Opinie o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja w Bydgoszcz

Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja
4 5 32 5 1
Anka Nowy wpis

Może firma potrzebuje teraz kogoś do pracy, podpowiecie?

TakNie

Atmosfera wśród pracowników 10/10 Jeśli jesteś ogarniętnym kelnerem/kelnerką a nie randomem który boi się podejść do stolika to zarobki spokojnie 2.5-3k+. Napiwek nigdy nie jest pewny, są różne grupy ludzi. Jedni zostawiają bezmyślnie ogromną liczbę jak na śmieszny rachunek, inni 10%+ a jeszcze inni srają wyżej niż siedzą udają kulturalnych i cholera wie co jeszcze a w płatniku przy rachunku 199.50 widzisz 200 złotych wręczone z szyderczym uśmiechem i tekstem "reszty nie trzeba, dziękujemy za przesympatyczną obsługę". Kierowniczki robią co mogą żeby zmotywować pracownika i do nich nikt nie powinien mieć nic do zarzucenia. Jak się jest księżniczką która ma 18 lat jest na utrzymaniu rodziców i zachowuje się jak wieśniak to nie dziwie się że lądują tu takie komentarze bo musiała chwile poczekać na kierowniczke. Tacy ludzie nie nadają się na kelnerstwo w żadnej z restauracji i w Manekinie będą z góry przekreśleni przez ekipe (przewinęły się już takie gwiazdeczki).

Piotr Nowy wpis
@Pracownik

Jakim prawem domagasz się napiwków . Możesz dostać ale nie musisz. Zrozum to człowieku.

Adek Nowy wpis

Praca w gastronomii za 13 zł/h

Nicki Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach, stawka jak na gastronomię niska a nawet śmieszna biorąc pod uwagę ilość pracy, atmosfera na kuchni napięta, nowe osoby co chwilę odchodzą, kierownictwo ma swoje ulubione osoby, które są traktowane bardzo ulgowo, reszta traktowana jak przedmioty

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Iga

Żeby dobrze zarabiać trzeba się napracować a nikt nie mówił, że będzie lekko.

Ola

Pracowałam jako kelnerka w Manekinie w Poznaniu. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach i dobrej kondycji :) Nieustanne kolejki ustawiające się przed wejściem skutkują ogromną rotacją klientów - praca bez wytchnienia. Co idzie za dużą ilością gości to duża ilość napiwków, które były głównym zarobkiem. Pracodawca z kelnerami rozlicza się sprawiedliwie - napiwki są dla ciebie! Odliczają Ci 1 % utargu - na premie dla reszty ekipy (kuchnia, zmywak) Pracę już zmieniłam, ale gdybym była na innym etapie kariery zawodowej, chętnie pracowałabym w manekinie!

Olga

Dziwne są niektóre wpisy. Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca !!

aDAM

"wszyscy kto pracował w kuchni " "nie polecam zamawiać wszystko.." Pracuje 14 lat w gastro i w tylu miejscach co bylem nigdy patelni się nie myło w zmywarce... 7 zł ?? po co te kłamstwa ?

X
@aDAM

Pracowałam tam. 7 zł to nie kłamstwo

X

(usunięte przez administratora). Współpracownicy mili ale kierownictwo wymaga ponadprzeciętnego zaangażowania w zamian za nielegalnie niską stawkę.

anonymous

Złożyłam zamuwienie po czym przyszła pomyłka( zamawiałam naleśniki z nutella a przyszły z orzechami) i zamiast zrobić nowe zdjęli złe dodatki(były tam resztki orzechów) i dali inne poczułam naprawdę zniesmaczenie bo w takiej restauracji nie powinno do tego dojść

Tak14Nie1

Posiadacie jakieś informacje związane z Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Tak19Nie

Monika

Pracowałam w Manekinie w Toruniu na kuchni bardzo ciężka praca za małe pieniądze atmosfera okropna wciąż kłótnie kucharek i smażących kto pójdzie nowy zaraz ucieka z tąd zresztą sama to zrobiłam i nie polecam tej pracy

Tak10Nie

Trevi
@Monika

Co ty gadasz, ja pracuję w Manekinie w Toruniu i atmosfera jest (usunięte przez administratora)

Tak21Nie

Gutek

Jaka jest przyczyna , że nie piszecie ? Coś się dzieje nowego?

"Menadżerowie"

A negatywy pewnie konkurencja !!! :) Bo zazdrości :)

Tak11Nie

F

Hahaha pewnie te pozytywy to zdesperowani menagerowie wypisuja bo nie ma kogo zatrudnic

TakNie2

nanana

Zależy jakiego KUCHARZA , farsz do nalesnikow robi ktos inny, smaży je ktoś inny, zupy robi ktoś inny, ktoś inny je wydaje, salatki, tagliatelle inna kuchnia ... ale wydaje mi się ,ze najlepiej powiedziec kelnerowi co smakowało i on przekaże odpowiedniej osobie :)

Bialystok wita

Witam serdecznie, Czy jest możliwość podziękowania osobiście kucharzowi, rozmowy z nim, czy tylko ewentualnie przez kelnera?

Anna

Pani Mario, nie wiem jak w innych manekinach, ale w Gdańsku stanowiska osób przygotowujących posiłki są koło drzwi. Tak więc stojąc w kolejce do stolika można usłyszeć wszystkie rozmowy pracowników :-)

Tak7Nie
yellow cAB

O którym Manekinie piszesz??

Roma

W tym miejscu się wyraża opinie jak się pracowało w tej firmie, a nie opinie z punktu widzenia gościa !! Ludzie!! nie potraficie czytać ze zrozumieniem, więc jak wasza opinia może być prawdziwa jak jesteście nieogranięci !!

gosc

Jedzenie pyszne, ale z zamówieniem na wynos masakra!!! Nikt nie odbiera telefonu w Poznaniu przy ul. Kwiatowej..obojętnie o której godzinie dzwonię, to zero odzewu. Porażka. Jeśli się nie wyrabiają to niech zatrudnia więcej osób za wyższą stawkę

Mario

Panie Viktorze którą restaurację pan oceniał? Byłem w kilku Manekinach i nigdzie nie widziałem, żeby smażenie było blisko drzwi, więc nawet przy pustej sali(a tam był gwar) nie jest się w stanie niczego z kolejki usłyszeć ! Czyżby konkurencja zazdrościła i wystawia takie opinie ??

VIKTOR

KIEDYS TAM BYLO SUPER JESZCZE JAKIS ROK DWA WCZESNIEJ..... DZISIAJ MASAKRA......JESTEM KLIENTEM OD DOSC DAWNA,CHODZE(TZN.CHODZILEM)3 RAZY W TYGODNIU ALE MA NOGA WIECEJ TAM NIE POSTANIE!!!!!ALE OD POCZATKU..... BYLEM Z ŻONA W MANEKINIE KELNERZY FAKT MAJA BARDZO DUZO PRACY,ALE NIE USPRAWIEDLIWIA ICH TO ABY PATRZYLI NA KLIENTOW JAK NA WROGÓW I WYRAZALI SWOJA OPINIE O SWOICH PRZELOZONYCH.PRZECIEZ MY TO WSZYSTKO SLYSZYMY....JAK MOZNA TAK SIE ZACHOWYWAC?????KOLEJNA SYTUACJA....PANI Z KRECENIA NALESNIKOW(NIE WIEM JAK SIE PROFESJONALNIE NAZYWA TO STANOWISKO NADMIENIE TYLKO ZE SLUSZNYCH ROZMIAROW SYLWETKA TAKA TĘGA I DUŻY BIUST) STOI PATRZY SIE NA KOLEJKE KLIENTOW OBOK TEJ PANI STAL JAKIS PAN W KOSZULI (MAM NADZIEJE ZE NIE SZEF....(JA W TEJ KOLEJCE) I SLYSZE .....OOOO GALGANY STOJA W TEJ KOLEJCE.... BYL GWAR WIEC MYSLELI ZE NIKT NIE SLYSZY ALE SLYSZELISMY Z ZONA I NIE TYLKO MY INNY PAN Z CORKA ZA NAMI I JESZCZE JEDNA PARA.PROSZE MI UWIERZYC ZE CZEGOS TAKIEGO NIE PRZEZYLEM NIGDY !!!!POCZULISMY SIE URAZENI STRASZNIE I STWIERDZILISMY ZE NIE WROCIMY TAM NIGDY

Marynia

Nigdy managerem tam nie byłam, ale widziałam co się dzieje, wiec chciałam to opisac. Dużo osob przychodzi i jest dla nich za ciezko, wiec sie zwalniaja... Jest duzo studentow dziennych i tez czesto sie zwalniiaja, ja tez musialam, bo miałam duzo egzaminów i praktykki i nie dawałam rady... A w lokalach gdzie nie ma żdnej podstawy lepiej sie wychodzi po calym dniu niz z podstawą ... nie nie trzeba byc naiwnym, a znac po prostu rynek gastronomiczny!

Mła

Proszę proszę czyżby menager się wypowiadał ? :) Patrząc na ciągłe ogłoszenia na Gumtree itp. można sobie wyobrazić jak wielka jest rotacja pracowników :P Żadnej podstawy?! Na to się nabierają naiwni ludzie bez doświadczenia w gastronomi.

Marynia

Też się wypowiem, bo pracowałam w Manekinie. a osoby ,które wyżej się tak bulwersują chyba nie dostały tej pracy,były tylko a okresie szkoleniowym i wylewają złość tutaj :) Ok, pracujesz od 7zł , ale w restauracjach to normalka. W niektórch w Warszawie masz 6zł, 5 zł, a nawet zadnej podstawy , tylko napiwki!! Robisz sam kawy, ale nie zajmują dużo czasu, chyba, że jest się mało oarnietym :D Pracują na sali jeszcze inni kelnerzy i każdy chętnie pomaga ... Sprzątaczką ;/ no niestety sala się sama nie posprząta... Magazynierem ;/ napoje też same nie wskoczą na półkę :D Jeżeli jesteś narzekaczem i godzina na nogach to już dla Ciebie męczarnia, ta praca nie jest dla Ciebie :D Pozdrawiam osoby, które tam pracują i tworzą super atmosferę. :*

Prażyna

Pracowałam w manekinie w warszawie, super atmosfera. Zarobki b.dobre jak dla młodych ludzi, niestety nie ogarniałam przy tak dużym ruchu, oraz nie moglam zostać godzine/dwie dłużej gdy było to potrzebne, nie dziwie sie ze poleciałam. Podobała mi się troska ekipy, po moim wypadku. Dochodze powoli do siebie, juz mam tylko plaster. Pozdrawiam manekina!

meg

Parcowalam w manekinie w Warszawie, totalna masakra, wszystko trzeba robić samemu, napoje , stroić nalesniki, za mało kelnerów jak na taki przemiał ludzi. Nie masz czasu zjesć ani iść do Wc, na rozmowie slyszysz o pracy po 8 h a w rzeczywistości tyrasz po 13/14 i i tak jeszcze krxywo patrzą jak chcesz wczesniej wyjsć. Ogólna masakra nie polecam. (usunięte przez administratora)

oloo

Warunki pracy fakt nie sa lekkie, ale atmosfera ludzi duzo nadrabia bo jest bardzo dobra a co do haraczu to nie jest 10% tylko 1 % wiem bo tez tam pracowalam. fakt kelnerzy zarabiaja 6 zl na godzine ale maja tyle napiwkow ze wychodza pieniezniej najlepiej ze wszystkich pracownikow. Tam praca kelnera nie meczy tak jak na innych stanowiskach.

Zostaw opinię o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja - Bydgoszcz

Chcę opublikować: