Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) w Warszawa Grzybowska 78

Raiffeisen Polbank należy do Raiffeisen Bank International AG (RBI), jednej z największych grup bankowych działających w Europie Środkowej i Wschodniej. Poprzez banki, spółki leasingowe i inne firmy z branży finansowej, zatrudniające w sumie 58 tys. pracowników, obsługuje ona w Austrii oraz 15 krajach regionu ponad 14,6 milionów klientów w sieci około 3 tys. placówek.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) w Warszawa Grzybowska 78

edziu

Witam, Jak zlikwidowane stanowisko doradcy? Właśnie dostałem ofertę pracy w tym Banku jako Doradca Klienta. Warto ?

Go s c

Kiedy będzie likwidowane stanowisko Doradca finansowy?

gucio

powiem krótko - baaaardzo nie polecam pracy w tej firmie

Madzia

ile wcześniej dostaliście informację o szkoleniu i co jaki czas są organizowane szkolenia? dzięki za pomoc

Doradca Klienta

Dyrektor banku się nie pojawiła i nie odbierała telefonu. Czekałam 45 minut. Postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w rekrutacji skoro polega ona na siedzeniu i czekaniu nie wiadomo ile... Słabe.

Brak

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
ada

Czy ktoś zaczyna szkolenie w Warszawie w dniu 18.05 .2014 ?

Aga
@ada

Też mam szkolenie w Warszawie w tym dniu. Jestem z Opola a Ty.

gaga

tak jak traktują pracowników tak traktują klijentów.Personel leniwy niedouczony,klijenta traktują jak zło konieczne.OMIJAJCIE ten bank.

gaga

odradzam Wszystkim usługi tego banku.Mamy kredyt w zł. od 14 kwietnia 2014r ( dziś jest 29 kwiecień )nie możemy załatwić aneksu do umowy aby spłacać kredyt we frankach.Wniosek przez internet pozostał bez echa,wizyta w banku ( mąż miał zmieniony dow.osobisty ) więc można sprawę załatwić dopiero za dobę.Znów wizyta w banku-okazuje się że nr dowodu nie zmieniony-proszę przyjść jutro ( pani pyta a czy macie państwo na piśmie potwierdzenie że byliście dzień wcześniej )-szczyt chamstwa.Aneks do umowy dopiero od jutra za 2 tyg.Lekceważenie klijentów,olewactwo i lenistwo pracowników tego banku.Złapali jelenia teraz można go olać.

Dobry klient

Jestem klientem Reiffeisen banku.Podejscie do dobrego klienta jest na poziomie 0 posiadam konto i comiesięczne wplywy wynagrodzenia na poziomie 5000 pln.Wnioskowalem o kredyt w wysokosci 40000 zl i spotkalem sie z odmowa!Dodam ze nie posiadam zadnych negatywnych spraw typu Bik i krd.Inny bank dal mi bez problemu kredyt w wysokosci 50000 zl.Odradzam ten bank!!!

Marjanna

Można odstąpić w ciągu 10 dni roboczych

kolarz

bank gdzie pracownicy biora kredyty krotkoterminowe po to by miec wykonany plan zenada tak sie dieje w oddzialach w kaliszu i konine wystarczy sprawdzic ilu pracownikow wzielo taki fikcyjny kredyt

@kolarz

Kolarz pracowałes w jednym z banków kaliskich? zostałam zaproszona na rozmowe i po wpisach mocno się zastanawiam, napisz jak praca wygląda u Ciebie? proszę

?

Pewnie chodziło o pracę na słuchawkach w call center, tam faktycznie pracuje się w weekendy i święta. Jak Ci wypadnie tak pracujesz i nie ma zmiłuj się. Call center jest czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę więc trzeba pracować na okrągło :-). Niestety wyzysk.

zeyer

Czy są jakieś dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w niedziele i święta? Będę wdzięczny za informację. Generalnie czy można na tym stanowisku w ogóle liczyć na coś poza podstawą?

?

nie douczone i malo kompetentne

Nie polecam pracodawcy, traktują człowieka jak śmiecia już od samego początkku, czyli od rekrutacji. Poszedłem na pierwszy etap, m iała byc informacja zwrotna w ciągu tygodnia, dostałem telefon dopiero po jakiś 3 tygodniach z gratulacjami, ze przechodze do 2 etapu. Na drugim etapie rozmowa z jakimś babsztylem z HR, niemiła, wieczne ataki na rozmówcę i braki w kulturze osobistej. Popracowałem tam pół roku i zwolniłem się sam, miałem dośc wiecznego przenoszenia mnie z oddziału do oddziału, z jednego końca miasta na drugi. Zarobki tez bez rewelacji, mimo że na poczatku obiecują nie wiadomo co. Odradzam tego pracodawcę

