoba niekompetentna i arogancka. Potrafiła na spotkaniu w 5 sek. Zniechęcić do pracy w tej firmie

Isabella

Firma fantastyczna, przynajmniej na okres kiedy pracowałam tam ja (ponad 10 lat temu)..., atmosfera ok... Sealed Air to duża rodzina, osoby z którymi wiąże się bardziej lub mniej ale na koniec zawsze razem. Chętnie bym wróciła do pracy tam...niestety mieszkam za granicą. Pozdrawiam Iwonę S. (Jeżeli nadal pracuje w tej firmie) Polecam firmę!

Bez imienny

ludzie którzy zarządzają produkcja nie mają pojęcia . Jestem nowym pracownikiem operatorem. Jeśli liderzy gniazd nie potrafią ustawic maszyny to coś nie jest tak . Jakim cudem zostali liderami ? Kierownictwo nie jest świadome co się dzieje na produkcji lub nabiera wody w usta żeby jakoś to szło . Ogólnie robota monotonna człowiek pracuje jak robot przez 7h na nogach . Nie polecam , dużo słoików którzy chcą zrobić karierę .Firma dobra na chwilowe przetrwanie kryzysu poszukiwania pracy. . Robota ciężka pył i hałas . Obok otwiera się niebawem Polpharma , sporo ludzi z produkcji złożyło tam już papiery wiec nie jest tak kolorowo jak to piszą powyżej . Pozdrawiam

@Inny, co według Ciebie wyróżnia firmę Sealed Air Polska na tle innych tej samej branży firm? Co mógłbyś napisać na plus tej firmy świadczący o tym, że rzeczywiście jest lepsza od innych jej podobnych?

Gabi
@Marta

A co powiesz o kierownictwie?

@Gabi

Mogłabyś proszę wyjawić swoje zdanie na temat kierownictwa firmy Sealed Air Polska? Jest bardziej pomocne dla swoich pracowników czy wręcz odwrotnie? Czy dbają oni o interesy swoich podopiecznych?

bmes08

Gdyby nie chore ambicje dyrektor produkcji to może byłoby tam w miare znośnie ..... jeżeli znośnym mozna nazwać wyścig szczurów i dziobaków,układy układziki,nepotyzm i (usunięte przez administratora)wie co jeszcze

@Tomek, a czy będziesz w stanie przypomnieć sobie przebieg rozmowy rekrutacyjnej do Sealed Air Polska? Jakie zadawane były Tobie pytania? Czego podczas tej rozmowy mogłeś dowiedzieć się o firmie? Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje odnośnie tego, czy firma dalej poszukuje pracowników? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska?

@Marta

Tak , Sealed Air nadal poszukuje kandydatów na operatorów młodszych do działu torebek polietylenowych.Okres próbny przez agencje , po 3ch miesiącach umowa.I z tego co mi wiadomo , to podwyżka stawki podstawowej i podniesienie premii z 20% na 30%. https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-operator-maszyn-duchnice-pow-warszawski-zachodni,oferta,6314886 https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-operator-maszyn-ozarow-mazowiecki,oferta,6302659

Powiedzcie co się dzieje teraz w Sealed Air Polska Sp. z o.o? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Odradzam jakąkolwiek prace w tej firmie, brak kultury do pracowników, Pani przy rekrutacji nie miła , zero kultury osobistej , brak szacunku do ludzi. Arogandzka i bezczelna . Zrezygnowałem najszybciej jak się dało , w okolice można znaleźć prace gdzie płacą więcej. Nie polecam firmy

@Tomek

A to bardzo ciekawe co piszesz.Znam doskonale osoby odpowiedzialne za rekrutację wewnątrz firmy Sealed Air , ani Oliwia czy Anna , nie są osobami bez kultury.Dyrdymały wyssane z palca , nie mające żadnego uzasadnienia w rzeczywistości.Po co pisać bzdury , gdy nie ma się pojęcia o rekrutacji wewnętrznej ? Co innego jeśli trafiasz przez agencję , a co innego gdy rozmawiasz bezpośrednio z pracownikami HR.Sealed Air to dobra firma , może nie jest idealnie , ale na pewno jest lepiej niż w większości fabryk w Polsce.

Inny

Praca w Sealed Air , to najlepszy wybór jaki dokonałem w swoim życiu.Nie znajdziecie nigdzie tak łatwo roboty za ponadprzeciętne wynagrodzenie.Jeśli jesteś dobry w tym co robisz i zależy Tobie na wynikach Twojej pracy , to właśnie w Sealed Air znajdziesz swoje miejsce na kilka , może nawet na kilkanaście lat.Tam docenia się dobrą robotę.Mimo , iż stosunki interpersonalne nie są idealne , to wynagrodzenie jest naprawdę bardzo dobre (3-4,5 tys. netto).W tej firmie są dwa działy : torebek polietylenowych dla żywności i piany polietylenowej.Oba działy różnią się specyfiką pracy.Na torebkach pracuje się ciężej , bo trzeba więcej się natyrać , na dziale piany praca jest spokojniejsza , ze względu na technologię i gabaryty produktu.Sealed Air daje możliwość rozwoju osobistego , inwestuje w pracownika.Jako były operator mam bardzo pozytywne wspomnienia , odszedłem bo zabrakło wyzwań i zbyt dużo roszad na stanowiskach kierowniczych.Na pewno ubiegając się o stanowisko operatora maszyn lub linii produkcyjnej nie pożałujecie swojego wyboru.Warto !

Cezary

Czy firma działa bez zmian? Czy jest powód tej ciszy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sealed Air Polska Sp. z o.o - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Sealed Air Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sealed Air Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sealed Air Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sealed Air Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sealed Air Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sealed Air Polska Sp. z o.o