Crux Sp.j. Piotr Wolny Dariusz Zając

Katowice

Crux Sp.j. Piotr Wolny Dariusz Zając

Opinie o Crux Sp.j. Piotr Wolny Dariusz Zając

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Crux Sp.j. Piotr Wolny Dariusz Zając mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

lalala

nie spodziewałabym, się jakichś gigantycznych kwot na szeregowych stanowiskach, chociaz musze przyznać że jeśli chodzi o wydawnictwo zajmujące się kalendarzami to w regionie są na topie jeśli o zakres i szerokość asortymentu i różnych opcji do wyboru dla klienta

Kamil

A jakie zarobki

Tomi

witam, a ja mogę polecić osobom, które poważnie chcą sprzedawać! atmosfera super, jest nowy kierownik, ktory potrafi motywować, służy wsparciem, szkoli, uczy ale tez wymaga. Idealna praca dla początkujących handlowców.

daxi

Czy ktos moze wypowiedziec sie jak wyglada na chwile obecna praca tam ?

Firma nie godna polecenia, Praca tam to porostu strata czasu zarobki 1000 ogólnie to poszukajcie w internecie opinie negatywne są a pozytywne pisze pewnie [usunięte przez moderatora] hehe

xxxxx

Firma godna polecenia. Nie widziałem jeszcze firmy gdzie panuje tak wysoka kultura, zespół młody i sympatyczny , praca od poniedziałku do piątku, co ważne z wolnym dniem nie ma najmniejszego problemu co dziś jest raczej nie spotykane. Praca nie jest ciężka, trochę własnego wkładu i możesz być miło zaskoczony premią . ,, Adamuss \" myślał ze dostanie od razu mercedesa a znając życie to nawet nie umie dobrze jezdzić a wiec jak pokażesz ze prawko masz nie za ,,[usunięte przez moderatora]\" to i samochody są coraz lepsze , a z Przemkiem jak nie lecisz w [usunięte przez moderatora] to i on z tobą też nie przeleci , równy gość co do wypłat raczej są na czas jak są spóznione to dzień ,dwa( wina pani księgowej która ma humory )

Zostaw opinię o Crux Sp.j. Piotr Wolny Dariusz Zając - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crux Sp.j. Piotr Wolny Dariusz Zając