gabi

Jak potraktują Cię w ten sposób jak mnie to odechce Ci się tej kasy. W dodatku oszukują bo na początku mówią, że szkolenie będzie trwało 3 tygodnie i jest płatne, po czym okazuję się, że trwa zaledwie jeden dzień i następnego rozpoczynasz pracę. Umowa miała być na rok, a później zmieniają zdanie i mówią 6 miesięcy. Charakter pracy też się nie zgadza bo maił być odbiór połączeń przychodzących, a następnie proponują sprzedaż. Uważam, że nie powinno być takich niejasności już na samym początku, a pensja 1846 zł to też żadna rewelacja. Po za tym dają odczuć, że człowiek jest dla nich niczym bo w kolejce czekają następni. Odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej. Wygląda to w ten sposób, że musisz powiedzieć parę zdań o sobie. Rozmowa jest zbiorowa, więc trzeba podzielić się na dwa zespoły. Jeden reprezentuje osiedle mieszkańców, a drugi ośrodek uzaleźnień dla narkomanów, który ma powstać na tym osiedlu. Zadanie polega na wzajemnej wymianie argumentów za i przeciw obu zespołów.Drugie zadanie ma podobny charakter. Później jest rozmowa indywidualna z Paniami z HR. Rotacja ludzi musi być ogromna bo ogłoszenie non stop w internecie. O czymś to świadczy!

gabi

Ten pseudo bank to jakaś porażka! Zaczynając od rozmowy kwalifikacyjnej, która trwa dwie godziny i obejmuje śmieszne zadanka. Czułam się jak w podstawówce. Później obiecują, że odezwą się w ciągu 2 tygodni. Kiedy człowiek już sobie daruje tę pracę, bo po dwóch tygodniach nie ma informacji zwrotnej, dzwonią po 3 tygodnich. Informują, że gratulują serdecznie otrzymania pracy na stanowisku opiekun ds. telefonicznej obsługii klienta. Następnie jest około 4 dni na zrobienie badań. Popędzają człowieka, że trzeba to zrobić jak najszybciej bo nie będzie można podpisać umowy. Oznacza to tym samym prace za darmo. Sytuacja z badaniami jeszcze bardziej skomplikowana. Jest sześć placówek w Warszawie, lecz nie ma miejsc do lekarza medycyny pracy. W ogóle dodzwonienie się do Centrum Medycznego graniczy z cudem bo infolinia cały czas zajęta. Od samego początku traktują człowiekajak ŚMIECIA!!!! Ludzie na najniższych stanowiskach się dla nich nie liczą, są tylko tanią siłą roboczą, która ma się koncentrować na osiąganiu wyników, aby osoby na stołkach mogły zarabiać grubą kasę. Odradzam. Pierwsze wrażenie po zetknięciu się z firmą fatalne. Szkoda nerwów, skoro na samym początku jest taki (usunięte przez administratora) to można się spodziewać, że dalej będzie tylko gorzej. Brak kompetencji i umiejętności przeprowadzania rekrutacji. Praca za 1846 zł netto bo tyle oferują nie warta zachodu. Radze się wszystkim dobrze zastanowić, za nim rozpoczną współpracę. Ja sobie darowałam bo to jaiś obłęd!!!Oszuści jednym słowem!

Joanna

Zarobki nie są podawane podczas rekrutacji - trzeba czekać na telefon od nich. Rozmowa podzielona na 2 części - assessment center i rozmowa indywidualna tego samego dnia. Praca w nocki, weekendy, święta. Jeśli zarobek jest poniżej 2000 zł netto to trzeba sobie darować, bo można poszukać pracy w innym miejscu. Za to panie rekrutujące są super :)

1qwert

Chciałabym się dowiedzieć jak pracuje się w Katowicach? Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko Opiekun ds. Telefonicznej Obsługi Klienta. Jaka jest przewidziana pensja na tym stanowisku? I ogólnie jaka jest atmosfera w pracy. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna. A i jeszcze jedno jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Pani z kadr wspomniała mi że ma to być spotkanie grupowe, które będzie troszkę trwało

bolo

W centrali sytuacja podobna jak w regionach. Robotę odwalają pracownicy najniższego szczebla, którzy pracują za najniższe wynagrodzenie - kadra kierownicza potrafi tylko ładnie się uśmiechać i chodzić na spotkania z którego jedynym wnioskiem jest to że sami nie potrafią tego zrobić i trzeba organizować kolejne ,,spotkanie\'\' lub szukać jelenia który właściwie zajmie się daną sprawą, wnioski i reko (usunięte przez administratora) cje menagerów są na szczytowym poziomie ogólności (a ich wartość merytoryczna jest bliska zeru). Nie wiem kto tych ludzi zatrudnił i godzi płacić taką kasę za pogaduszki przy kawie. Kiedyś myślałem, że korporacja to coś fajnego - niestety po kilku latach pracy uważam, że takie organizacje to ostatnie ostoje komuny w naszym kraju.

misiek

Alkohol i seks podczas wyjazdów służbowych, spotkań integracyjnych, na szkoleniach to już w tej firmie norma. Im pracownicy zajmują wyższy szczebel w hierarchii firmy, tym bardziej rozrywka w czasie tego typu spotkań jest wyrafinowana. Szczerze współczuje wszystkim pracującym, nie majacym dobrego \"zaplecza\".

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)?

Kandydaci do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)
2.2/5 Na podstawie 141 ocen.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Raiffeisen Bank Polska S.A.)