Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz

Szubin

Opinie o Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz

Aneta

@endzidalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co lubisz w swojej pracy.

MAGDA

Czytając opinie nie wiem o co chodzi?Jakaś konkurencja.Myślę że pozytywy pisze sam właściciel a negatywy Staropolska w której faktycznie idzie się otruć.Jako klient tych dziwnych miejsc napisze wam prawdę o pseudo barze czy ,,restauracji''u Waldka.Zjadłem tam pierogi z biedronki i oszukany rosół pół na pół,czyli china made in kurczak z kosza .Spędziłem na kiblu po tym 3 dni aż jak pomyślę to jeszcze mnie to i owo boli.Nie przedłużając powiem tylko iż właściciel WALDEK nie ma nic wspólnego z dobrym gotowaniem i powinien nadal robić to co robił przed zderzeniem z gastronomią ,czyli sprzedawać węgiel.Myślę że mu to lepiej wychodziło niż trucie ludzi.To jest moja szczera opinia i zgodzi się z tym zdaniem pół Szubina i okolic.Gotuję sobie sam w domku i to wam wciskają w tym chlewie nie ma nic wspólnego z dobrym gotowaniem.Pizza smród ,zupy z paczki i jednej porcji rosołowej kurczaka,mięso obślizłe z promocji biedronki,pierogi 5 letnie itd.To nie są lata 80-te i człowiek ma wybór.Nie będę robił reklamy innej restauracji która mieści się w KOWALEWIE,ale nie jest to STAROPOLSKA w której można się otruć.Ogólnie brak miejsc z porządnym jedzeniem w Szubinie.Zapomniałem WULKAN tam najecie się porznie za śmieszne pieniądze ,świeżo,miło i tanio,jak w domku.Szkoda tylko że tak krótko otwarte czyli 17-18 bo nie zawsze tam zdążę,ale naprawdę warto.Krótko-Tramp,Browary,Staropolska,Waldek,CPN Orlen,Wąsosz -to wszystko SYF!!!!

lampa

dziwna sprawa, tłumaczenie się po wcześniejszym oskarżaniu. Uważam, że najważniejsze, to mieć zdrowe podejście. Każdy powinien zająć się swoim biznesem, bo stacja może sporo stracić na takich wymianach zdań na forach. Proszę mi wierzyć :) pozdrawiam!

endzi

Bar od kiedy ma nowego właściciela zmienił się mega !!! Jedzenie super obsługa miła młodsze pokolenie Naprawdę spoko Polecam pierogi Nasza specjalność

Waldek

Pani Ewo powiem tak dopiero dziś natrafiłem na to forum i nie wypisywałem na Pani temat żadnych opinii bo szanuje zdrową konkurencję a poza tym jestem zbyt zajęty i nie mam czasu na takie zabawy. Nawet jeżeli jestem w konkurencyjnym lokalu a bywam od czasu do czasu i jestem niezadowolony to nie rozpisuje się na ten temat w internecie. Pozdrawiam

Ewa

Pani Ewa z Restauracji Staropolskiej nie bawi się w takie wypisywanie bzdur, widzę że ktoś niema co robić z czasem, więc wypisuje bzdury, i żadnej opini na temat stacji paliw nie pisałam. Do czasu jak nie powstał nowy lokal to na stronach był spokój, nikt nie miał czasu wypisywać takich bzdur, o wszystkich lokalach są negatywne wpisy, tylko nie o jednym. POLECAM POMYŚLEĆ I SIĘ ZASTANOWIĆ

Waldek
@Ewa 29.09.2015 13:50

mario

Jedzenie średnie ale w porównaniu do restauracji STAROPOLSKA to ok.Jadłem raz w STAROPOLSKIEJ to dopiero MASAKRA,pomyje zamiast zupy,stare mięso i smród.Więc polecam BOR-OLE bo w STAROPOLSKIEJ można się tylko otruć!!!!!

klient

Wystrój Baru strasznie staromodny.... Dorównuje barom "Mlecznym" :) Porcje na talerzu strasznie małe... Cena nie adekwatna do wielkości podawanych dań.... Wchodząc do Baru czuć oleje z frytkownicy!!! Człowiek tam siedząc tym wszystkim przesiąka....

NEL
@klient 11.12.2012 14:09

Niech p.Ewa ze Staropolskiej spojrzy na swój syf i obsrany kolor na ścianach.Zresztą jej styl bycia jest tak samo denny jak cały jej bar!!!

Kierowca

Byłem tam tankować kilka razy w nocy i za kazdym razem trzeba sie dobijać do drzwi ponieważ pracownik stacji urzadził sobie drzemke.

MONA
@Kierowca 23.11.2012 13:58

Szkoda że te wypowiedzi pisze pani EWA ze Staropolskiej.Niech się lepiej zabieże za coś innego bo gotować napewno nie potrafi.Z tym głosem pasował by jej posada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] MAMY!!

Gość

Jadłam już jedzenie w różnych restauracjach i z całą pewnością potwierdzam, że restauracja Huzar w Kowalewie posiada najgorsze jedzenie, ale trudno się dziwić jak kucharka lubi zaglądać do kieliszka a właścicielka jest tylko nastawiona na duży zysk. Byłem tam kilka razy i widziałam co się tam robi z jedzeniem jakie się podaje jedzenie. W każdej porządnej restauracji szanują klienta, ale jedzenie tam podawane powinno trafiać do kosza a niestety trafia na talerzel!!! I gdzie są młode kelnerki ????? w toalecie męskiej jest strasznie brudno!

MANIU
@Gość 22.11.2012 01:35

Staropolska umie głupoty wypisywać udając naszych klientów.Niestety jedzenie które oni serwują jest poniżej krytyki.Goście którzy tam byli mają przykre doświadczenia po zjedzeniu w staropolskiej do dzisiaj wspominają długie rozwolnienia i wymioty.Poczekamy zobaczymy!

Magda
@Gość 22.11.2012 01:35

Witam pani Ewo.Podziwiam pani bezczelność i życzę pani aby spotkało panią to co życzy pani innym.Pani restauracja Staropolska wszyscy wiedzą jaki poziom pani prezentuje.

Gość Kierowca

"RESTAURACJA" przy Stacji Huzar w Kowalewie Wlkp. Ceny sa zbyt wysokie . Wlascieciel chyba nie ma zielonego pojecia co ile kosztuje. Porównujac ceny z Restauracją Staropolska to kompletna masakra. Staropolska ma o wiele lepsze i tańsze jedzenie. Obsługa ok ale Barmanki w srednim wieku nie przyciagają klientów... Gdzie jest młode pokolenie... ??? STACJA PALIW Obsługa mało profesjonalna (oczywiście nie wszyscy bo nie ze wszystkimi miałem styczność) . Panowie na placu w szczególności utkwil mi jeden " Profesjonalista" który przed zatankowaniem gazu zazyczył sobie mój dowód rejestracyjny żeby sprawdzić czy mam wbity gaz w dowód. Po czym stwierdził, że wlew jest umieszczony zbyt głeboko pod zderzakiem i nie bedzie sobie brudził kolan żeby zatankowac mi samochód. Na końcu dodal że nastepna stacja w kierunku Poznania to stacja Bp we Wąsoszu. Moj znajomy z Poznania tankujac tam ropę czyli ON poprosił o fakture. Dostał ja ale nie na ON tylko na PB95. Pomyłka??? WĄTPIE !!!

BOLO
@Gość Kierowca 11.11.2012 17:52

Staropolska to bardzo niesmaczne jedzenie.Podają gościom resztki po innych klientach a w zupie znajdziesz to co im spadło na ziemię.Oprócz tego brudno i śmierdzi!

WIESŁAW
@Gość Kierowca 11.11.2012 17:52

Dzień dobry pani Ewo.Widać iż to pani pisze głupoty.Niech się pani nauczy gotować w tej pani restauracji Staropolskiej.Nieładnie

Zostaw opinię o Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz - Szubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz