Opinie o GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. w Gdańsk

Jak długo trwa proces awansu w Saur Neptun Gdańsk S.A.?

Oliwka
@Tadek

No ale chyba płacą trochę więcej? Jeśli potrzebują owego pracownika to nie rekrutują wewnątrz tylko biorą zupełnie obce osoby z zewnątrz?

Narzekacie na pensje, a powiedźcie mi ile mógłbym dostać jako kierowca sprzętu specjalistycznego? W ofercie nie jest napisana żadna kwota. Z tego co czytam jest to praca zmianowa oraz w niektóre weekendy wg grafiku. Z jakim wyprzedzeniem w ogóle jest ustalany ten grafik? Nie bardzo pasują mi pracujące soboty i chciałbym wiedzieć czy są one obowiązkowe.

Agnieszka

@Rambo możesz powiedzieć coś więcej o tym, na co można liczyć będąc zatrudnionym w Saur Neptun Gdańsk? W treści ogłoszeń o pracę na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że oprócz umowy o pracę, pracodawca oferuje również pakiet socjalny. Wiesz co się w nim zawiera?

Rambo
@Agnieszka

Są świadczone dodatki z tytułu świąt, dodatek urlopowy, 13 pensja, czasami zdarzają się nagrody.

Piosop Nowy wpis
@Rambo

13 pensja? Niby dla kogo? Nawet dodatku stażowego nie ma.

Gdańszczanin Nowy wpis

Nie polecam firmy niskie zarobki , nie wywiązują się z słów awansu cały czas zmieniają czas i wgl podwyżki śmieszne

Stanowczo odradzam

Byłem tam kiedyś na stażu, po jakimś czasie odezwali się i zaproponwano mi pracę. Po podaniu oczekiwań finansowych nikt się nawet nie pofatygował, żeby oddzwonić. Dział kadr tragedia.

Marika
@Stanowczo odradzam

A ile chciałeś zarabiać? Staże w tej firmie ruszają zawsze w tych samych miesiącach czy jak można się na nie dostać? Wtedy, po ukończeniu stażu nie chcieli z Tobą dalej pracować?

Nigdy nie byłem na Białorusi, więc tej analogii nie jestem w stanie zweryfikować. Wiem tylko, że w propozycji zatrudnienia na stanowisku Inspektor ds. technicznych sprzed miesiąca zaoferowali choćby przyjazny onboarding i wsparcie zespołu, a także możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy (o ugruntowanej pozycji na rynku). Co więc według Ciebie kuleje w tej firmie, i czy ma to coś wspólnego z atmosferą, bądź możliwościami uzyskania podwyżki / awansu?

M. Nowy wpis

Wszystko kuleje, zwłaszcza wszystkim młodym polecam omijać to miejsce szerokim łukiem. Podejście do pracownika rodem z mienionej epoki, szkoda czasu i energii.

Automatyk

Wypełnienie ankiety - zupełnie niepotrzebne przepisanie CV... Potem rozmowa z kierownikiem oraz kadrową, którzy przedstawili typowy dzień pracy. Na rozmowie o zarobkach się skończyło, bo zaproponowali połowę mniej niż obecnie zarabiam. 5 min i do widzenia.

Ile chcę zarabiać

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Czy ktoś jest w stanie podać minimalną pensję na etacie pracownika robót drogowych, bo właśnie na ten etat trwa rekrutacja? Wolałbym wiedzieć za ile mam pracować. Jak wyglądają zmiany godzinowo i w jakich godzinach pracuje się w weekendy? Czy praca w sobotę i niedzielę jest lepiej płatna? Czy może traktowane jest to jako nadgodziny?

Saur Neptun Gdańsk S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik działu. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Rekruter

Nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Kierownika Działu.

Jak długo trwa proces awansu w Saur Neptun Gdańsk S.A.?

Ha ha

A co to jest awans w saurze? Jak równo palec komuś trzymasz to Express to firma z układami pokomunistycznymi wśród pracowników a resztę już wiadomo

@Ha ha

Serio nigdy nie patrzą na umiejętności człowieka? Tylko po znajomości u was awanse?

Iks

Jak nie masz znajomości to baaardzo długo albo wcale

Ha h

Jakiego awansu betonu głową nie przebijesz a tam siedzą starzy wyżeracze z 40 letnimi stazami

Tadek

Nie ma awansów. Robić robić!!! Za najniższa najlepiej.

Oliwka
@Tadek

Osiem

Kiepskie zarobki na stanowiskach fizycznych. W mniejszych miastach płacą większe pieniądze. Na plus benefity i fajna atmosfera że współpracownikami. Nie wiem dlaczego nie chcą placic lepszych pieniędzy. Jak tak dalej pójdzie to nie bedzie komu tutaj pracowac. D Doświadczeni pracownicy pójdą na emerytury, a nowi nie będą siedziec za te grosze, niewspominajac o braku możliwości powyżek. Nie licząc wyrównania inflacyjnego które też jest niskie. Po zakończeniu współpracy z francuzami będzie tylko gorzej... nic tu po mnie

Izabela
@Osiem

A możesz konkretniej napisać kiepskie czyli jakie konkretnie? Nie wiem czy w mniejszych miastach płacą więcej. Nie wydaje mi się, ale mogę się mylić,

Iks
@Izabela

Chociażby w samej gdyni płacę są większe. Tamtejsze wodociagi mają pieniądze na wszystko, a nie szukają oszczędności na papierze toaletowym czy długopisach. Rewolucja w firmie cały czas trwa, ludzie uciekają, podwyżek nie ma, jeszcze tylko czekać aż pozabierają jubileuszówke i okroja bardziej premie

Ktoś
@Iks

A skąd te nierówne płace jeśli chodzi o miasto? Wychodzi na to, że lepiej pracować w Gdyni. Ile dostajecie jubileuszówki, duża to kwota? Serio są oszczędności na papierze toaletowym? Nie bardzo wiem jak to może wyglądać w realu :)

Janusz

Ta firma to jest to samo, co Gdańskie Wodociągi S.A.? Bo jeśli tak, to wisi kilka ich ofert w sieci. W tym dla Specjalisty ds. bezpieczeństwa osób i mienia. Czy od ostatniego wpisu o rozmowie rekrutacyjnej coś się zmieniło? Firma udziela odpowiedzi po spotkaniu? I czy od razu dostaje się UoP na czas nieokreślony? Napisano, że pakiet medyczny jest jedynie dla osób na takiej umowie.

Staszek
@Janusz

Od nowego roku nastąpiła tylko zmiana nazwy firmy. Wszystko zostaje po staremu. Przede wszystkim koryto to samo. W zakładzie wieje jeszcze starym reżimem więc nie oczekuj że ktoś będzie się z Tobą kontaktował. Sam fakt wywieszania ofert przed tak długi czas o czymś już mówi. Myślę,że jeżeli chcesz mieć spokój i być przede wszystkim szanowany jako pracownik to poszukaj innego zakładu.

bylem na rozmowie

Byłem na rozmowie. Faktycznie jak ktoś opisał wcześniej i to potwierdzam, podejściem kadrowej rodem z minionej epoki (usunięte przez administratora) brak fachowości pytania które zadawała chaotyczne i wyrwane z kontekstu. Rozmowa o wszystkich i o niczym brak konkretów. Na koniec jak się nie odezwiemy do tego dnia to znaczy że pana nie wybraliśmy. Podejście ogólnie do kandydata górnolotne i z mocną przewagą co to nie my. Ktoś sobie zadaje trud, wysyła ofertę pracy - CV , dojazd do siedziby też kosztuje, stracony czas a my jak się nie odezwiemy to nie. Nie żałuję że nie zostałem wybrany tylko chodzi o podejście do kandydata. Trochę szacunku, można chyba zadać sobie trud i napisać e-mail lub oddzwonić że nie i wtedy sprawa jest jasna. Ale po co, jak kogoś nie wybierzemy to chowamy głowę w piasek i jest fajnie. Trochę odwagi do kandydatów. Kulturalne firmy dają tzw. feedback, czyli odpowiedz na nie lub na tak , ale dają. Firmy bez kultury organizacyjnej niestety nie. Po tym co zobaczyłem i rozmowie to raczej PRL-owskie nawyki tam jeszcze zostały. Szkoda czasu na aplikowanie i zawracanie sobie gitary taką firmą.

@bylem na rozmowie

Podzielam opinię. Kompetencje i umiejętności rozmowy rekrutacyjnej ze strony tej Pani porażają. Podobnie jak decyzje podejmowane przez dwójkę geniuszy, którzy od 20 lat siedzą przy korycie. Przyznam, że od zawsze fascynowała mnie meduza. Żyje od 600 mln a nie ma mózgu. Jak to możliwe?. Patrząc na to firmę to jednak możliwe.

W

Szkoda czasu i energii na pracę w tym kabarecie, chyba że potrzebujesz wpisu w CV. Jedyne co tam stabilne to najwyżej podłoga w biurowcu. Pakiet socjalny i kartę multisport sport oferuję dziś praktycznie każdy pracodawca. Rozwój zawodowy zależy od decyzji dwóch fachmanów, którzy z nadmiaru wolnego czasu, nudy a może i chęci rozrywki udają parkingowych i sprawdzają poprawność zaparkowanych aut pracowników względem namalowanych linii. Za tak uszczuplone siły pracą na rzecz SNG należy się podwyżka, a przede wszystkim obiad w pobliskim barze. Oszczędności należy za to szukać w kieszeni pracowników. Obserwując zachowania tego duetu na co dzień i podejmowanych przez nich decyzji można odnieść wrażenie zupełnego stępienia racjonalnego umysłu. Krzyki i rzucanie słuchawką telefonu w rozmowie z pracownikiem to norma. Większość zespołu do wymiany. Specjaliści od odbijania karty i picia kawy. Pani z kadr nie ogarnia już tematu. Nie potrafi zacząć rozmowy, siedzi z założonymi rękoma albo ucieka nieustannie wzrokiem w monitor. Przysnęło jej się na wykładach akademickich lub jest już po prostu wypalona zawodowo. Zero umiejętności miękkich. Dziwie się że ta karuzela się jeszcze kręci. Cieszę się jednak, że prężnie się rozwijacie i szukacie specjalistów inżynierii ale na Waszym miejscu poszukałbym specjalistów w innej branży...

@W

Nie ma nikogo w firmie z kim możesz sie podzielić swoimi spostrzeżeniami? Skoro takie rzeczy się u was dzieją to może dobrze byłoby wprowadzić jakies zmiany? A tak w ogóle to na jakim poziomie są zarobki?

W.
@Irena

To idź i podziel się spostrzeżeniami. Jedyne co usłyszysz to: "przyjąłem do wiadomości".

Ronaldinio

A która panstwówka dobrze płaci?... żadna.. rząd o tym wie I nie zmieni.... porównanie nauczycieli. Policjantów itd. Wszyscy jadą na tym samym wózku.... MOZNA?? MOZNA...A I ZAWSZE SIE ZNAJDZIE TEN KTORY CHVE PRACOWAC I NIE NARZEKAC

Kropelka
@Ronaldinio

Tylko że saur to teoretycznie już nie państwowa ponieważ 51 proc to. Francuzi .

Gdańszczanin
@Ronaldinio

Ta firma to spółka a nie państwówka.

orion

SNG to nie państwówka.

Minionek.
@Kropelka

Malo wiesz. Już 100% miasto. Żaden fraancuz od daaaawna..

@Minionek.

A od kiedy zaszły te zmiany? Czemu Francja przestała się interesować spółką?

Z głodu firma nie da Ci umrzeć. Wspomoże Cię dopłatami na dojazdy komunikacją miejską bo jednak taki naiwny pracownik za te pieniądze to skarb. Trzeba dbać o pracownika aby się punktualnie pojawił w pracy bo ktoś musi utrzymać dobra reputację firmy. Wzamian za Twój poświęcony czas firma zabierze Ci premie żebyś nie zwariował od napływu gotówki. Raz w roku po 12-tu miesięcznym wyzyskiwaniu nie mówmy o mobbingu bo to słowo zakazane w firmie (wszyscy wiedzą że jest ale nikt o tym nie mówi) firma zaoferuje Ci odpoczynek zapewne nic nie odłożysz z wypłat ale firma o tym pomyślała i oferuje dopłatę urlopowa która pokryje Ci weekend nad Bałtykiem dla dwuch osób.

Izabela
@Adam

Jak to zabierze premie? W jakiej wysokości one są?

@Adam

spoko luuuz, jasne że nie ma, Pan Dzik mówił to na sesji rady miasta, że nie ma i kpił, chociaż nigdy nie był na Wałowej (Ja przynajmniej go nie wdziałem a jego wypowiedzi można sobie odtworzyć on-line w archiwum um gdańsk), a zostałeś już może sprofilowany w saur prze kierownictwo? wiesz świadectwa pracy z poprzednich firm itp itd. ? tj. jak z Tobą może dalej czynić Pracodawaca, jak postapic wiesz żeby Twoje ruchy były przewidywalne? bo moze na coś się natknąłeś lub ncisnałeś komuś i wiesz ten tego :) ps. a tak na serio, mam nadzieję że niniejsze go work nie przekazuje danych IP do Saur, bo wcale tu nie jest przyjemnie w tej firmie a o reprydmende lub hejt ze strony tutaj kierownictwa powiązanego z miastem jest bardzo łatwo, tutejsze kierownictwo prawdopodobnie jest z nadania z góry z miasta a nie wg umiejętności, w prywatnej firmie takie numery skończyłyb w sądzie i dawno byałby już kontrola (efektywna) PIP. serio. A jakie warunki masz? zainstalowali już światła o odpowiednim naświelteniu, czy skałdasz wniosek o dopłatę do okluarów?

Wacław

Saur Neptun Gdańsk kojarzy się z obozem koncentracyjnym . Nie masz nic do powiedzenia , brak jakiego wgl szacunku dla człowieka . Zarząd nie wie o połowy rzeczy co tu się wyprawia . Kierownictwo boi się o swój (usunięte przez administratora) bo rozmowy z Panem Jackiem K. nie ma żadnej odrazu grozi zwolnieniem albo gadka pod tytułem „ za brama czeka 10 na twoje miejsce „ ha ha ha . Żadnych podwyżek , nie bezpieczne wykopy brak zabezpieczeń i brak jakiego kolwiek bhp . Odchodzą zaufani i bardzo dobrzy pracownicy na potęgę zarząd z tym nic nie robi i latają dziury ludźmi którzy nie maja wgl pojęcia o tej pracy dlatego awarie trwają po 2-3 dni . Zarobki śmiech na sali zwykły pracownik zarobi ledwo 3 tys zł co to są za zarobki przy tej teraz inflacji . Ogólnie nie polecam tej firmy nie długo będę następnym który tez wręczy wypowiedzenie . Może te darmo zjady z biorą rusza się do szpadla i zaczną wkoncu pracować . Prawdziwe realia saur neptun Gdańsk

@Wacław

Nie wiem ja jakoś dostalem podwyżkę bez problemu .. Zarabiam w 4600/4900 pracując fizycznie .

Waldek
@Wacław

Jeszcze trzeba dodać o parkingowych którzy ściągają ludzi z robot z miasta by przestawili swoje prywatne samochody prosto w liniach ???? A zajmują się tym Pan Dyrektor Stanisław razem z szanownym Panem wiceprezesem Jackiem ????

Marian
@Papi

To chyba świeżo awansowałeś , podajesz wynagrodzenie w brutto albo dobrze się pucujesz przełożonym .

Kamil M
@Marian

Papi po 3latach gnojenia przez brygadziste, zlewaniu i wyśmiewaniu mistrza i patrzenia kierownika z pogardą i z braku chętnych na ten stan rzeczy jaki się tam dzieje nadal trzyma palec sztywno w ..p... Tyle że nawet nie wie ile się przelewa na konto bo wszystko jest w brutto.

Brajan
@Wacław

Każdy za biurkiem boi się o swój stolek. Tym bardziej że kontrakt się kończy. A fizyczni mają przeje.....na nich wisi cała odpowiedzialność i słuchanie obelg. Więc jaka płaca taka praca.

Adrian
@Papi

Mówisz o netto czy brutto? I ile już tu pracujesz?

@Adrian

Pracuje już parę lat 4600/ 4900 na rękę

@Marian

Co ja mogę Ci powiedzieć . Ludzie którzy nic nie potrafią .. Tylko ładnie wyglądac i opowiadać historię chcą zarabiać miliony ... W tej pracy się nie narobisz .. pracujesz może 3/4 godziny reszta palisz frana idź na budowę ... Od czasu przyjęcia się do pracy otrzymałem już łącznie 2600 podwyżki po 5 latach od zatrudnienia . Najlepsi są Ci którzy marudzą że mało zarabiają a siedział tu cały czas od paru lat i się trzęsą ;)

@Papi

Niby czemu mają się trząść? Nie rozumiem?

Nie szanuje się tam ludzi.

Qbaabq

Dzień dobry. Czy ktoś z pracujących w firmie SNG może podzielić się informacją jakich pieniędzy można się spodziewać na stanowisku automatyka bądź mechanika? Pozdrawiam ;)

@Qbaabq

Po 3 mies ok 2750 na rękę czyli śmiech

@Qbaabq

Zależy jak masz mniej niż 26 lat to z 3500 za rękę bez tych podatków a tak to z 2800 -3000

Dex

Mam 20 lat i 3100 na ręke, bez stanowiska brygadzisty 3500 nigdy nie zobaczysz

W.

Po rozmowie rekrutacyjnej z bardzo nieprzyjemną panią kadrową odechciewa się tam pracować. Sami nie wiedzą kogo szukają. Zero konkretów, zero kontaktu, zero szacunku. Kobieta traktuje ludzi, którzy w wielu przypadkach maja pewnie lepsze wykształcenie od niej, jak idiotów. Zdecydowanie odradzam aplikowanie na jakiekolwiek stanowisko.

@W.

Jak to nie wiedzą kogo szukają? To jakie było ogłoszenie o pracę? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

S
@Irena

niee, widocznie nikt go nie polecił przed rozmową.

Maja
@S

A to tylko z polecenia da radę się dostać czy jak?

Małgorzata

Czytałam, że Saur Neptun to firma, która zajmuje się wodociągami. Jak wygląda ścieżka kariery w tego typu miejscu pracy? Możecie napisać?

Qqqqq
@Małgorzata

Dziś robisz to jutro co innego jak ktoś odchodzi przejmujesz jego prace kasa marna rzędu 3500 brutto

Qubik
@Qqqqq

nie marudź ciesz się że masz prace

@Małgorzata

To tak pracujesz 2 lata z doświadczeniem 5lat w innych firmach gdzie miałeś montera lub brygadziste a w sng jest die młodszym monterem bo są wstrzymane awanse itd i pensja jako monter 2700 do tego lux med gdzie w pakiecie są tylko wizyty a zero badan firma porażka

Jarosław

To nic się nie zmieniło w sprawie pensji od tamtego wpisu? Wiadomo, że za taką kasę trudno utrzymać rodzinę, ale czy nie ma nadgodzin żeby trochę dorobić? Bo zwykle wtedy stawka jest sporo wyższa, nie?

zzz
@Jarosław

Niewiele się zmieniło.

@Małgorzata

Szczerze to nie licz na wiele chyba że masz kogoś z rodziny w zarządzie

Olga

A do tych kwot dochodzą może jakieś premie? Bo faktycznie jakoś te kwoty szału nie robią.

@Marcin

Moje zarobki w sieci po 6 latach 4500/5000 zależy czy pójdę w niedzielę do pracy

Emil

Jest ok

Mieszkaniec osiedla

W lutym 2022 wasza firma przy ul. Morenowe Wzgórze naprawiała studzienki kanalizacyjne i wymieniała pokrywy z betonowych na metalowe.i pozostawiła jedną pokrywę betonową na poboczu parkingowym na wysokości żłobka. Wypadało by ją zabrać gdyż utrudnia w parkowaniu samochodów.

Zostaw merytoryczną opinię o GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.?

Kandydaci do pracy w GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Wałowa 46
    80-858 Gdańsk