Centrum Ochrony Podmiotów Gospodarczych Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Centrum Ochrony Podmiotów Gospodarczych Sp. z o.o.

54himem

Z inną firmą chciałem podpisać umowę (Security Group Sp. z o.o), a wiśnięto mi z nią. Nie wiem co się dzieje? Dla innej firmy załatwiałem badania lekarskie, a do innej mnie przyjęli. Miałem mieć umowę o pracę, a dostałem umowę zlecenia. Stawka 7,14 zł za godzinę brutto. Tragedja!!! Kary za wszystko po 1000 zł. Tragedia!!! Już napisałem wypowiedzenie

ochroniarz

firma ogólnie do dupy zalega z wypłatami za miesiąc lipiec i sierpień a mamy już dzisiaj październik a pozatym to firma klon z firmy security group z sosnowca z ul. jabłoniowej. niedługo wpłynie zbiorowy wniosek do sądu pracy w jaworznie o wypłate zaległych wynagrodzeń

Zostaw opinię o Centrum Ochrony Podmiotów Gospodarczych Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Ochrony Podmiotów Gospodarczych Sp. z o.o.