Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Byly koroniarz

Jakie sa liderki teraz w porządku.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Korona Candles SA odbywa się również w języku angielskim?

MA

Hmmm. Byłem na rozmowie ale poziom angielskiego Pani z HR był słaby. Nie umiała się wypowiedzieć...

Nikt

Ile zarabia lider na produkcji.

Ile teraz brutto zarabia sie na magazynie a ile na 1 jako operator ?

Pracownik produkcji
@Zainteresowany

Operator na produkcji ok 3600-3900 na rękę a na magazynie słyszałem że ok. 3500-3700. Mówimy o czterozmianówce rzecz jasna.

Niezla sciema
@Pracownik produkcji

Na rękę to jest kwota netto,a nie brutto!!!Chyba,że piszesz o zarobkach za dwa miesiące

Pracownik produkcji.
@Niezla sciema

Napisałem wyraźnie "na rękę" żeby było jasne. Wiem ile dostaje na konto a jeśli kogoś interesuje brutto to niech sobie policzy. Po co liczyć brutto skoro tych pieniędzy nie widzisz na oczy... Przecież kupujesz chleb za kwotę netto- czyli na rękę...

Koronawirus
@Pracownik produkcji

Czy ty mówisz o Koronie ? Tyle lat pracuje i nie dostałem jeszcze takiej wypłaty. Trzeba to zgłosić do kadr .3900 ?? ????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????

Pracownik produkcji
@Koronawirus

3900 to maksymalna wypłata jaką dostałem. Nie napisałem że co miesiąc jest tyle tylko wyraźny przedział od-do. Ty chyba pracujesz ale bokami...

Niezla sciema

Chłopcze,napisałeś o zarobkach w korona wielun,czy korona Wrocław?Nie rób ludziom wody z mózgu,bo sądząc po wpisach,to masz go tyle co koliber.Może ci raz do roku tyle wyplacili,ale miesięcznie to ile ci wpływa na konto przodowniku pracy,2500?? I daj takiemu parę gr więcej raz w roku,to wszystkie okoliczne wichury będą bebnic,jaki w koronie dobrobyt.No ale głodny pies,to nawet muchę polknie

Operator
@Pracownik produkcji

Kolego jesteś w błędzie. Otóż pracuje już tam trochę czasu z pewnością dłużej niż ty i takiej wypłaty jak wspominasz nie dostałem. Zejdź z chmur na ziemię i nie wprowadzaj ludzi celowo w błąd, no chyba że nie jesteś pracownikiem tylko pionkiem co na celu ma oszukanie potencjalnych przyszłych pracowników.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
nowa

czy sa juz jakies przyjecia do pracy i na jakie stanowisko

Brudas

Czy Wy nie widzicie że narażone jest zdrowie pracowników, czy autobusy będą zdesynfekowane , poręcze , ubikacje wejście do zakładu ?????

koroniarz

Z topielnika na Romeczka Parafinka mruga Chodź opowiem Ci bajeczkę bajka będzie długa. Były sobie podgrzewacze były też lampiony Byli sobie pracownicy lecz temat skończony Byli sobie kierownicy mieli fajne hasła Byli sobie też liderzy Psst, Korona zgasła.

Gregg
@koroniarz

śmieszne jak cholera. Bedziesz się śmiał baranim głosem jak cie zwolnią matołku jeden. Musisz mieć nieźle zryty beret skoro się nabijasz w obecnej sytuacji.

@Gregg

Ano będę się śmiał. Ale z Ciebie, jak to Ciebie zwolnią, bo mnie już nie mogą, bo ja już u Was nie pracuję. Także powodzenia kierowniku.

Gregg
@koroniarz

Ciebie nie mogą bo już to zrobili. No to masz się czym chwalić :))) Widocznie byłeś tak dobry, że teraz pozostaje Ci tylko szkalować dobre imię firmy. :))) Ubaw z ciebie... a i jeszcze jedno. W dobie kryzysu, żeby jeszcze nie było tak, że będziesz musiał przyjść do Korony prosić o pracę :))) Tylko na podaniu nie zapomnij napisać "Koroniarz" :)))

@Gregg

Po pierwsze sam się zwolniłem, a nie mnie zwolnili. Po drugie nie po to się zwalniałem, żeby z powrotem wracać. Także spokojnie. Nie wrócę. Po trzecie, za chwilę nawet jakbym chciał wrócić ( a byłaby to ostatnia rzecz w życiu jaką chciałbym zrobić ), to już nie będzie gdzie. Ostatni gasi światło. Jak dobrze zaczopkujesz, to może nawet to Ty będziesz tym zgaszającym. Pozdro.

Pit

Super mu odpowiedziałeś

Eliza

Może ktoś mądry odpowie na zadane pytanie . Pracownicy czekają !!!

Zwracam się do Szanownego Zarządu, czy Wy szanujecie restrykcje państwa do zachowania 1,5 metra pracownika od pracownika ? Co jest na linii , szatni , stołówce. Żyjecie w innym świecie !!! Urlop wypoczynkowy jest dla pracowników a nie dla Was ???? Pozdrawiamy ????

Ciekawe co z tym zakazem zrobi Korona jak w autobusie jest około 80 osób

Odp

Ja jestem ciekaw czy korona wyjdzie cało z tej sytuacji i jak szybko się podniesie z kryzysu. Korona to korona ale co zrobi Gala?

