Opinie o Crux sp.j. D.Zając P.Wolny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Crux sp.j. D.Zając P.Wolny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Crux sp.j. D.Zając P.Wolny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crux sp.j. D.Zając P.Wolny w Katowice

Satan Nowy wpis

Nie polecam nawet największemu wrogowi , traktują i wykorzystuja ludzi do cna , czysta kpina i żart !!! Umowy beznadziejne i czepiają się o trochę wyższa stawkę! Omijać z daleka

Teodor Nowy wpis

Dobra i stabilna firma, fajna atmosfera w pracy jedynie zmartwienie to jak długo pandemia będzie robiła takie zamieszanie bo to jest groźne dla wszystkich.

Czy pracodawca Crux sp.j. D.Zając P.Wolny organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

haha Nowy wpis

Nie

Janek

@Hejka Gdyby tak było jak napisałaś to firma nie byłaby dobrze oceniana jako pracodawca!!!

Firma Crux sp.j. D.Zając P.Wolny prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK INTROLIGATORNI (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Hejka

Wykorzystują osoby niepełnosprawne. Zatrudniają osoby niekompetentne takze i pracownik niepelnosprawny, ktory bedzie do konca zatrudniony na zlecenie a nurz upomnisz sie o umowe o prace- zostaniesz zwolniony. Tym bardziej niezadowolony bedzie klient, pracowalam w wielu introligatorniach i widze w jakim stanie są te kalendarze. Kłamstwa na porządku dziennym. Za 3 tygodnie pracy z nadgodzinami 900zł w 2019/20 roku. Praca na pełny etat. Mieli nawet problem zeby dac zlecenie, najlepiej prawac na czarno. Nadgodziny płatne 0%z

Andorszandordelawe

Witam Praca w Magazynie ? ........ Tylko że w tej firmie niema czegoś takiego jak Magazyn ! Owszem są pomieszczenia ale nazwał bym je raczej jak powiadają Ślązacy " Chasiokiem " Brak Kierownika Magazynu ? Koordynatora ? czy kogokolwiek kto ma pojęcie o Logistyce czy Gospodarce Magazynowej . A co do " kadry magazynowej " tak nazwałem kilka Pań pracownic języka jakiego używają mam na myśli słownictwa pasuje raczej do Patologi Społecznej

amg

śmieszna podstawa. flota samochodów żałosna. system premii i prowizji też słaby. Główny produkt ( reklama na kalendarzu) nie jest już w modzie.. Umowa zlecenie. Firma kogucik. Jeżeli ktoś nie pracował jako przedstawiciel i chce spróbować to ok ale niech się nie spodziewa kokosów max najniższa krajowa.

amg

uchahana

Pracowałam jako przedstawiciel handlowy na umowie zlecenie oczywiście.Szansa na umowe o prace jest po osciagniecu obrotu którego nie osiągają stali pracownicy którzy sami są na zleceniówce.telefon służbowy stacjonarny.Sprzęt stary zniszczony komputer, telefon czy nawet auto. Plany są z kosmosu.Współczuje każdemu kto zrobi fajny obrót i wezmie wolne dajmy 1 dzien.W normalnej firmie odliczono by dniowke z podstawy tam odciagna premie prowizje oraz podstawe a wasza dniowka Bog wie jak liczona wyniesie was 200 zł :) Nie polecam przejedziecie sie i zmarnujecie czas

kinomaniak

Mogę polecić wam pracę w CRUX. Jest możliwość awansu nie tyle stanowiskowego co finansowego. Każdy kto dobrze sprzedaje będzie zadowolony. Wiadomo że nie od razu Rzym zbudowano i na owoce pracy trzeba chwile poczekać. Na początek pracą na zleceni, później na umowę o pracę. Chęć do pracy, wytrwałość, cierpliwość, na początek wystarczą.

weteran

Hehehe widzę że opinii mnóstwo zostało usuniętych.. Otóż, ja mogę polecić. Z czystym sumieniem. To dobra praca dla młodych ludzi, którzy szukają doświadczenia potrzebnego w sprzedaży. Niestety nikt Cię nie nauczy, do wszystkiego musisz dojść sam/a. Ale mając dryg do sprzedaży i trochę wrodzonych umiejętności + odrobinę szczęścia można zaczepić się na dłużej. Jedyne co mi nie pasowało w CRUX'ie to szklany sufit. Co byś nie robił to i tak nie miałeś możliwości jakiegokolwiek awansowania, nawet na papierku. Generalnie, miło wspominam, przede wszystkim atmosferę wśród szeregowych pracowników. Co do zarobków, nie powalają na kolana (zwłaszcza porównując to z marżami na poszczególnych produktach). CRUX to taka hydra, jeden łeb obetniesz to wyrośnie następny i tak dalej. Nic go chyba nie zabije, zawsze znajdą się nowi pracownicy, a nawet gdyby dział handlowy upadł doszczętnie to i tak firma sobie poradzi. Niewielu tak pewnie jeszcze zostało z których pamiętam, ale pozdrowienia dla 'starej gwardii' ;)

psv

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej!!!

tycjan

Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Crux sp.j. D.Zając P.Wolny - Katowice

• Jak się pracuje w Crux sp.j. D.Zając P.Wolny?

Zobacz opinie na temat firmy Crux sp.j. D.Zając P.Wolny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Crux sp.j. D.Zając P.Wolny