Opinie o Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof w Zebrzydowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof w Zebrzydowice

Trener

Szkolenie to by się przydało wszystkim którzy w firmie rządzą lub próbują rządzić. Zacząłbym od bhp a później kodeks pracy, ekologia, relacje interpersonalne i wiele, wiele innych.

kandydat

na jakim stanowisku pracujesz?

Marylda

Słyszałam od koleżanki że wszystko ok z tą firmą skąd te negatywy ?

piszesz i czytasz
@Ogólnie o atmosferze

o dobrze, że jesteś otwarty na dyskusję na temat atmosfery w miejscu pracy. W Twoim komentarzu podkreślasz istotne czynniki kształtujące atmosferę w firmie, takie jak sposób zarządzania, satysfakcja pracowników, wzajemne zaufanie i zaangażowanie. Zgadzam się z Tobą, że atmosfera w pracy to nie tylko kwestia jednostkowych zachowań, ale również wynik wielu czynników organizacyjnych. Rozważając wpływ pojedynczych osób na atmosferę pracy, warto zauważyć, że negatywne zachowania czy problemy komunikacyjne mogą mieć znaczący wpływ na ogólny klimat w zespole. W sytuacji, gdy kierownictwo nie stawia sobie za zadanie rozwiązywania konfliktów czy budowania zaufania, atmosfera w firmie może ucierpieć. Jednakże zgadzam się, że odpowiedzialność za zmianę leży także po stronie każdego pracownika. Przy budowaniu pozytywnej atmosfery pracy ważne jest, aby zarówno kierownictwo, jak i pracownicy podejmowali aktywne działania na rzecz współpracy, szacunku i zaufania. Dążenie do zdrowych relacji międzyludzkich oraz otwarte podejście do rozwiązywania konfliktów może znacząco wpłynąć na jakość pracy i samopoczucie wszystkich pracowników. Dziękuję za podzielenie się swoją perspektywą na temat atmosfery w pracy. Doceniam różnorodność opinii na ten temat i jestem otwarty na dalszą rozmowę na ten temat.

Marylda

Słyszałam od koleżanki że wszystko ok z tą firmą skąd te negatywy ?

Ogólnie o atmosferze

Opinia na temat firmy uwzględniająca, że atmosfera w organizacji jest kształtowana przez jedną lub 2 osoby jest mocno krzywdząca. To, jak ludzie pracują razem, wpływa na ogólną atmosferę pracy. Jeśli każdy w firmie rywalizuje między sobą i brakuje współpracy, trudno mówić o przyjemnej atmosferze. Atmosfera w miejscu pracy jest wynikiem interakcji i relacji między pracownikami. Kiedy ludzie skaczą sobie do gardła i wyśmiewają się nawzajem, świadczy to o problemach komunikacyjnych, braku szacunku oraz niskim poziomie zaufania w zespole. Takie zachowania negatywnie wpływają nie tylko na klimat w pracy, ale również na efektywność i morale pracowników. Firma, która chce stworzyć pozytywną atmosferę pracy, powinna zwracać uwagę na budowanie zdrowych relacji między pracownikami. To może wymagać zarówno działań na poziomie indywidualnym (np. szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej), jak i organizacyjnym (np. promowanie otwartej i wspierającej kultury pracy). Mentalność Polaka który stoi w miejscu i narzeka jest typowe, chcesz zmian zacznij od siebie

@ Ogólnie o atmosferze
@Ogólnie o atmosferze

A gdzie jest napisane że atmosferę psują 1-2 osoby? Czujesz się pokrzywdzony (a)? Oczy bolą, gdy się czyta tekst z tak rażącymi błędami stylistycznymi. Ludzie nie pracują razem tylko współpracują, każdy nie może rywalizować między sobą :D Teoria zarządzania mówi, że atmosferę w pracy kreują takie czynniki jak: sposób traktowania pracowników przez kierownictwo (zarządzanie), poziom satysfakcji osób zatrudnionych z warunków pracy, wzajemne zaufanie między pracownikami i zarządem, zaangażowanie i podejście pracowników do osiągania celów firmy, rodzaj środków motywujących (nagany, przymus czy nagrody i docenienie), współpraca i ogólne podejście do pracy i ludzi. Na szacunek się pracuje, jeśli w zespole zaczyna dziać się źle to znaczy, że jest problem, który musi rozwiązać manager. Firma nie zbuduje miłej atmosfery, bo to nie klocki Lego. Tutaj Cię zacytuję : chcesz zmian zacznij od siebie.

koleżanka Nowy wpis

ja tam nie pracuję.

XYZ Nowy wpis
@Ogólnie o atmosferze

Skąd masz informacje że każdy w firmie rywalizuje między sobą? Podejrzewam ze piszący (a) tą opinie nie zna firmy. Zła atmosfera nie bierze się znikąd, zawsze ma jakieś źródło i nie koniecznie jest to konflikt pracowników. W tej sprawie powinni się wypowiedzieć pracownicy a nie osoba jak podejrzewam z zewnątrz. Na przyszłość pisząc opinie proponuje nie korzystać z gotowca ( tzn sztucznej inteligencji) wypowiedź aż razi w oczy.

abc Nowy wpis
@XYZ

@xyz ha, polecam przeczytać ze zrozumieniem swój poprzedni wpis

piszesz i czytasz Nowy wpis
@Ogólnie o atmosferze

Ile trwa takie przyuczenie i czy jest płatne? Praca jaka mnie interesuje to na tego operatora okleiniarki na produkcji, właśnie widziałem, że reklamują możliwość przeszkolenia osoby w ogłoszeniu. Pytanie czy zupełnie od zera biorą też?

Pracowity

Dostaniesz najniższą krajową i parę groszy pod stołem. Nie zapomnij zabrać do pracy własnych ubrań, butów i papieru toaletowego bo firma oszczędza na wszystkim. Ja kiedy się upomniałem o ubranie, to kierowniczka mnie potraktowała jakbym działał na szkodę firmy...a to ich psi obowiazek-zapewnic ubrania. Tymczasem każdy w swoich ubraniach chodzi, i cała produkcja wygląda jak cyrk. Musisz się też przygotować , że dla kadry zarządzającej, zwłaszcza dla kierowniczki jesteś zerem, nie pracownikiem. Pozdrawiam!

@Pracowity

Też czytam właśnie to ogłoszenie i dziwne, że jeszcze nikogo nie znaleźli, chociaż ta kasa pod stołem nie jest za fajną sytuacją. Sam bym wolał dostawać wszystko na konto. Trochę nie rozumiem tej sytuacji z kierownictwem, bo przecież w ofercie pracy piszą o współpracy z kierownictwem to dlaczego to tak wygląda jak opisujesz? Chyba łatwiej mieć dobre relacje ze współpracownikami.

Nela
@Pracowity

To mi jeszcze nasuwa się pytanie; ile trwa takie przyuczenie? I ogólnie te parę stówek pod stołem to ile to maksymalnie jest? Wymagana jest również dokładność i tak się zastanawiam czy początkowo jakoś są sprawdzane umiejętności manualne czy jak to wygląda w praktyce...

Trener

Ble
@Trener

Załóż sobie firmę i prowadzać wg. wytycznych co wyżej wypisałeś i "tych wielu innych" aspektów. Chętnie się u Ciebie wtedy zatrudnię i pewnie sporo innych osób, by potem ocenić czy jest tak kolorowo. Najwięcej do powiedzenia mają zawsze Ci co nie mają zielonego pojęcia o czym mówią. W teorii wygląda tak prosto wszystko do zorganizowania i fajnie się kogoś poucza zwłaszcza na tego typu forum. Więc powstaje pytanie, skoro wszyscy są tacy biegli w tych sprawach, to dlaczego nie otwierają swoich firm by takie super miejsca pracy dać innym? Wtedy by się przekonali na własnej skórze jak to jest prowadzić firmę , z jakim ogromem spraw i problemów do ogarnięcia trzeba się zderzyć na co dzień i z jakimi pracownikami mieć do czynienia. A co w większości przypadków się okazuje? Okazuje się że po roku, dwóch większość firm się zamyka bo nie dają rady. Można sobie sprawdzić statystyki. Więc zapraszam do otwierania firm zwłaszcza usługowo produkcyjnych i życzę powodzenia.

ktoś
@Trener

jak chcesz szkolenia sorry.... kto ty jesteś z zawodu TRENER Ale nie wiem czego

nik
@Trener

chyba posłuchali twojej rady i się szkolą

Coco
@Ble

No tak jak jest się wielkim właścicielem firmy, którą się samodzielnie założyło, to już z samej tej zasługi dotyczącej przedsiębiorczości jest się uprawnionym do złego i nieprofesjalnego traktowania innych. Są firmy rodzinne, gdzie sami o sobie stanowią i są samowystarczalni i nie obrażają innych. Skoro ktoś chce zatrudnić pracownika to ma prawo wymagać od niego rzetelnej pracy a nie niewolnictwa!

@Coco

Odpowiadając z perspektywy pracownika, mogę powiedzieć, że oskarżenia dotyczące złego i nieprofesjonalnego traktowania pracowników przez właściciela firmy są zupełnie nieuzasadnione. Pracując tutaj, doświadczyłem, że firma kładzie duży nacisk na kulturę wzajemnego szacunku i profesjonalizmu. Zarówno właściciel, jak i kadra kierownicza zawsze podkreślają znaczenie dobrostanu pracowników i stwarzają środowisko, w którym każdy może czuć się wartościowy i szanowany. Oczywiście, jak w każdej pracy, istnieją wymagania dotyczące wydajności i jakości, ale są one przedstawiane w sposób sprawiedliwy i jasny. Dialog na temat oczekiwań jest otwarty, a feedback jest zachęcający do rozwoju, a nie krytyczny. Nie spotkałem się z sytuacją, która mogłaby być uznana za niewłaściwe traktowanie czy (usunięte przez administratora) Wręcz przeciwnie, firma oferuje różnorodne szkolenia i możliwości rozwoju, co jest dowodem na troskę o pracowników i ich karierę.

kandydat

na jakim stanowisku pracujesz?

Sporo osób stanęło w obronie firmy, pisząc pozytywnie o współpracy, co mnie cieszy ponieważ zamierzam wziąć udział w rekrutacji dla stanowiska Specjalisty ds. marketingu. Oprócz tego, że wynagrodzenie jest atrakcyjne nie zawiera żadnych widełek. Wie ktoś coś na temat zarobków albo podpowie czy taki pracownik zarobi w firmie na tym stanowisku realnie ok 5 tyś na czysto?

obserwator

FM ciekawa sytuacja, masz zamiar dopiero startować w rekrutacji a już wiesz że zarobisz 5000?

Firma Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
kandydat na pracownika

Zagląda tu ktoś kto tam pracuje? Jak wygląda sytuacja i poziom satysfakcji z pracy? Na stronie www są ogłoszenia o naborze, napiszcie tutaj

Anonimowy pracownik
@kandydat na pracownika

Mentalność Polaków jest taka że pozytywnych opinii nikt nie ma czasu napisać, a na negatywne jak widać każdy znajduje chwilkę ;) Zdroworozsądkowi ! Firma istnieje ponad 47 lat , 80 % pracowników pracuje od 5 do 25 lat. Zamiast czytać sflustrowanych nierobów proponuję przeglądnąć profil na facebooku i filmiki na (usunięte przez administratora) .

Dawid
@kandydat na pracownika

Każdy kto pracuje nie ma czasu na wpisy na gowork ;) Krótko ! wg. mnie niesłuszna negatywna opinia. Pracuje od 6 miesięcy jestem zadowolony, jeśli chce ktoś więcej usłyszeć chętnie opowiem co i jak proszę o tel w godz. między 7:00 a 20 :00 pod nr. 530-209-388

Niewiele pracowników zagląda do wątku a szkoda bo znalazłem ofertę dla grafika komputerowego i chciałem z kimś pogadać na ten temat. Widziałem, że firma oczekuje doświadczenia zawodowego, wiecie jakiego konkretnie? Mam przepracowany rok w tym zawodzie, będzie to wystarczające? W ogłoszeniu nie było określonych godzin pracy a to ważne dla mnie? Praca w jakich godzinach?

Daruj sobie pracę w tym (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) pracowałem tam i wiem jak to wszystko wygląda najwięcej ma do powiedzenia pani (usunięte przez administratora) nie mając żadnej wiedzy jak zarządzać ludźmi oraz firmą.właściciel firmy powinien ją w pierwszej kolejności zwolnić i zrobić porządek z tym bałaganem jaki ma tam miejsce.

Baśka

Możesz powtórzyć jak są traktowani tu ludzie, bo zasłonięto tę część Twojej opinii? Co takiego robi ta Pani, o której piszesz, że jest ona pierwsza do zwolnienia? Sam właściciel jest okej, jakie ma podejście do pracowników?

Czy Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ona

Ktoś wypowie się na temat pracy jako specjalista ds. marketingu? Ciężko się dostać na ten etat? Jakiej kasy na początek można się spodziewać, stawki są do negocjacji? W ogłoszeniu podane jest, że atmosfera jest miła, a ludzie tu piszą, że jest właśnie na odwrót. Może coś się zmieniło?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kobax Zakład Handlowo-Produkcyjny Krzysztof Pająk?

bul

se poczytaj wcześniejsze wpisy a nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań

Atmosfera

W Kobax atmosfera nie odgrywa żadnej kluczowej roli. Rzekłbym tak, Kobax to wenezuelska telenowela a atmosfera to uboga ciotka bez prawa głosu.

Mirosław
@Atmosfera

Rozumiem, w takim razie powiedz mi czy są jakieś perspektywy na poprawę tej sytuacji w najbliższym czasie, jak sądzisz? Możesz też podać jakieś widełki płacowe w tej firmie? Zastanawiam się ile można tu zarobić pracując na pełny etat, daj znać.

Nie
@Mirosław

No powiem że raczej to nie będzie szczyt Twoich marzeń a oczy otworzysz na rozmowie słysząc stawkę,,(nie nie z zachwytu)

Magda

Atmosfera .... dramat kierowniczka wprowadza tam swoje zasady ... nie sympatyczna osoba ! Czy właściciel tego nie widzi ..???? Obcięcie pensji .... i tylko nakazy ... NIE polecam !!

TAT

"Najsmutniej nie tam, gdzie śmiech zakazany,lecz tam, gdzie obowiązkowy".

Czy firma Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Były-obecny

Nie, tylko z bonów a jak chcesz odejść z pracy lub nie możesz wziąć w nich udziału bo jesteś np chory to każą zwracać pieniądze. Jeszcze wysyłają linki do filmiku na youtube,żebyś sam się przeszkolił. W internecie jest wszystko przecież....

Bleble

Nie polecam ani klientom a tym bardziej jako pracownik najgorszy (usunięte przez administratora) wyzysk jakich mało wszystko pomylone

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof?

xyz

Najniższa krajowa

Pr

PIP to chyba ma za duzo pracy ze nie reaguje na pewne rzeczy

tata
@Pr

jak się pisze anonimy to na pewno nie zareaguje :)

T.M.

Nic takie wpisy nie wniosą, trzeba było porozmawiać z właścicielem bezpośrednio a nie wywlekać na forum. Mądry w necie(usunięte przez administratora) w świecie.

Olek
@T.M.

A ile takich rozmów z właścicielem było już przeprowadzonych? On to akceptuje i kropka. Sam działa tak samo i otacza się ludźmi którzy mu przytakują. Zrozumcie człowieki, że albo wy jego, albo on was.

Robi
@Olek

A co według Ciebie mielibyśmy zrobić? Jak żyć? Wie że jesteśmy postawieni pod scianą teraz i na wszystko sie zgodzimy zeby zachować pracę. Ludzie potakują ze strachu a tak naprawde swoje sobie mysla.

Gaba

@znajomy o co chodzi ze strajkiem? Czy ktoś wie coś na ten temat ?

Znajomy

Firma kobax obchodzi strajk magazynierow ????????

klient
@Znajomy

jaki strajk?

Krystian

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków w firmie?

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Długo trwało zanim wpisuje tu opinię , nikt nie potrafi powiedzieć szczerze co sądzi i przeciwstawić się ... nie zdziwię się jak zaraz ktoś napisze pod spodem śmiesznej wypowiedzi tłumaczącej się lub oceniającej daną osobę , która się zwolniła . A w ostatnim czasie było takich osób wiele . Dlaczego ?? No właśnie dlaczego ? Tylko krzyki nerwy i nic więcej co może Was tu spotkać , ciekawa jestem dlaczego jeszcze żadna nie wpadła na pomysł nagrania pewnej osoby jak drze się na pracowników o byle co tłumacząc się głupio , klienci to widzą , pracownicy to widzą , nikt nic nie powie . .. bo nie można się odezwać potem czeka cię wyżywanie się na twojej osobie co chwilę! Co jest ewidentnym mobbingiem ! ludzie na takie rzeczy jest kodeks cywilny !!! koniec z tym ze JEDNA OSOBA MOŻE WSZYSTKO !!!!

Wujek dobra rada
@NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Wyślijcie ją sobie na jakieś szkolenia bo rządzić to ona umie ale nie zarządzać. Arogancka,niemiła,narzucająca się klientom a jeśli miła to tylko kiedy ma w tym jakiś interes,jeśli tak dalej będzie to znowu się ktoś zwolni.

Ble
@Wujek dobra rada

A ja mam już wgl dość , bez przerwy się o coś czepia,wiecznie niezadowolona udzielna księżna,jak się non stop ogląda ten okropny grymas to człowiekowi odchodzi ochota do tej pracy :( co to menopauza? strasznie dziwna atmosfera.

Smiech na sali
@Ble

Tak to prawda atmosfera jest okropna a(usunięte przez administratora). Śmiech na sali. Są oczywiście osoby które mogą więcej... Ciekawe dlaczego? Poza tym fałsz wysmiewanie jak czegos nie wiesz lub zapomnisz.. Jak nowe dziewczyny przejrza na oczy to znowu masowo się zwolnią...

Smiech na sali

@wujek dobra rada trafione w punk. Zarządzanie ludźmi ba poziomie mniej niż 0

zainteresowany

kogo masz na myśli?

Maniek

Za wszystko co dzieje się w firmie odpowiada właściciel. Nie kierowniczki, nie pracownicy i nie pogoda. Tylko i wyłącznie właściciel!

Wina Tuska
@Maniek

Bardzo wygodne podsumowanie, czyli osoby na stanowiskach za coś odpowiedzialne nie są odpowiedzialne to ciekawe za co biorą pieniądze,za strojenie się i robienie sobie kawy? Pracownicy też nie są odpowiedzialni bo jak widać robią straty i nie ponoszą za to odpowiedzialności? Najbardziej jest chyba winna pogoda bo jak jest mróz to gorzej się lakieruje,kiedy pada to płyta moknie i pęcznieje a kiedy jest mróz to ciężej zrobić załadunek lub wyjechać w trasę?

Ex

W Kobaxie jest chora atmosfera.... Wystarczy policzyć sobie ile dziewczyn się stamtąd zwolniło w ciągu ostatniego roku. Szkoda nerwów i zdrowia. Kierowniczki nie potrafią się dogadać między sobą. Do tego kompletnie nie mają ani wiedzy ani doświadczenia w kierowaniu i zarządzaniu zespołem. Zawiść, zazdrość, dwulicowość, krzyk, wytykanie samych błędów, ciągle pretensje. Nowe dziewczyny będą być może zachęcane kasą, ale co mądrzejsza i tak prędzej czy później przejrzy na oczy co tam się wyprawia... :-) cyrk!

@Ex

Lajkuję

Jeden
@Ex

I tutaj administracja będzie miała problem z tym jakże trafnym komentarzem bo każdy wie o kogo chodzi i nie trzeba używać imion ani nazwisk, na jakiej podstawie teraz usunie niewygodny komentarz? Współczuję wam,ze dalej to musicie znosić. czy może tym osobom coś dało do myślenia i coś sie zmieniło? raczej wątpie.

JA
@Jeden

Nie rozumiem, tymi komentarzami w kogo kto chce ugodzić? W per kierowniczki? Bo jesli tak to uważam że tutaj to nie jest odpowiednie miejsce, bo przez prywatne potyczki bluzgacie firme. Za plecami fajnie sie obgaduje a nikt odwagi nie ma by powiedziec w twarz? Nie zdziwi mnie jak to pisze Ewa G., była pracownica, która stwarzała tylko pozory że robi i nakręcała innych. Wiem, bo również i mnie próbowała w swoje intrygi wciągnąć i wieczne narzekanie, a akurat ja zwolniłam sie z prywatnych powodów i powiem tylko że różnie bywało ale żałuję że z tamtąd poszłam.

J4
@JA

pewnie nie rozumiesz nie tylko tego ale i wielu innych rzeczy ,np tego,ze tym komentarzem sama sobie strzeliłaś samobója na firme nikt nie bluzga, wrecz kazdy chwali a komentarze nie wziely sie bez powodu, nie ma dymu bez ognia i w koncu to musialo gdzies wyplynac. Tak jest jak sie nie potrafi rozmawiac z ludzmi tylko na nich mscic bo sie usluszalo pare słów prawdy. Powinnyscie byc juz z siebie zadowolone,bo tylko pare osob zostalo wam do pozbycia. Nakrecanie? same nakrecacie szefostwo kazdego dnia,obgadujecie kolezanki i knujecie a i obgadujecie nawzajem siebie a pozniej sobie przesylacie buziaczki. Pozory że sie pracuje? a co jedna caly dzien robici bo pracą to tego nie można nazwać . I nie piszcie tutaj o bronieniu imienia firmy bo na razie to wy próbujecie sie jakoś wybielić a każdy wie że większosc osob zwolnila sie z powodu atmosfery jaką tworzycie i jeszcze bezczelnie szukacie kozla ofiarnego. Zajmijcie sie lepiej swoimi obowiazkami, nie łudźcie sie że wam ktoś ośmieli się powiedzieć prawdę w oczy bo wasze ego mogłoby tego nie wytrzymac. Pewnie ty też koleżance nie powiedzialas prosto w oczy tego co napisalas w swoim inteligentnym komentarzu he?a i w ogole to nie przypomninam sobie zeby jedna o drugiej kolezankce mowila "pracownica" co też wiele mówi o tym wpisie. pozdrawiam wszystkie przodownice pracy i przodowników pracy.

JA
@J4

Przykro mi, bo z kierownictwem nie miałam nic wspólnego. Wyrazilam tylko swoje zdanie. A według mnie ktos tu nie może czegoś przeboleć bo gani i gani choć nie do końca prawde.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof - Zebrzydowice

• Jak się pracuje w Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof?

Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zebrzydowice 289A
    34-130 Zebrzydowice