Czy w obecnej sytuacji zakład nadal funkcjonuje? Czy zostały wprowadzone środki bezpieczeństwa? Korono, 3 maj się. ☺️

Ile jest zmian w Korona Candles SA?

Koronaaaaa

To zależy, czy trafisz na system 4 brygadowy, czy 3. Jeśli na ten pierwszy to masz 112233ww, a jeśli na drugi to pracujesz 5 dni na rano, później 5 dni na popoludnie, a później na nocki. Weekendy w tym wypadku są wolne.

Kombatant

Jedna,ze zlego,na bardzo źle????

@Koronaaaaa

Czy za pracę w takim systemie zmianowym przysługują jakieś dodatki finansowe lub benefity? Ciekawi mnie też, czy możliwość pracy na akord, żeby więcej zarobić. Firma stwarza taką opcję?

Kombatant

Cześć koroniaki,słyszałem,że już czopek u Was nie pracuje,że prezesem wysypiska śmieci w Rudzie został????,prawda to??jeśli tak,to Bogu dziękować,bo tam jego miejsce????????????,a pomyśleć,że tak w (usunięte przez administratora)cwircwirkowi wchodził????????????

Batat
@Kombatant

Który ten czopek? Brygadzista jakiś? :-)

@Batat

Nie ublizaj Brygadzistom????

Były koroniarz

Zamiast narzekać że mało zarabiacie czy musicie w sobotę i w niedzielę pracować to można zmienić pracę na inną.

Korona
@Były koroniarz

W Wieluniu ciężko za pracą. (usunięte przez administratora)

Koroniarz

Jak wam nie pasuje w każdej chwili można zmienić pracę.

@Koroniarz

I dzięki takim,firma ma się dobrze,raczej jako tako,ludziska mają pracę,no bo po co się wysilać jak ta praca jest ,i na nic innego mnie nie stać,i nieważne,że może,a raczej już dawno powinno być lepiej,bo skoro służbowe auta chowa się podczas audytu Ikea,bo strach,no bo jak tak może być,że jeden porszakiem się wozi,a ci co na niego pracują najniższa krajowa mają?,no ale będą mieli,bo świadomość tych niektórych,tych,którzy piszą,że jak Ci nie pasuje....ogarnijcie się ludzie,ta firma na pewno życia Wam nie ratuje....

Proces rekrutacji w tej firmie zaiste ciekawy. Piszą pięknie jakie filmiki a rzeczywistość wygląda inaczej nie dajcie się nabrać tam nie widzi się potencjału tylko znajomości i kolesiostwo. Gwiazdy z HR do wymiany bo robią co chca i się zasiedzialy.czlowiek chce pracować a potraktowany jakby łaskę robiły! Jedna wielka ściema oby tak dalej

@Karolina

No niestety to prawda zgadzam się.

@Karolina

I z tego korona za czasów cwircwika słynie niestety????

Esteta
@Karolina

Masz rację,gwiazdy z HR,wyjątkowo niesympatyczne,i faktycznie zasiedziale,ale taka jest ta firma,kolesiostwo i wyjątkowy brak kompetencji na szczeblach zarządzania.U nich zawsze obowiązywała zasada:chcesz się utrzymać na stanowisku-zatrudnij głubszego od siebie.I stąd na kluczowych stanowiskach obywatele zamiast inżynierów lub magistrów????Niektórzy kluczowi nawet matury nie mają????No ale po co panu strach,niekompetentna kadra,łatwo w ryzach utrzymać,bo koryto dobrze karmi....

@Esteta

Pięknie powiedziane nic dodać nic ująć świata prawda pozdrawiam.

Justyna

Firma dobrze oceniana w internecie poza tym to dobry pracodawca więc narzekanie to chyba pomysł konkurencji.

@Justyna

Jakiej konkurencji ? Nikt więcej poza Koroną świeczek w okolicy nie robi, a więc żadnej konkurencji nie ma. Chyba, że chodzi Ci o to, że w innych firmach ludzi brakuje i mogą chcieć ludzi z Korony. Ale tu też Ci powiem błędny tok myślenia masz, bo takich nierobów jak w Koronie są, nikt nie będzie chciał u siebie w firmie.

@Justyna

Jeśli ta firma jest dobrze oceniana w internecie,to Ty Justyna jesteś w ciągłym korku????Sprawia ci przyjemność pisanie takich idiotyzmow??pewnie gdybyś dostała propozycje z korony za tysiaka premii z gołą kokochą na rurze zatańczyć,to poszłabyś w ogień

Były koroniarz

Jakie są liderki teraz zmieniły się są tak jak były i która jest w porządku.

@Były koroniarz

Ile razy jeszcze zadasz tutaj to beznadziejne pytanie ? Nie masz mózgu żeby zauważyć że nikt tutaj nie ma ochoty Ci na takie bzdury odpowiadać ? Pewnie sama jesteś liderką i chcesz się dowiedzieć czy czasem ktoś o Tobie nie napisze że jesteś najładniejsza i najbardziej w porządku.

ihaha

hahahahaha dobre dawno sie tak nie usmialam

Korona
@ihaha

Ja je lubię.

Justyna

Wydaje mi sie ze pani Ula jest w przadku.

Rik

Witam.slyszalem ze mozna teraz w Koronie do Ameryki wyjechac i nizle zarobic.Prosze o jakies info.

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń