Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze

Łódź

Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze

Opinie o Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze

Kazimierz

@Dzidka, pamiętaj, że groźby karalne nie są zgodne z regulaminem forum GoWork.pl ani polskim prawem i mogą wiązać się z poważnymi konsekwencjami. @On, sytuację o których piszesz wymagają interwencji konkretnych instytucji. Są to zbyt poważne kwestie by poruszać je na forum. Jeśli czujesz się pokrzywdzony, podejmij kroki, które pomogą Ci rozwiązać problem. Na forum nikt nie będzie w stanie realnie Ci pomóc.

On

Uwaga na oszustów !!naciągają ludzi na kredyty! oraz na mieszkania!!działaja w całej łodzi! podobno teraz na bałutach! nie daj sie wkręcić bo bedziesz głęboko żałować!! ludzie muszą cieżkie teraz pieniądze spałacac za nich!a oni sie cieszą !podobno mieszkanie teraz za te pieniadze wybudowali!prawo jest smieszne ona 2 lata w zawieszeniu a jej fagas rok w zawieszeniu!i nadal wałki kręcą!a firma przepisana na córke lub kogos by nie mieli z nich co ściągać !prawo jest śmieszne

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Łódź i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Nina
@Administrator 08.05.2018 09:10

Ta firma to bankruci, którzy wyłudzają kasę ze wszystkich możliwych instytucji (banki, VAT, dotacje) aby przeżyć, aby bawić się grubo w swoim gronie. Pracownicy są rejestrowani fikcyjnie na umowę zlecenie. umowa ta nie jest nigdzie zgłoszona. Nie wypłacają całości wypłaty. Na tle innych przedsiębiorstw to nielegalny (usunięte przez administratora). Wykorzystują ludzi, jak wykorzystają, zatrudniają następnych.

Erik

Wyłudzają dotacje z urzędu pracy.

NIck

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1480476 Oto reportaż o firmie Kwiatkowscy programu INTERWENCJA. Warto obejrzeć!

Kkk

To zwykli złodzieje, oszukali mnóstwo ludzi i wyłudzi na nich kredyty a teraz nie stawiają się w sądach...

Ggg

Państwo 'K' właśnie jako bohaterowie 'Ekspresu dla reporterów'. Ładnie się bawią.

Zostaw opinię o Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze