Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Pracowałem trochę na produkcji, później na magazynie. Nie polecam pracy. Za takie pieniądze to jest po prostu wyzysk. Na produkcji wypłaty 1850/1900zł (wliczając w to weekendy, nocki, drugie zmiany), pensja na magazynie to 2800zł. Proszę zainteresować się kobietami z produkcji, które notorycznie wynoszą świeczki w torbach, chowają w koszach, w czyściwie i schodzą 15minut wcześniej z linii, żeby ochrona nie zdążyła tego wychwycić. Kradną na potęgę. Praca na magazynie jest wymagająca, ale zarobki nie są adekwatne to kompetencji jakie ktoś posiada. Brygadziści na magazynie śpią na nockach i mają wszystko gdzieś. Liderki na produkcji chodzą i popijają wiecznie kawę lub śpią na przekładkach tak, aby nie było ich widać. Operatorzy na produkcji mają tak lajtową pracę, że nie wiem skąd u nich wysokie zarobki, gdzie sporą część robią za nich pracownicy produkcji lub magazynierzy. Operator nawet dobrze nie potrafi wyliczyć towaru. Chodzą wiecznie zadowoleni, to samo liderki są ciągle zmęczone. Chyba piciem herbaty lub kawy. Innego wytłumaczenia nie ma. Stanowczo odradzam tam pracę. Wyzysk pracowników, małe zarobki. Za takie śmieszne pieniądze to lepiej iść do marketu, przynajmniej niedziela wolna... A w niektórych brak nocek. Korono! Obudź się. Doceń swoich pracowników. Inaczej będzie z Tobą bardzo źle.

Będę-Podpierdalał-i-Chuj
Kandydat

Dzień dobry. Na wstępie zaznaczę że przed napisaniem tego posta wypiłem ćwiartke i cztery piwa. Mam pytanie do kierownictwa: czy przyjmiecie mnie do pracy? Mogę robić za 300zł miesięcznie po 16 godzin soboty niedziele i święta. Będę donosił na innych pracowników i całował was po dup(cenzura)ch. Przykmiecie mnie na produkcje albo magazyn? Proszę.

Klient

Ile zarabia lider na produkcji.

Kojeko
Klient

Słyszałem Że Warto Dołączyć Do Teamu Korony. W Poniedziałek Złoże CV. Pozdrawiam Serdecznie.

Mila
Kandydat

Odnośnie pana pani co wyzywa wszystkich pracujących w (usunięte przez administratora)☹️nie rozumiem jak można wszystkich wkładać do jednego worka to że, ty wynosiłes świeczki w czysciwie nie oznacza ,że wszyscy tak robią, a , że cię zwolniło nie oznacza że możesz wszystkich pracujący tam ludzi oczerniać na forum weź się ogarnij bo coś jest z tobą nie tak???? Dobrze że wy wszyscy jesteście ten teges,a tylko pracujący w Gali są nie ten teges ,osobiście uważam że pracuje tam wiele wartościowych l i inteligentnych ludzi , niestety niezauważonych przez kierownictwo które widzi tylko swoich wybrańców.

Były pracownik Nowy wpis
@Mila

Pracowałem na produkcji i wiem jak to wygląda. Każdy kradnie świeczki. Szczególnie panie z produkcji, Z każdej linii złodziejki. Patrzą tylko, aby liderek nie było w pobliżu i biorą świeczki do kosza. Broń swoich przydupasów i złodziejaszki z produkcji. Masz rację. Pewnie sama wynosiłaś milion świeczek, bo te w kartonie to mało. A zwolniłem się sam. Za takie pieniądze nie warto tam pracować, ale widzę, że Ty nisko się cenisz, także pozdro!

koroniarz Nowy wpis
@Były pracownik

Nie każdy kradnie świeczki. Ja jak tam pracowałem, nie wziąłem ani jednej i znam jeszcze conajmniej 5 takich osób. Karton ze świeczkami wziąłem tylko raz. Jak zobaczyłem co za badziewie tam wrzucili ludziom, więcej nie brałem . Szkoda rąk na dźwiganie tego do autobusu. A panie wynoszące świeczki nie musiały się kryć przed liderkami bo liderki też brały. Taki klimat.

Mila Nowy wpis

Odnośnie pana byłego pracownika,co wynosił miliony świeczek w czysciwie,zastanawiałam sie,dlaczego tak kiepsko płacą ,a to wszystko przez ciebie i te miliony świeczek które wynosiłeś z produkcji.Jak tak wszystko wiesz co i kto wynosił to powinieneś to zgłosić u kierownika nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiłeś ,a odpisujesz wszytko na forum, i wyzywasz wszystkich od złodzieji ☹️może byś awansował i by cię nie zwolnili, pozdrawiam serdecznie ????

Aaa Nowy wpis
@Mila

Bo to taki pracownik był. Piszę był bo jak to mówią chojrak w necie p....a w świecie. Dobrych pracowników nie zwalniają. Większość pracowników ma w domu tyle świeczek ze nie może na nie juz patrzeć a ten oskarża o kradzierze. Co dwa, trzy miesiące paczka ze świeczkami dla każdego. Idz się chłopie lecz.

Będę-Podpierdalał-i-Chuj

Hahahahahah
@Będę-Podpierdalał-i-Chuj

(usunięte przez administratora)te, które wynoszą torby świeczek i schodzą 15 minut przez zakończeniem pracy. ???????? Może się z nimi zgadaj. Na produkcję to wszystkich złodziejek, których nie stać na świeczki. XD

szok
@Hahahahahah

Nic dziwnego że kradną jak zarabiają takie grosze. Trzeba być nie do końca ten teges żeby tam pracować za takie pieniądze i to jeszcze w 4 brygadówce

Giganiga
@Pracownik

Wyjasnione od a do z. Wiecznie na nic nie ma pieniędzy a kierownictwo wozi się r nowymi furami. Jak maja zaplacic nadgodziny to sa chorzy a wy ludzie myslicie o dodatkach, (usunięte przez administratora) szkoda gadać

Nick
@Pracownik

Z jednej strony to dobrze że opisałeś jak tam jest ze szczegółami mało się można tutaj dowiedzieć czegokolwiek konkretnego o pracy w tym zakładzie a z drugiej strony takie kablowanie publicznie kolegów z pracy to trochę nieładnie z twojej strony bardzo brzydki nawyk. Zakładam że jesteś jeszcze młodą osobą która niedawno co zaczęła pracować i z tąd takie teksty. Życie z czasem cię naprostuje że tak się nie robi. I nie myśl sobie że jak pójdziesz gdzie indziej do pracy w tym grajdole to będzie lepiej. Wszędzie jest podobnie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnimy studenta informatyki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandydat z Burzenina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

Witam Przed przyjściem na rozmowę o pracę chciałem się spytać , jak wygląda dział IT w tej firmie ? Czy jest miłą atmosfera i mniej więcej na jakie zarobki mogę liczyć ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Korona Candles SA? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

nie ma takiej firmy od dawna

Maja
@samarytanin

To ciekawe, co piszesz. Sprawdziłam i wszystko wskazuje na to, że firma Korona Candles istnieje i, co więcej, nadal prężnie się rozwija. A świadczy o tym chociażby fakt, że właśnie szukają tam pracowników na produkcję: http://www.korona.info/kariera/rekrutacja_dzialy_06.php Skąd masz zatem takie informacje, jakoby firma nie istniała?

Aaa
@Maja

Po prostu firma zmieniła nazwę. Teraz jest Gala a nie Korona.

@Maja

Właśnie, teraz jest inna nazwa. Po drugie ktoś pyta o Koronę S.A. a ta już nie istniała bo zmieniła się w Sp. z o. o. Bum

Olga
@Aaa

A czy poza tym, że zmieniła się nazwa firmy, zaszły jeszcze jakieś inne zmiany? Zmieniło się szefostwo, jakieś warunki zatrudnienia? Mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? :) Jak pracuje się obecnie w firmie Gala?

Nina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
Kandydat

Poszukują DYREKTORA ŁAŃCUCHA DOSTAW - Dlaczego ? Co się stało z poprzednim dyrektorem? Są fajni mężczyźni w tym dziale? - pozdrawiam Nina

Bezbek
Kandydat

Ile zarabia się jako operator linii głównej na rękę?

Anonim

Zarobki (usunięte przez administratora) na magazyn nie opłaca się przychodzić bo lepiej płacą wszędzie indziej, a narobić się trzeba, kierownictwo ma wszystko gdzieś, patrzą tylko jak pojechać po premii

Zapytaniec
Klient

Mam Pytanie Czy Ja Jako Mężczyzna Mam Szanse Pracować Na Linii? Np. Na Eko 12?

Nawet na eko44

Tora
@Zapytaniec

Jak sobie zawiążesz na supeł to masz.

Zapytaniec
Klient

Czy Ja Jako Mężczyzna Mogę Pracować z Kobietami Na Eko 12?

@Zapytaniec

Nie ma takiej linii... spamerze

nutek

czy po kwarantannie jest płacony zasiłek chorob.jakis papierek do podpisania jest w biurze.i co oznacza mała ilosc punktów np 5 i ile powinno byc ich.

Kokos
Kandydat

Witam. Czy są jakieś przyjęcia do pracy? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Jaki system pracy obowiązuje tutaj Oraz jak z wynagrodzeniem?. Posiadam doświadczenie jako operator maszyn i urządzeń.

@Kokos

Czy są przyjęcia to proszę zajrzeć na stronę korony. Tam tez opis na jakie stanowiska. Z wynagrodzeniem to nie jestem w temacie nowych przyjęć ale pewnie minimalna. A system pracy to albo 3 zmiany albo 4 brygady. Czasami zmienia się to z dnia na dzień

Pajac
@samarytanin

Wiekszosc nowych zatrudnionych tych których znam ma zarobek 2,400~ ostatnio tyle dostały osoby za październik które się świeżo zatrudniły po prostu taka premia przyznana .

Dzięki za info

babygril

Nie prawda, 1970 zł wyzysk i nic więcej

koronczarka
@Pajac

Tak, tak ale chyba brutto. Nie czarujcie nikogo pracownik produkcji, operator peryferyjny nigdy nie było tego więcej niż 2200 netto w systemie czterobrygadowym. Na trzy zmiany jeszcze mniej. Za ekstra niedziele lepiej wychodził odbiór godzin. Tyle w temacie wynagrodzeń.

Pytajnik

Ile dostaje operator linii głównej od razu po przeszkoleniu netto na konto ? I od czego zależy podwyżka jak na późniejszy czas ?

nutek

jak wyglada sprawa pracownika na kwarantannie w koronie

@nutek

Po prostu L4

Kojeko

@Kojeko

to jakiś spam od jednej osoby

Fyda
@Kojeko

To źle słyszałeś. Lepiej dołącz do teamu Kolarza.

Klient

Ile zarabia lider na produkcji.

@Przyszly koroniasz

Pytanie już było, zapraszam niżej

@samarytanin

Pytanie było ale nikt nie napisałam ile zarabia lider.

Iskra

Koło 4 tyś

Pisałem, ze 3 z przodu ma. Bo bywa różnie co do reszty. ALe tak, bliżej 4

Lider

Za mało.

@Lider

A jaki lider pisze że za mało może lider Agnieszka.

Marek
@Przyszly koroniasz

Piszecie, że lider produkcji zarabia 4000 zł. Możecie napisać, czy poza pensją podstawową na stanowisku tym można również liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Bardzo proszę o odpowiedź bo nie ukrywam, że ciekawi mnie ten fakt. Z góry dzięki.

Koronawirus
@Marek

Świadczenie?? Pakiet premium za pincet????

@Marek

Nie ma żadnych świadczeń dodatkowych.

Koroniarz

Tak

Osoba

O co chodzi ze ktos dostaje aganz np pracownik produkcji ile dostanie wiecej netto?

Kojak
Klient

Bardzo Dobra Firma. Jutro Jadę Złożyć Papiery. Chciałbym Być w Teamie Korona. Serdecznie Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gala Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fabryczna 10