Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium

Katowice

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium

xyz

Witam serdecznie, odradzam pracować w tym g..... pracowałem ponad 5 lat w dziale kurierskim, wyzysk i kolesiostwo, dobrze zarabiają tylko osoby które liżą d... panu kierownikowi działu kurierskiemu p.arturowi zarobki około 1800 na reke, atmosfera fatalna, a jeżeli pokazez ze umiesz coś więcej to idziesz na remonty malować laboratoria bo pan dyrektor odz. sląsk żydzi na firme remontową to jest właśnie taka firma, co roku jest wigilia gdzie jest uroczysta kolacija i domu, firma zbiera wszystkich pracowników na wieczerze gdzie potem mają fakturke dla siebie, brak żadnego socjalu, przócz podstawowej opieki zdrowotnej w lux medzie bez specjalistów, nie polecam

tomasz
@xyz 02.12.2016 11:25

niestety musze przed mówcy przyznać racje, pracuje jeszcze tam, wszystko się zgadza w opisie

Masz doświadczenie w pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium