Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze

Łódź

Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze

Opinie o Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze

Erik

Wyłudzają dotacje z urzędu pracy.

NIck

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1480476 Oto reportaż o firmie Kwiatkowscy programu INTERWENCJA. Warto obejrzeć!

Kkk

To zwykli złodzieje, oszukali mnóstwo ludzi i wyłudzi na nich kredyty a teraz nie stawiają się w sądach...

Ggg

Państwo 'K' właśnie jako bohaterowie 'Ekspresu dla reporterów'. Ładnie się bawią.

Zostaw opinię o Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiatkowscy Anna Krzysztof Gospodarstwo Ogrodnicze