WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII

Wrocław

Opinie o WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII

Kamila

Mi się podoba na tej uczelni. Moze nie ma za dużo luzów ale jest dobra atmosfera. Wykładowcy mili i chcą naprawdę nauczyć.

Ania

Normalnie licencjat i magisterka. Ja jestem w trakcie robienia licencjata z fizjoterapii. Jest ciężko i naprawdę sporo trzeba się uczyć. Ale chociaż wiem że wyniose sporo wiedzy na tych studiach.

Celina Wro

Warto do nich iść bo moim zdaniem bardzo dobrze szkolą i wiele się można nauczyć. Jeśli ktoś lubi to czego się uczy to zdecydowanie polecam tę szkołę. Uczyć się zawsze trzeba.

marry.e

ludzie narzekają na wsf a mi się podoba. wiadomo ze duzo nauki ale coś za coś...ja tam myślę ze jest to potrzebne wiec przykładać się trzeba!

Matjas

Fajna uczelnia, dobrze mi się na niej uczyło a zyskałem bardzo dużo wiedzy, którą teraz oczywiście wykorzystuję w pracy:) No ale trzeba było się dużo uczyć. Jak to mówią - bez pracy nie ma kołaczy!

Zostaw opinię o WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII