Akant Monika i Zbigniew Harasym Sp.J.

małopolskie

Opinie o Akant Monika i Zbigniew Harasym Sp.J.

Lidia

@Alidziękuję za odpowiedź. To ważne, że można liczyć na dobrą atmosferę w pracy oraz dodatkowe benefity. Piszesz też o nadgodzinach. Często się one zdarzają? Czy niektóre działy firmy mają więcej pracy i muszą częściej liczyć się z zostawaniem po godzinach?

Ali

Pracuję od 3 lat i nigdy nic z powyższych złych rzeczy mnie nie spotkało. Wypłata zawsze na czas, nadgodziny płatne, wolne gdy dzieci chorują bez problemu. W firmie bardzo miła rodzinna nadal atmosfera, szefostwo życzliwe. Oczywiście że trzeba pracować, czasami zostać dłużej ale nie narzekam. Pracowałam już w kilku firmach produkcyjnych i tutaj zdecydowanie jest najlepsza atmosfera. Ostatnio dostaliśmy dofinansowanie do aquaparku oraz wprowadzono nam zaliczkomat.

Lidia

@verapiszesz, że firma zapewnia dobre warunki. Chodzi Ci o warunki zatrudnienia? Co dokładnie sprawia, że w Twoim odczuciu jest to jedna z lepszych firm w mieście? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Akant Monika i Zbigniew Harasym Sp.J.

vera

Polecam, jedna z lepszych firm do pracy w całym mieście. Dobre podejście do pracownika, dobre warunki.

firk

mi sie pracuje dobrze, a to juz trzecia z kolei firma produkcyjna w Koszalinie w ktorej jestem. tu już 4-ty rok i mam nadzieje zostac dluzej głównie ze względu na normalną atmosferę i podejscie do czlowieka.

daix

w akancie na produkcji pracuję 2 lata. Różni ludzie przez ten czas trafiali do firmy, ale prawda jest taka, że jak komuś zależy na pracy, to nie ma się czego obawiać - na pewno zostanie doceniony. Stała ekipa pracuje tu już dłużej niż ja i ludzie są zadowoleni.

funky

praca jest w porządku - nie bardzo ciężka. atmosfera w porządku i to najważniejsze bo az chce się do pracy chodzić.

nessty

jedna z nielicznych firm w dzisiejszych czasach, która szanuje tak pracowników. Nie ma czegoś takiego jak praca na czarno - tu wszystko masz na papierku, legalnie. Pracuję 4-ty rok i polecam.

ona

ja też mam dziecko i nigdy za l4 nikt złego słowa nie powiedział... może po prostu efektywność Twojej pracy spadła albo cos innego sie stalo? wiekszosc ludzi na produkcji ma dzieci i nie wylatuja jak dziecko choruje.

Nie dla akantu

Bardzo nie prorodzinna firma. Zwalniają za l4 na dziecko.

Nda
@Nie dla akantu 26.01.2017 04:52
Bardzo nie prorodzinna firma. Zwalniają za l4 na dziecko.

L4 łącznie 2tyg.w ciagu 4 miesiecy pracy po urlopie macierzyńskim. Gdzie po urlopie macierzyńskim powinnam jeszcze miec zaległy urlop wypoczynkowy ,nie zaplacili mi za niego i kazali przychodzic w czasie jego trwania normalnie do pracy pod groźbą zwolnienia. I to wg.prezesa bylo Ok,ale zwolnienie lekarskie na małe dziecko juz nie... takze nie polecam pracy w firmie akant- zwłaszcza jesli ma sie male dziecko,które chodzi do żłobka/przedszkola i co jakis czas choruje.

she
@Nda 26.01.2017 05:34

pracuje tez w akancie i nie sądzę żeby była to prawda... nie znam przypadku żeby ktoś pracował w trakcie urlopu - tu bardzo pilnują takich rzeczy.

kas

Tylko na produkcje szukaja? Przedstawicieli teraaz nie poszukuja?

charlie

Pytałem i na produkcji szukają - tam zawsze się ręce do pracy podobno przydają.. trzeba się przejść do nich na Lnianą.

babi

Ktoś orientuje się czy na Lnianej potrzebują ludzi na produkcji? Kolega chwalił sobie tę pracę i chciałbym też spróbować się tam dostać.

ewa

nick
@ewa 24.08.2016 19:52
w akancie dużo się zmieniło przez ostatnie lata... i to na lepsze - ludzi traktuje się po ludzku i tak powinno juz zostac...

Zgadza się - pracuję już 5 lat i rzeczywiście jest lepiej. Co prawda warunki, umowa o pracę itp były zawsze, ale ludzie teraz pracują bardziej pozytywni.

jarix

Jest to praca, do której idzie się z uśmiechem na twarzy. oczywiście weekendy w domu uwielbiam jeszcze bardziej, ale biorąc pod uwagę inne zakłady, w których pracowałem, ten jest w porządku. Wszystkie warunki o których była mowa na początku są spełnione, nic nie kręcą, nie kombinują. Wypłata na koncie zawsze z dzień wcześniej. Oczywiście umowa o pracę.

stokrotka

Jak dba? a chociażby tak, że teraz w okresie wakacji starał się sprawiedliwie rozdzielić urlop tak, żeby każdy mógł odpocząć i spędzić trochę czasu z dziećmi, jak mają wakacje. To małe rzeczy, ale widać, że traktują nas po ludzku, a nie jak trybiki w całej machinie.

stokrotka

no tak - na produkcji może i się zmęczysz, ale psychicznie masz luz. Nasz kierownik dba o pracowników - też widać, że mu zależy żebyśmy byli zadowoleni. No oczywiście też wymaga - nie jest tak, że ktoś się obija w pracy. Ja przeszłam do akantu ze strefy, bo kasa jest lepsza... porównując atmosferę to tez jest lepiej.

mw

pracuje na produkcji. praca jest fizyczna, wiec trzeba sie wysilic, ale na szczescie jest bezstresowo.wychodze z pracy i mam spokojna glowe, nie musze o niej myslec. pieniadze zawsze moglyby byc wieksze, ale nie jest tez jakos zle. minus jest taki ze pracuje sie na zmiany, ale taki juz urok firm produkcyjnych - mozna sie przyzwyczaic.

miki

pokażcie mi drugą tak uczciwie zatrudniającą ludzi firmę w Koszalinie... W Akancie na produkcji masz legalną umowę, żadnych ściem. od samego początku wszystko na papierze. Przestrzegają wszystkich przepisów. Praca jest zmianowa - może to niektórych odstrasza, ale ja np. wolę zmiany, bo choćby w wakacje tak, jak teraz zdążę na plażę podjechać.

majkel
@miki 01.08.2016 19:09

To fakt - teraz legalne zatrudnienie to duży komfort, bo masz i urlop i ubezpieczenie i w razie kredytu nie ma problemu. W akancie to wszystko jest, a że zdarzają się i lepsze i gorsze dni to chyba jak wszędzie, w każdej pracy.

annataawu

Fakt ile lat Akant jest na rynku i to, że są jedną z najlepiej rozwijających się firm w Koszalinie pokazuje, że jednak dobrą drogę obrali, mimo tego, co niektórzy tu wypisują. Ja złego słowa nie powiem - pracuję na legalnej umowie, za uczciwe pieniądze. Nigdy nie zdarzyło się żebym nie dostała wypłaty na czas. Atmosfera dla tych co lubią ludzi jest w porządku. Jeśli ktoś zaczyna snuć intrygi, to może mu coś nei pasować, ale jeśli się jest dobrze nastwionym do ludzi to naprawdę nie jest źle.

Frodo

Pracowałem w tej firmie 10 lat temu. Czyli w 2006r. I jak czytam te komentarze to widze, że nastawienie Zbyszka i jego przydupasów do pracowników sie nie zmieniło. Pamietam jak w pierszy dzień pracy kazali mi sie nauczyć wszystkiego o tej branży w tydzień. Atmosfera do bani. Bo inaczej tego nie można nazwać jak współpracownicy donoszą na siebie na wzajem. Gorąco odradzam wszystkim. Omijajcie te firme szerokim łukiem.

jaro

Atmosfera jest w porządku. Wiadomo - trzeba robić a nie się obijać, ale na produkcji to normalne. Jak jesteś ok w stosunku do reszty to i Ciebie szanują. Normalni ludzie, normalni szefowie - serio, jak czytam, że ktoś narzeka to chyba nie ma porównania i po prostu z natury jest maruderem. W Akancie pracuję kilka lat i zmiany nie planuję.

babaja

Atmosfera jest ok - przynajmniej na produkcji. Co do reszty nie wiem. U nas na hali pracować trzeba, ale jest wesoło. Wiadomo - kilku maruderów zawsze się trafi, ale ogólnie nie można narzekać. Ludzie są zgrani, o kierownictwie tez nie powiem złego słowa.

jaro

Akant to aktualnie jedna z najstabilniejszych firm produkcyjnych w Koszalinie. Wypłata zawsze na czas, swoje trzeba robić - jak wszędzie, ale źle nie jest.

elixx

Niepochlebne opinie sprzed kilku lat na szczęście nie są już aktualne. Pracuję w Akancie na produkcji od roku i w kwestii atmosfery dużo się musiało zmienić. Mój przełożony ma dobry kontakt z całą ekipą - nigdy nie słyszałam wyzwisk, wręcz przeciwnie - dużo jest w pracy śmiechu i żartów. Warunki jak na Koszalin bardzo dobre. To trzecia firma produkcyjna w jakiej pracuję i w Akancie zarabiam najwięcej i co najważniejsze wszystko na umowę, legalnie. Ja złego słowa nie powiem - oby pracować w takiej firmie jak najdłużej.

dziad

Dziady dziady!!!

ania

Nie polecam tej firmy Akant przepracowałam tam tydzień i podziękowali nie dostałam umowy po tygodniu ci podziękują

Sandra

A niewiem czy szukaja ale warto isc i zostawic cv albo porozmawiac z kierownikiem produkcji

lola

tak samo traktuje ludzi jak jej mamusia

tak, ja

Bylo na probnym 1500 zl, po 3 m-cach 1700 a po pol roku 1900. Dzis szukaja, jutro nie. Zajsc, zadzwonic czy od razu zlozyc papiery nie zaszkodzi.

Aleks

Sandra a mozesz powiedziec ile sie tam zarabia ? Czy szukaja teraz ludzi?pozdro

Sandra

Polecam prace na produkcji w firmie "Akant" pracowalam tam ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona niestety musialam wyjechac ale jak wroce to napewno do tej pracy:-) atmosfera w pracy bardzo fajna wszyscy pracownicy bardzo mili radio na vox fm ;-) najwazniejsze. Zarobki dobre jak na tak ciezkie czasy. Uwazam ze jesli ktos chce pracowac i polubi to co robi to moze byc wymarzona praca. Wszystkich pracownikow pozdrawiam.

XXXXX

Nie polecam pracy w Akancie. Jest to firma, która nie szanuje pracownika, nie dotrzymuje danego słowa, zwolnienia bez powodu są na porządku dziennym, nikt nie podaje konkretnych powodów wyrzucenia pracownika. PORAŻKA! Atmosfera w pracy straszna, dziewczyny fałszywe, okropne, niektóre zachowania zahaczają o mobbing. Częste machlojki oraz typowe "znajomości", kierownictwo bardzo niefajne, układy i układziki, moje odczucia po kilku miesiącach pracy tam są tragiczne, nie polecam nikomu, a naprawdę wiele w życiu przepracowałam i nigdzie nie zostałam potraktowana jak w Akancie.

jola

Nie polecam jako wspópraca, Akant to porażka, wysylki specjanlnie poóźnione aby w ich klepiku on line kupować ! Ty jesteś sprzedawca do D a oni są super.

R.

Na początku owszem jest to 1500 zł. Ale jak przepracujesz okres próbny to masz chwilę później 200 zł podwyżki a za pół roku kolejne 200 zł + premie świąteczne również się zdarzają. Prawdopodobnie więc długo nie popracowałaś i tego nie doświadczyłaś. Swoja drogą ludzie są sami sobie winni, przychodzą np. na żaluzje popracuje dzień, dwa czy tydzień i ucieka mając później pretensję o płacę minimalną, mobbing (sic!) i całą resztę, tylko nie do siebie. A praca jak to praca na produkcji, może monotonna, przerobisz 8h i zapominasz. To jest praca a przecież trzeba egzystować. A jeśli lubisz robić to co kochasz to zrób biznesplan i otwieraj firmę. Też chciałbym na wejściu dostać ze dwa tysiaki ale mam świadomość w jakim państwie żyjemy i cierpliwie podążam kolejnymi etapami.

pracownica

wyzysk , firma to pomyłka , układy z inspekcja pracy itp.... pensja minimalna i ciagły mobing

ja

ja pracuje w biurze obsługi w Akancie i to wszystko prawda-laski zestresowane [usunięte przez moderatora] wielka kierowniczka tylko krzyczec potrafi ,nikt nic nie tłumaczy tylko wymagaja odrazu-za jeden błąd robia takie pranie mózgu że hej-praca w stresie pośpiechu zastraszeniu-szef nie płaci za nadgodziny,za pracujące soboty-pensja głoodowa!!!najniższe-w umowie niby 8 h dziennie a siedziesz 10-latem nawet 12 nie polecam zła ekipa zarządzająca Pani [usunięte przez moderatora].nie zna sie kompletnie na kierowaniui ludzmi-uklady-układziki-jak nie liżesz im tyłka-to jest na Ciebie wszystko zwalane-biedni ludzie co się tak daja po kilka lat-ja nie zamierzam!!!

anonim 2

Jak można było wyprodukować taki paszkwil na temat naszego wspaniałego kolegi. On bardzo dba o dobre imię firmy. Jego wszystkie działania tak źle odebrane przez Ciebie są z czystej miłości i troski o wspólne miejsce naszej pracy, zachowanie wszelkich norm i planów pięcioletnich ,wszak dobro firmy jest najwyższym priorytetem każdego pracownika! Jeżeli chodzi o lizanie tylnej części ciała szefa ,to przyjemność jest obopólna -zadowolony szef - to zadowolony pracownik, (to chyba jasne). Gdybyś widziała z jakim oddaniem nasz najlepszy z najlepszych pakował ostatnio "Fionę"............. Beee...beee...beee

Nie polecam pracować w Akancie. Zainstalowane kamery, czytniki kart magnetycznych rejestrujących każde wyjście do WC, przerwa co do minuty 15 min. W pracy pośpiech, w przerwie pośpiech. Presja psychiczna żeby zrobić określona liczbę np.żaluzji. Nie ma mowy, że każdy pracuje na swoje konto, na akord, tylko cały zespól więc nie dość, ze przychodził kierownik i mówił \"szybciej\", to jeszcze współpracownicy mający pełne gacie, tak samo cię popędzali. Jeden z pracowników - Jacek - dwulicowy, fałszywy, kablujący i donoszący kierownikowi choć sam się obijał i z 10 razy chodził do WC (dlatego tak długo tam pracował, bo lizał dup kierownikowi i właścicielowi, i rozpowiadał kłamstwa na temat pracy innych). Właściciel i kierownik znajomi ze szkoły. Kierownik po znajomości wprowadził swojego kosztem innego pracownika. Jednym słowem UKŁADY. A właściciel pod postacią wymóg klientów zwalniał innych traktując ich jak niewolników mówiąc, ze pracują wolno. KASA dla niego najważniejsza, bo musi jeźd

Zostaw opinię o Akant Monika i Zbigniew Harasym Sp.J. - małopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akant Monika i Zbigniew Harasym Sp.J.