Arpro Sp. z o.o. w Organizacji Pracownia Projektowa

Gdańsk

Opinie o Arpro Sp. z o.o. w Organizacji Pracownia Projektowa

k

Pracowałam tam przez około rok. Ogólnie firma jak firma. W ciągu tego roku praktycznie ani razu nie dostałam wypłaty na czas (2 tygodnie opóźnienia to standard, bez żadnej informacji od szefostwa). Wypłata jest w formie minimalna krajowa + umowa o dzieło. System premiowy opisywany na stronie i we wszystkich ogłoszeniach polega na tym, że jeśli jest dużo pracy to trzeba przyjść w sobotę/niedzielę za 50zł. Dobre miejsce żeby zdobyć trochę doświadczenia i uciekać dalej.

Czekamy na nowe informacje o firmie Arpro Sp. z o.o. w Organizacji Pracownia Projektowa! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Arpro Sp. z o.o. w Organizacji Pracownia Projektowa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpro Sp. z o.o. w Organizacji Pracownia Projektowa