Dybicar Fiat Serwis Stacja Obsługi

Katowice

Opinie o Dybicar Fiat Serwis Stacja Obsługi

konrad478

Nie polecam tego warsztatu na serwis szef popaprany człowiek traktuje wszystkich jak szmaty a sam jest [usunięte przez moderatora] zresztą jak wszyscy w biurze nie znają się na niczym porażka jeden wielki syf w biurze nie polecam tam serwisowania samochodu ciulaja na każdym kroku pracy też nie bo co robią z autem a co z człowiekiem.

młody95

praca tam to jeden wielki koszmar . Szef ma zdrowo [usunięte przez moderatora] w głowie . Nie da sie tam pracować . Tzn \"fizole\" są spk ale biuro to porażka . nie polecam tego warsztatu na miejsce pracy ...

Zostaw opinię o Dybicar Fiat Serwis Stacja Obsługi - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dybicar Fiat Serwis Stacja Obsługi