Manekin

Filtruj opinie po kryteriach:

Konfitura
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Stawka mała, długi czas pracuje się bez umowy, obiecywania szefostwa z rozmowy kwalifikacyjnej maja się nijak do dalszej pracy. Trudne szefostwo, czasem bardzo pomaga, innym razem uprzykrza pracę. Atmosfera wśród pracowników bardzo miła, każdy sobie pomaga.

TakNie
klientka
 Opinia

opinie o manekinie wyolbrzymione pierwszy raz byłam w tym lokalu i ostatni. Obsługa z pozoru miła chyba tylko dla swoich stałych klientów ludzie przychodzący po mnie szybciej byli obsługiwani ........ a ja nadal czekałam na swoje zamówienie kelnerki przebiegały obok mojego stolika chyba kilkadziesiąt razy żadna z nich nie raczyła podejść chyba byłam tam powietrzem ewidentnie było to złośliwe z ich strony ....a przecież klient nasz pan a może byłam złym klientem ciekawe na jakiej podstawie te młode osoby mnie oceniły .odradzam pójście do tego lokalu dla mnie obsługa zbyt pewna siebie żenada .

TakNie

omajgad
@klientka 08.09.2017 22:36

omg idiot! ???? przecież to jest forum dla PRACOWNIKÓW, a nie dla gości! czytaj że zrozumieniem!

Tak4Nie

Zostaw opinię o Manekin - Łódź