Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C.

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C.

Jolanta

Chcialabym w najlepszych słowach podzielić się wspaniałą ocena ale takich niestety nie znajduje.... Serdeczne dzięki za pomoc Panie Mirku... Wolałabym nie ale ...ale już zostałam Pana klientka.. Do rzeczy super pomoc,fachowość, doradztwo....i super...

admin

Osoby szukające pracy w firmie Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

EWA GOŁĄBEK
@admin 15.10.2015 20:21
Osoby szukające pracy w firmie Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój koment...

TA FIRMA ZOSTAŁA ZLIKWIDOWANA

NICTAM
@EWA GOŁĄBEK 07.10.2016 13:14
TA FIRMA ZOSTAŁA ZLIKWIDOWANA

Ta firma została zlikwidowana w 2001 roku . Nie chcę by się ukazywała serwisie GO Work.pl . Ewa Gołąbek

Zostaw opinię o Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gołąbek Mirosław Gołąbek Ewa S.C.