Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy

Opinie o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy

Alice

Marek
@Alice 14.01.2015 17:25
Proszę o opinie o tej firmie, jakie warunki pracy itp. Naczytałam się o jakichś karach za zerwanie umowy, ile w tym prawdy?...

Jeżeli złożysz u nich aplikację do pracy, pracodawca wystawi dokument potwierdzający twoje zatrudnienie, a ty zrezygnujesz z wyjazdu, wtedy dostaniesz karę.

hahahaha
@Marek 26.10.2017 13:15

to znaczy ze to sa porostu (usunięte przez administratora)zlozysz u nich cv a oni za 2 miesiace sie odezwia ze maja prace a ty juz bys z glodu zdech czekajac na ich prace i chca pieniedzy a ty juz dawno pracujujesz gdzies indziej to jest zwykle

Beatka

Wjechałam do pracy w Anglii przez Imperial z Koszalina do hotelu w Manchesterze na stanowisku kelnerki. Pracowałem w Hotelu - Manchester Marriott Victoria & Albert Hotel. Jestem bardzo zadowolona wyjazdu. Kontrakt był na rok czasu. Wszystko zgodnie z umową. W umowie z Imperial jest faktycznie kara za zerwanie kontrakty, np za nadużywanie alkoholu czy spóźnienie się do pracy, ale uważam że to normalne. Myślę, że Imperial zabezpiecza się w ten sposób, żeby nie wysłać do pracy alkoholików czy osób nieodpowiedzialnych. W ogóle to polecam to miejsce pracy. Poznałem tu wspaniałych ludzi po za tym dziękuję dyrekcji Hotelu.

takietam
@Beatka 21.12.2016 10:31

pracowałem czy pracowałam, poznałem czy poznałam Beatko?;)

JJ

Czy ktoś wyjeżdżał z nimi?

Zostaw opinię o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy